Як в інтернеті заробити гроші новачкові. Способи заробітку для новачків

647

В наш час при бажанні і наявності вільного часу можна знайти гідний заробіток або додатковий дохід в Інтернеті навіть новачкові. Все залежить від того, яка кількість часу і сил ви готові витратити на таку роботу. Способів зараз дуже багато. Тільки не варто тішити себе надією, що гроші будуть капати за те, що ви нічого не будете робити. Замовники платять за реальну добре виконану роботу.

Отже, способи заробітку в Інтернеті для новачків

Найпростіший, але і найдешевший спосіб заробити новачкові – сервіс активної реклами або САР. Тут вам будуть платити за прочитання листів, відвідування сайтів і так далі. Це так звана робота на кліках. Ви повинні перейти за запропонованою посиланням, і отримуєте за це оплату, рекламодавець отримує збільшення відвідуваності сайту. Пропозицій такого характеру дуже багато і це дуже хороший спосіб почати працювати в Інтернеті і отримати свої перші гроші.

Ще один спосіб заробити в Інтернеті — це файлообмінник. Ви напевно неодноразово використовували різні файлообмінники , щоб завантажити музику, книги, фільми і т. д. Але мало хто знає, що на цьому хтось заробляє гроші. Так чому ж не скористатися цією ідеєю для заробітку? Створіть свій файлообмінник і отримуйте гроші за кожен скачаний з нього файл.

Наступний дуже простий спосіб заробітку в Інтернеті для новачків — соц. мережі. Тут вам будуть платити за лайки, голосування, коментарі, вступу в групи і т. д.

Далі — написання статей на замовлення. Якщо ви добре і красиво можете викласти свої думки в письмовому вигляді, то ця робота для вас. Замовник дає вам завдання написати статтю на задану тему певного обсягу та у визначені терміни. Зробив роботу — отримав гроші. Оплата проводиться за кожен замовлення або за домовленістю.

Також можна стати інтернет-продавцем. Ця робота для тих, хто вміє і любить продавати різні товари. Для цього ви знаходите магазин для співпраці, отримуєте і партнерську посилання і розміщуєте її максимально, де тільки можна — портали, форуми, блоги, соц. мережі та інші ресурси. Чим більше, тим краще.

Ось ще не хитрий спосіб заробітку в інтернеті — отримувати гроші за проходження опитувань. Для цього потрібно зареєструватися на спеціальних сайтах-опитувальниках, і ви будете періодично отримувати на ваш електронну поштову скриньку листи із запрошенням на участь в опитуваннях. Відповівши на складні питання, ви отримуєте за це оплату. Щоб суттєво збільшити кількість зароблених коштів є сенс зареєструватися на всіх подібних сайтах, які вам вдасться знайти.