Заробіток на ставках. Способи та стратегії заробітку на букмекерських конторах

1140

Кожен мріє побудувати свою фінансову піраміду, виходячи із життєвих інтересів, але не завжди доля підносить нам такі подарунки. У цій статті описується, як же все-таки зЕкшн снити мрію, заробляти не виходячи з дому. Одним з безлічі способів заробітку грошей є отримання доходу за допомогою ставок. Причому не важливо, які це захоплення: спорт, політика чи навіть комп’ютерні ігри. Можна заробити буквально на всьому. Отже, розглянемо детальніше про заробіток на букмекерських конторах.

Зміст

 • Де можна робити ставки
 • Відмінність тоталізатора від букмекерської контори
  • Що таке тоталізатор
  • Букмекерська контора
 • Як зробити онлайн — ставку на ігри в мережі інтернет
  • Робимо ставки. Підготовка
  • Вибір букмекерської контори
 • Способи та стратегії заробітку на ставках в інтернеті
  • Букмекерська вилка
  • Ставка на явних фаворитів
  • Стратегія «Наздоганяння»
  • Експрес-ставки
 • Тонкощі заробітку на спорт-ставки
 • Отримання доходу на ставках: поради для новачків
 • Висновок
  • Дивіться відео: Як заробити на ставки на спорт

Де можна робити ставки

Ставки зЕкшн снюються двома способами:

 • тоталізатором;
 • букмекерською конторою.

Відмінність тоталізатора від букмекерської контори

Що таке тоталізатор

Тоталізатор — це така система, яка приймає ставки на певні події, що відбуваються в конкретний момент часу. Всі ставки гравців формують загальну скарбничку грошового призу, з якого виплачується сума переможцям. Тут учасники змагаються між собою, а не з тоталізатором, який, у свою чергу, бере відсотки за послуги.

Наприклад: відбувається 14 спортивних поЕкшн (хокей). Потрібно вгадати результати матчів (успіх першої команди, нічия, успіх другої команди). Виграш отримують ті учасники, які вгадали не менше 9 поЕкшн .

Як заробити на ставках в інтернеті

Букмекерська контора

Букмекерська контора – це ресурс, який зЕкшн снює прийом ставок на події (наприклад, спортивні ігри) і виплачує виграш. Гравець заздалегідь знає суму виплат у разі перемоги, так як контора виставляє коефіцієнти, множать ставку гравця. В цьому і полягає основна відмінність тоталізатора від букмекерської контори (бере участь у тоталізаторі не знає приблизний виграш).

Приклад: футбольний матч між явним фаворитом і аутсайдером. Коефіцієнт на фаворита 1.4, а на аутсайдера 8.4. Якщо гравець ставить на фаворита 100 рублів і виграє, то, відповідно, сума виплат складе 140 рублів. Звідси можна розрахувати суму виграшу, у разі успіху команди-аутсайдера.

Радимо почитати: Як заробити на тоталізаторах та букмекерських конторах

Як зробити онлайн — ставку на ігри в мережі інтернет

Для початку потрібно вибрати букмекерську контору або тоталізатор основі престижу і відкликання про них. Далі зареєструватися та авторизуватися. Також, щоб отримувати виграш, гравцеві необхідно створити свій онлайн-гаманець. Для цього використовуються такі відомі системи як WebMoney, Яндекс-гроші або інші електронні платіжні системи. Крім цього зробити ставку можна за допомогою SMS-запиту.

Невід’ємною частиною є «професійний беттінг». Для того, щоб збільшити шанс виграти велику суму грошей, потрібно не тільки знати хто фаворит і хто аутсайдер, також потрібно відслідковувати статистику спортивних поЕкшн , читати аналітичні статті, дивитися матчі конкретних команд, і на основі всього сказаного, виробити свої стратегії ставок.

Заробіток на ставках в букмекерських конторах

Робимо ставки. Підготовка

Інтернет — невичерпний ресурс, з якого можна отримати багато корисної інформації. Знайдіть всі потрібних спортивних команд або спортсменів. Також пошукайте букмекерські контори, співпраця з якими виявиться перспективним і продуктивним.

Шукайте якомога більше контор і створюйте акаунти на кожній з них. Це дозволить вам грати на букмекерських вилках (про стратегію «Вилка» мова піде нижче).

Дуже корисною є інформація на хороших спортивних форумах, так як саме там ви можете знайти багато корисних відомостей про гравців та ймовірності на виграш в тій чи іншій галузі спорту.

Професійні гравці часто ведуть свій щоденник. У ньому вони позначають місця, в яких самі зустрічали букмекерські вилки, а також записують результати ігор. Якщо ви детально досліджуєте такий щоденник, то з легкістю зможете знайти схожі ігрові ситуації, які можуть зіграти вам на руку.

Перш, ніж грати по-крупному, спробуйте поробити ставки на спорт для себе. Займіться пошуком букмекерських вилок, спробуйте побудувати здогадки, а потім подивіться, чи виграв той, на кого ви розраховували. Такий досвід дозволить вам навчитися більш точно аналізувати гри, а це тільки позитивно позначиться на вашій власній грі на ставках. (Про заробіток на іграх в інтернеті без вкладень див. тут).

Вибір букмекерської контори

Більшість перевірених букмекерських контор мають свої сайти, на яких доступно описано, як робити ставки. Тому, навіть якщо поблизу від вас є реальна контора, то перевагу краще все одно віддати інтернет-ресурсу. Це набагато зручніше навіть тому, що за виграшем вам не доведеться йти в букмекерську контору. Для виведення коштів достатньо буде просто вказати реквізити банківського рахунку або номер гаманця Вебмані.

Якщо ви сумніваєтеся, який букмекерської інтернет-конторою найкраще скористатися, то ось вам трійка кращих:

 • LeonBETS — контора з безліччю позитивних відгуків. Це обумовлено тим, що спірні ситуації вирішуються на користь гравця, а не навпаки. Також виведення коштів зЕкшн снюється досить оперативно — протягом 2-3 годин. В цілому ця букмекерська контора дружелюбна і виконавча.
 • Букер.ру відрізняється простим і загальнодоступним інтерфейсом. Величезним плюсом є наявність великої кількості матчів, на які можна зробити ставки. Ну а головний недолік — виведення коштів займає більше тижня.
 • Olimpbet дуже швидко виводить кошти, але недоліком є те, що набагато менше ліній для ставок.
 • Способи та стратегії заробітку на ставках в інтернеті

  Існують універсальні стратегії ставок на спорт. До них відносяться:

  • стратегія «Вилка»;
  • ставка на явних фаворитів;
  • стратегія «Наздоганяння»;
  • Експрес-ставки

  Букмекерська вилка

  Основна суть цієї стратегії ставок полягає в тому, що гравцеві потрібно знайти як мінімум дві, що користуються успіхом, букмекерські контори. Потім вибрати матч, в якому коефіцієнти на команди будуть приблизно рівні. Далі потрібно зробити ставку на перемогу першої команди в одній з цих контор, а в другій конторі зробити ставку на перемогу другої команди і чекати результат.

  Приклад букмекерської вилки

  Давайте уявимо, що матч походимо між двома командами — Бразилією і Сербією. Кожен матч має свої букмекерські коефіцієнти, від них, власне кажучи, і залежить безпосередньо величина вашого заробітку.

  Для того щоб використовувати букмекерську вилку, знайдіть такий поєдинок, де коефіцієнт виграшу для кожної з команд буде більше 2 (наприклад, 2.5 у Бразилії та 2.7 у Сербії). Поставивши 100 рублів на Бразилію, ви отримаєте 250 рублів у разі його виграшу, а поставивши 100 рублів на Сербію відповідно отримаєте 270 рублів.

  Далі зробіть наступним чином: зайдіть на дві різні букмекерські контори зі своїх акаунтів. На одному сайті поставте 100 рублів на Бразилію, а на другому — 100 рублів на Сербію. Загалом ви поставите 200 рублів. У разі виграшу Бразилії ви отримаєте 250 рублів (50 рублів чистого прибутку). Якщо ж виграє Сербія, то ви заробите 270 рублів (70 рублів чистого прибутку). Чим більше ви поставите, тим більше виграєте. Але не забувайте про те, що потрібно знайти саме такий матч, де б коефіцієнти обох команд були вище 2.

  Плюси і мінуси стратегії ставок «Вилка»

  Букмекерська вилка — це, звичайно ж, стабільність. Але як і скрізь, є свої мінуси. Приміром, для того, щоб заробити хороші гроші, вам буде необхідний серйозний стартовий капітал, який треба буде розосередити по декільком букмекерським конторам. Також цей спосіб заробітку зобов’язує пильно стежити за коливаннями коефіцієнтів, які є дуже нестабільними і можуть мінятися навіть у ході гри.

  Букмекерські вилки можуть з’явитися всього на пару хвилин, і якщо ви не встигли зробити успішну ставку, то на жаль.

  У будь-якому випадку успіх гарантований на 90 відсотків. Багато хто задасть питання, чому не сто відсотків. Бувають ситуації, коли ігри проходять внічию. Але такі випадки рідкісні, тому засмучуватися не варто.

  Ставка на явних фаворитів

  Ще одним практично безпрограшним способом є ставка на явних фаворитів.

  Навіщо ставити на явного фаворита, якщо коефіцієнт на нього маленький? Відповідь проста: якщо робити ставки на кілька матчів, в яких є явні фаворити, то і коефіцієнт відповідно стає вище. Звідси і виграш.

  Стратегія «Наздоганяння»

  Найбільш простий і ефективною стратегією є так званий «Наздоганяння»

  Суть даної стратегії ставок на спорт досить проста. Для цього гравцю необхідно мати певний капітал у своєму гаманці. І далі потрібно ставити на один і той же результат постійно, але з урахуванням збільшення подальшої ставки в два або більше рази.

  Також слід в даній стратегії ставок враховувати і коефіцієнти. Приблизний коефіцієнт повинен дорівнювати двом. Використовуючи дану стратегію, постійний прибуток гарантована.

  Експрес-ставки

  Секрет цього методу полягає в тому, що ви робите ставки на команди з найменшими коефіцієнтами. Тільки якщо робити ці ставки окремо, то заробіток буде невеликим.

  Наприклад, якщо ви вибрали команди з коефіцієнтами 1.1, 1.5, 1.7 і поставили на кожну з них по окремість по 100 рублів, то в підсумку ваш виграш складе: 10 + 50 + 70 = 130 рублів. Якщо ж зробити експрес-ставку відразу на 3 матчі, то загальний коефіцієнт вийде 1.1 х 1.5 х 1.7 = 2.805, а прибуток з 300 рублів складе: 300 х 2.805 — 300 = 541.5 рублів.

  Мінус експрес-ставок — якщо не зіграла хоча б одна з трьох ставок, ви втрачаєте всю прибуток.

  Тонкощі заробітку на спорт-ставки

  Чомусь багато хто відносять заробіток на спортивних ставках до ряду азартних ігор, швидше за все виною тому є стереотип. Всім зрозуміло, що ніколи азартні ігри не будуть безпечними, адже на те вони й азартні.

  Але не плутайте гри в букмекерських інтернет-конторах з казино. Це принципово різні речі тому, що гру в рулетку ви не передбачите, а ставку можете.

  Удача — безсумнівно хороший супутник, але роблячи ставку ви маєте ще й можливість аналізувати, прораховувати ризики і можливий результат. При такому раціональному підході, шанс, що ваша ставка зіграє, дуже висока.

  Деяким фахівцям заробіток на спортивних ставках нагадує заробіток на «Форексі». (Читайте також – Що таке і чи можна заробити на валютному ринку Форекс). Може вони в чомусь мають рацію, але погодьтеся, що набагато простіше заробити на спорті, ніж на багатоходових валютних махінаціях, які не зрозумілі простій людині.

  Безсумнівно, вам буде набагато легше заробляти, якщо ви захоплюєтеся спортом і трохи розбираєтеся в ньому, але навіть при відсутності таких знань ви все одно можете отримувати гроші, якщо навчитеся виявляти так звані букмекерські вилки.

  Отримання доходу на ставках: поради для новачків

  Нижче перераховані універсальні рекомендації (поради та правила) для початківців гравців:

 • Для азартних людей заробіток на ставках не рекомендується, так як втрата вкладених грошей у цьому випадку неминуча. Азарт – ось основна причина всіх невдач при аналізі поЕкшн .
 • Якщо ви не хочете втратити всі свої гроші відразу, то не грайте ніколи ва-банк (не робіть ставки на велику для вас суму грошей), в іншому випадку є ризик залишитися ні з чим. Бувають випадки, коли щастить, але рано чи пізно ви все програєте.
 • Щоб почати заробляти на букмекерських конторах, виділіть суму грошових коштів, яка не вдарить по власній кишені і не вплине на загальну картину вашого фінансового стану. Цих грошей має бути не шкода втратити! На початку робіть ставки на невеликі гроші, якщо все складається вдало в вашу користь, то можна збільшувати розмір ставок.
 • Виробляйте свої стратегії ставок на спорт. Використовуючи довгострокову стратегію гри, можна заробити більше, так як букмекерські контори на такі події зазвичай дають досить високі коефіцієнти. Також важливо, обираючи свою стратегію, виходити з особистого фінансового бюджету. Довгострокові ставки на спортивні ігри менш популярні, ніж звичайні, але вони можуть стати дуже прибутковими.
 • Ці прості, але важливі правила необхідно запам’ятати та дотримуватися кожному, хто вирішив почати заробляти на ставках.

  Завжди пам’ятайте, що обіграти букмекерську контору неможливо, так як результат тих або інших поЕкшн прораховується на ймовірність їх виконання. Букмекерська контора не має азарту, що вкрай рідко зустрічається у початківця гравця, і працює на довгострокову перспективу.

  Висновок

  Завдяки наявності в інтернеті аналогів реальних букмекерських контор, заробляти стає набагато легше і простіше. Інтернет-ставки — це неймовірно зручно, але ви ніколи не отримаєте прибуток, якщо будете керуватися симпатіями до команд або гравців.

  Пам’ятайте, що гра на ставках — це різновид капіталовкладення, а не хобі, підтримувати улюблену команду можна вдома на дивані без збитку для гаманця. Зрозуміло, що інвестиція — це певний ризик, але прочитавши цю статтю, ви зможете звести його до мінімуму.

  Якщо грамотно скористатися вищевикладеною інформацією про отримання доходу від ставок, можна назавжди забути про постійних муках на повсякденній роботі за копійки і сидячи вдома почати заробляти гроші, створюючи свій бюджет!

  Дивіться відео: Як заробити на ставки на спорт