Що таке бінарні опціони і як на них заробити: це розлучення для лохів чи правда — думка фахівців

1147

Сьогодні досить часто виникають питання про те, що таке бінарні опціони (цифрові опціони, опціони з фіксованим прибутком) і є вони розлученням для лохів, при цьому вважаючи бінарних брокерів величезними компаніями — лохотронами, мета яких – заманити до себе людину і відібрати грошові суми. Дані чутки поширюють як колишні трейдерів ринку Форекс, «які пробували», так і звичайні слухачі, у яких склалася певна думка лише з розповідей інших без будь-якого досвіду в цій галузі. Якщо Вам цікаво що таке Форекс і як це працює, то читайте цю статтю.

Тож цілком природним буде поява таких питань, як:

 • Що з себе представляють бінарні опціони?
 • Вони є законними?
 • Яка особливість роботи з ними?
 • Бінарні опціони — розлучення для лохів?
 • Які можливості існують при заробіток таким способом?
 • Яка думка та відгуки залишають люди?+ багато хто інші.

Можна знайти багато торгових стратегій, які є безкоштовними і цілком доступними для розуміння, і вибрати одну з них для застосування їх до своїй торговельній системі. Грамотно продумана система дозволить збільшити відсоток доходу в кілька разів.

Заробіток на бінарних опціонах можливий, застосовуючи принцип торгівлі на новинах, використовуючи тактику мартінгейла (системи управління капіталом), принцип торгівлі з допомогою торгових індикаторів, використовуючи Price Action (торгівлі чистого графіка) і багато інших.

Розглянемо докладніше — «які стратегії існують, розлучення чи це для лохів, що думають про це фахівці» та інші питання далі в нашій статті.

Вся правда + відгуки про бінарні опціони в одній статті

Зміст

 • 1. Що таке цифрові опціони і як з ними працювати — принципи торгівлі
  • Принципи торгівлі бінарними опціонами
  • Типи бінарних опціонів
 • 2. Що таке опціони насправді і їх переваги + приклад угоди
  • Що ж представляють із себе опціони насправді?
  • Переваги угод з бінарними опціонами
  • Переваги бінарних опціонів над Форекс
  • Ніж опціони з фіксованим прибутком відрізняються від інших фінансових продуктів?
  • Приклад угоди бінарними опціонами
 • 3. Цифрові опціони в рублях з мінімальним депозитом — вибираємо брокера для торгівлі
  • Опціони з фіксованим прибутком — кращі брокери
 • 4. Бінарні опціони розлучення для лохів — думка фахівців + відео
  • Бінарні опціони розлучення чи ні — помилки початківців трейдерів
 • 5. Інші способи заробітку в інтернеті
 • 6. Висновок

1. Що таке цифрові опціони і як з ними працювати — принципи торгівлі

Мережа Інтернет налічує досить велику кількість різноманітних визначень поняття.

Цифрові опціони з фіксованим прибутком – це ноухау електронної біржової торгівлі, яке є новим, більш прибутковим видом інвестування, інструментом торгівлі тощо.

Але значення даного поняття має більш широкі межі, в якому основним словом вважається опціон, він являє собою договір про можливості купівлі-продажу базового активу за заздалегідь визначеної вартості в заздалегідь визначений час. Виконання необхідно разом з зобов’язанням про надання повторної купівлі-продажу базового активу за погодженням з умовами реалізованих опціонів.

Опціони, по свій суті, дуже схожі на ф’ючерси і являють собою похідні фінансові інструменти, у яких налічується велика кількість особливостей та індивідуальних рис.

Купівля бінарних опціонів надає можливість купівлі базового активу.

До таких активів можуть належати:

 • валютна пара;
 • акції та інші види цінних паперів;
 • зобов’язання;
 • договір (похідний фінансовий інструмент);
 • товар;
 • інфляційний рівень;
 • статистика з офіційних джерел та інші.

Раніше опціони не підлягали перепродажу третім особам, внаслідок чого їх кількість на вторинному ринку було мінімальним. Починаючи з 2008 року, пішов у хід процес систематичної торгівлі та стандартизації контрактів між Чиказькій опціонній біржею та Американською фондовою біржею. На сьогоднішній день вони є способом ведення прибуткових електронних біржових торгових операцій і налічують велику кількість брокерів, які пропонують послуги зЕкшн снення торгівлі бінарними опціонами.

Принципи торгівлі бінарними опціонами

Кожен трейдер вибирає свої методи торгівлі бінарними опціонами і свого брокера для зЕкшн снення угод на біржі. Потім необхідно перед початком торгів уважно прочитати всі надані умови укладених угод, після чого приступати до процесу торгівлі.

Основна відмінність торгового процесу від інших бірж полягає в тому, що тут купують валюту не певний товар, а договір для купівлі активу (товару, валюти тощо). Завдяки даним фактом відбуваються найбільш вдалі угоди без необхідності залучати великий капітал.

Є можливість заробляти гроші з допомогою бінарних опціонів? Звичайно ж так. Адже це вважається найпростішим способом торгівлі з допомогою біржі. Щоб отримати прибуток, немає необхідності в безлічі факторів, достатньо просто тих, які мають безпосередній вплив на цінову поведінку.

Щоб було зрозуміліше, наведемо приклад: відбулася купівля бінарного опціону, вартістю 100$ з періодом закриття в кінці дня і ставкою на підвищення ціни. При підсумковому підвищення ціни, вийде прибуток в розмірі 85$ (якщо за умовами договору прибуток складає 85%), а якщо ціна піде вниз, тобто знизиться, то прибутку не буде, при цьому розмір збитку становитиме ціну на придбаний актив, 100$.

Дивлячись, який брокер буде зЕкшн снювати угоди, є шанс повернути близько 15% всіх витрат. Якщо ставка робиться на пониження ціни, то ситуація аналогічна. Якщо знизиться ціна, то до отримання буде фіксований дохід, а якщо підвищиться – фіксований збиток.

Торгівля бінарними опціонами є способом заробітку, який приваблює такими нюансами:

 • процес торгівлі більш легкий без необхідності брати до уваги безліч чинників;
 • розмір збитків і прибутку заздалегідь відомі;
 • низький мінімальний розмір стартового капіталу (від 1 $);
 • наявність прибутковості, яка дозволяє підвищити рівень стартового капіталу в кілька разів під час купівлі кількох вдалих опціонів;
 • наявність можливості управління ризиковими ситуаціями;
 • можливість початку торгового процесу з мінімальними знаннями, паралельно вивчаючи всі методи ведення торгових операцій, з допомогою чого буде відточуватися майстерність при строгому дотриманні ризиків.

Всі перераховані нюанси дозволяють зробити трейдерську роботу даній області привабливіше і доступнішою широкому колу користувачів мережі Інтернет.

Торговельні майданчики дають можливість заробляти абсолютно всім, незалежно від того, працює новачок або професіонал. Тільки не варто забувати працювати за обраним планам і правилами.

Не потрібно ризикувати відразу всією сумою свого капіталу за раз, для кожної угоди повинно бути виділено не більше 10% від всієї суми депозиту. Вибирати краще той фінансовий інструмент (актив), який зрозумілий більше за інших.

Операції повинні проводитися високоякісні (де висока ймовірність вашого прогнозу по угоді), уникаючи ситуацій, при яких купується «що небудь», лише б купити. Рекомендуємо прочитати нашу іншу статті – куди вкласти гроші, щоб вони працювали — приносили дохід.

Кожен день ставте для себе свій план на рівень заробленої суми.

Наприклад, за день досить заробити 10% від всієї суми на рахунку, після чого залишити торги на наступний день. Спочатку варто вибирати довгострокові види операцій з опціонами, адже швидка операція складніше для сприйняття новачкові. Важливо запам’ятати, що всі процеси торгівлі фінансовими інструментами мають певний відсоток ризиків. Слідуючи вищезазначеним рекомендаціям, є шанс стати успішним трейдером.

Типи бінарних опціонів

Найбільш популярынми і поширеними типами опціонів є опціони «Все або нічого», але він далеко не єдиний інструмент, завдяки якому надається можливість пристойно заробляти. Нижче наведено детальний опис декількох основних інструментів для роботи з опціонами.

Опціон «Все або нічого»

Даний тип опціонів є найпоширенішим серед новачків. Він ділиться на два виду: вгору (Сall) і вниз (Put). Після аналізу поЕкшн , що відбуваються на ринку, обирається актив на зростання ціни, при цьому купується опціон вгору (Сall). Якщо є можливість зниження ціни, то купується опціон вниз (Put).

Потрібно просто вибрати певну кнопку у особистому кабінеті на брокерському сайті, при цьому для зЕкшн снення угод вниз і вгору умови однакові.

Важливо запам’ятати лише той факт, що при прогнозі на зменшення ціни, купується опціон вниз (Put), а при очікуванні зростання ціни на ринку, вибирається опціон вгору (Сall).

Під час покупки бінарного опціону, користувач сам встановлює термін експірації – завершення операції. Це період часу, через який операція з опціоном закриється з прибутком або збитком. При правильно вибраному прогнозі, виходить прибуток, яка моментально опиняється на рахунку початкового депозиту.

Опціон «Один дотик»

Принцип дії даного типу опціону є необхідність дотику ціни на певний рівень за вказаний проміжок часу. Їх відмінність полягає у розмірі доходу при вдалій угоді (близько 500 %), але ризик також досить великий.

Опціон «no-touch»

Даний тип опціонів за своєю дією протилежний іншого типу опціонів «Один дотик». Суть роботи такого методу полягає в тому, що ціна бінарного опціону не повинна торкнутися заданого рівня, у цьому випадку прибуток буде зараховано і буде перераховано на Ваш депозит.

Опціон «Актив або нічого»

Основною відмінністю від іншого типу опціону «Все або нічого» є залежність прибутку від вартості активу, але не залежить від ставки.

Бермудський опціон

Даний тип опціонів має тривалу тривалість і контракт з наявністю в ньому так званих «вікон». Першого числа кожного місяця з’являється таке вікно, у разі, коли експірація опціону потрапляє на вихідний день, то операція з опціоном завершується на наступний день.

Американський опціон

Цей тип опціону має можливість закриватися за бажанням брокера раніше встановленого терміну, якщо рух ціни відбувається в потрібному для користувача напрямку.

Європейський опціон

Європейський опціон за своїм принципом дії протилежний американському типу, так як відсутня можливість закриття угоди раніше встановленого терміну експірації.

2. Що таке опціони насправді і їх переваги + приклад угоди

Існує думка, що бінарні опціони — розлучення для лохів. Але це не так!

Бінарний опціон — це фінансовий інструмент, який дозволяє торгувати валютними парами та ліквідними товарами (наприклад, нафти і металів), акціями на біржі бінарних опціонів.

Завдання трейдера полягає у визначенні напряму, в якому ціна активу (товару, акції) буде рухатися вгору або вних). При правильному визначенні прогнозу, трейдер отримає прибуток.

Слово «бінарний» означає фіксований рівень доходу від опціону, якщо будуть виконані умови відкритої угоди. При невиконанні умов з депозиту знімається сума, що дорівнює вартості опціону, тобто втрачається все. З цієї причини бінарним опціонах часто дають назву «все або нічого».

Позитивним моментом при укладенні угод по опціонах полягає у можливості вибору її тривалості ( 5 — 15 – 60 хвилин – 24 години – тиждень – місяць).

Що ж представляють із себе опціони насправді?

До 2008 року торгувати бінарними опціонами звичайні брокери не могли. Бінарний опціон прийшов з Чиказької біржі в США і незабаром набув популярності серед безлічі трейдерів всього земної кулі.

Ставка на опціон схожа зі ставкою на спортивне змагання (Див. як заробити на ставках) – при вгадуванні правильного напрямку руху тієї чи іншої валютної пари або акції, заробляються гроші, при цьому немає необхідності зЕкшн снювати операцію в реальному часі на купівлю акції або валюти. Потрібно уявити, що робиться ставка на свою команду проти чужої, за таким же принципом на біржі бінарних опціонів ставиться, наприклад, на зростання ціни долара проти євро.

Візьмемо, як приклад, компанію Apple, яка на даний момент показує анонси виходу на ринок своєї техніки (черговий нової моделі Айфону). Зазвичай, вихід позитивної новини, такий як вихід нового сучасного товару, акції корпорації зростають. Отже, можна купити опціон Apple, наприклад, на 100 $, тобто робимо прогноз на підвищення акцій. Згідно з історією торгівлі, поява в продажу нових технологічних пристроїв Apple підвищує ціну їх акцій, як результат, велика ймовірність отримати прибуток.

Укладається угода, при якій за опціон платимо 100$. Брокер виводить умови, при яких виграш опціону означає отримання 80% прибутку від угоди, тобто 80$ зараховується на рахунок при правильному прогнозі (початкові 100$ + 80$, при правильному прогнозі ви отримаєте 180$ від угоди). Всього пару хвилин дають шанс заробити 80% від вкладених грошей.

Звичайно, виграш опціону в середньому становить 80%. При невдалому прогнозі є можливість повернути 45% від своєї початкової ставки, так як у більшості брокерів існує таке поняття, як виплата страховки при невдалій угоді.

Переваги угод з бінарними опціонами

Розглянемо основні і істотні переваги торгівлі на бінарних опціонах.

Перевага №1. Швидка прибуток

Завдяки можливостям самостійно вибирати час закінчення терміну дії опціону, брокери можуть отримати дохід через кілька хвилин після завершення угоди. Немає потреби чекати прибуток кілька днів або тижнів. Саме завдяки наявності короткостроковій торгівлі і можливості заробляти близько 70-80% від початкового вкладу буквально за пару хвилин, цифрові опціони набирають привабливості порівняно з іншими фінансовими інструментами серед трейдерів.

Перевага №2. Простота у використанні

Немає нічого складного при ознайомленні новачка з принципами роботи бінарних опціонів. Не потрібно освоювати фундаментальний аналіз, різноманітні складні торгові термінали — програми або використовувати технічно складні торгові індикатори. ЗЕкшн снення операцій на веб-платформах просте, потрібно лише зробити правильний прогноз руху ціни (вниз або вгору) і натиснути на кнопку для зЕкшн снення угоди.

Перевага №3. Висока прибуток від вкладень

Вибравши певного брокера, при вчиненні вдалої оборудки, можна отримати прибуток у межах 75-80%. Якщо, наприклад, поставити сто (100) доларів на певну угоду, то через кілька хвилин є шанс отримати від 75 до 80 доларів, тобто при наступній угоді ставка може становити вже 175-180$. Варто лише уявити, до яких розмірів є можливість «розігнати» (збільшити) депозит протягом дня. Немає більше фінансових інструментів, які б дозволяли отримувати таку велику прибутковість.

Перевага №4. Доступність

За допомогою доступу до мережі Інтернет з ПК або з мобільного пристрою, при наявності початкового капіталу, можна спробувати поторгувати на бінарних опціонах. Простота опціонів дозволяє поєднувати торгівлю з навчанням і відточуванням своїх навичок в цій сфері.

Перевага №5. Контроль за рівнем ризиків

При торгівлі на бінарних опціонах втратити суму більше, ніж ви вклали неможливо. Наприклад, при ставці в 10$ на підвищення долара проти євро, більше 10$ неможливо втратити. Крім того, безліч брокерів при неуспішним закриття угоди повертають на рахунок 45% внеску. На прикладі ринку Форекс, ризики відслідковуються набагато складніше, так як необхідні знання в галузі управління капіталом (т. зв. money management). З цієї причини новачкам практичніше починати трейдерську роботу саме на бінарних опціонах.

Переваги бінарних опціонів над Форекс

На бінарних опціонах торгують як початківці, так і професійні брокери ринку Форекс. Все більше обертів набирає можливість заробітку завдяки бінарним опціонах. Так у чому відмінність бінарних опціонів від ринку Форекс?

Відповідь проста, це простота торгівлі бінарними опціонами, адже потрібно тільки спробувати вгадати рух ціни вниз або вгору. Для успішної торгівлі на ринку Forex необхідно вивчити, прочитати безліч різної літератури і термінів, застосовуючи при цьому тактики для управління своїм депозитом, щоб не злити його дуже швидко (З чого почати і як потрібно торгувати на ринку Forex читайте в цій статті). При зЕкшн сненні чергової операції, необхідно пересувати свої заявки «тейк профіт» і «стоп лосс». При угоді на опціонах, відразу визначається рівень збитків, якщо операція закінчиться програшем. Угода на ринку Форекс може залишити нульовий депозит від зЕкшн снення всього однієї невдалої операції.

Також відмінною рисою опціонів від торгівлі на біржі Форекс є велика кількість різних активів для зЕкшн снення торгівлі (цінні папери, акції, прогноз на певні події), в той час як на ринку Форекс використовується тільки торгівля валютними парами. Бінарними опціонами можна торгувати цілодобово 7 (сім) днів на тиждень.

Опціони не мають обмежень на використання різних тоговый стратегій і систем для торгівлі. Є можливість використовувати абсолютно будь-який зручний метод торгівлі. При цьому, брокери ринку Форекс, навпаки, обмежують стратегії типу «Скальпінг», накладання обмеження на відкриття двох протилежних угод.

До того ж, опціони дозволяють заздалегідь знати можливий розмір прибутку та збитку (від 75 до 85%). А неправильний прогноз на опціонах дозволяє в деяких випадках повернути частину свого вкладу (близько 45%), чого точно ні при торгівлі на Форексі.

Ніж опціони з фіксованим прибутком відрізняються від інших фінансових продуктів?

Кожен день все більше популярності набирають бінарні опціони в середовищі трейдерів. В першу чергу, вона обумовлена наявністю можливості виробляти торгівлю безпосередньо через брокерський веб-сайт, не встановлюючи при цьому програмне забезпечення. Щоб зЕкшн снити операцію, потрібно тільки безперешкодне та швидке з’єднання з мережею Інтернет.

Опціони є супер простим видом торгівлі. Освоїти всі правила роботи в стані кожен бажаючий, тут нічого складного немає. Потрібно лише трохи розуміти ринок і точно дотримуватися стратегії, яка була обрана для заробітку.

Користувач завжди в курсі можливого розміру прибутку або збитку, якщо відбудеться успішна або збиткова угода відповідно. використовуючи чуття ринку і невелику кількість свого везіння, укладена операція буде успішною. Тут самостійно вибирається кожна угода та розмір активів, які будуть в неї вкладено. Це є прозорістю і чесністю бінарних опціонів.

Завдяки бінарним опціонах протягом декількох хвилин прибуток досягає 85% від початкового вкладу. Більше немає подібних торгових фінансових продуктів, прибуток яких би відрізнялася такими розмірами. Але завжди варто брати до уваги коливання ціни, перед тим, як вибирати певний актив. Найскладнішими у прогнозуванні є саме швидкі опціони.

Приклад угоди бінарними опціонами

Раніше вже наводився приклад виходу новинки зі світу айфонів від компанії Apple. Розглянемо торгівлю на іншому прикладі.

Новини компанії Майкрософт та анонси, пов’язані з новою операційною системою Windows. Імовірно, на наступний день вийде новину про появу нової системи Windows ХХ. У перспективі, продаж нової програми або операційної системи від Microsoft повинна принести 3 мільярди доларів доходу.

При такому подію акції компанії Microsoft, швидше за все зростуть. І треба спробувати заробити на такому позитивному і позитивному подію. Тому на брокерському сайті відкриваєте угоду на 500$ з напрямком руху вгору курсу акцій компанії з терміном дії угоди два дні. Через дві доби на депозит приходить 80% доходу, а точніше 400$ (при успішному завершенні операції). Тобто депозит на рахунку вже становить 900$. Суму депозиту можна поставити на висновок, прибуток, яка була отримана в результаті угоди, знову пустити в роботу без будь-яких ризиків.

Описані події відбуваються досить часто, дозволяючи заробляти за допомогою абсолютно різних інструментів. Треба тільки навчитися розрізняти їх правильно і прибуток не змусить себе чекати.

3. Цифрові опціони в рублях з мінімальним депозитом — вибираємо брокера для торгівлі

За останній час опціони набрали популярність не тільки в колі професійних трейдерів, але і в оточенні новачків цієї справи. Тут немає нічого дивного, так як у кожного бажаючого є шанс показати себе успішним у світі фінансів, маючи невелику суму грошей.

На сьогоднішній день мінімальна сума вкладу, яку пропонують брокери, становить усього 180 рублів, або п’ять доларів (5 $). (Рекомендуємо прочитати – Що буде з доларом найближчим часом — прогнози)

Опціони є серйозним фінансовим інструментом, який з допомогою брокерів став доступний кожному, завдяки зниженню суми депозиту до мінімальної позначки, щоб більше людей могли дозволити собі фінансову незалежність.

Вибір брокерської компанії, де можна торгувати бінарними опціонами в рублях з мінімальним депозитом

Опціони з фіксованим прибутком — кращі брокери

Існує думка, що на даний момент до основних кращим брокерам, які дають можливість торгувати на бінарних опціонах з мінімальним депозитом, відносяться:

 • IQoption – мінімальна сума вкладу становить десять доларів (в радіусі 360 рублів) за мінімальною ставкою в один долар;
 • Alpari – мінімальна сума вкладу становить п’ять доларів (у межах 180 рублів) за мінімальною ставкою в п’ять долар, тобто для виграшу надається тільки один шанс;
 • Grand Capital – мінімальна сума вкладу становить десять доларів (в радіусі 360 рублів) за мінімальною ставкою в один долар
 • інші.

У кожного є можливість вибору іншого брокера. Усі брокерські компанії мають певні позитивні моменти, IQoption вважається молодою компанією, яка динамічно розвивається, Alpari є найстарішим брокером на російському ринку, а Grand Capital – поки єдиний броку, який дає можливість працювати через популярний і зручний торговий термінал MetaTrader.

4. Бінарні опціони розлучення для лохів — думка фахівців + відео

Вже багато років всі форуми інтернету активно обговорюють одну й ту ж тему – опціони розлучення чи правда? Досі немає однозначної відповіді на це питання.

Є і захисники даного виду роботи, які твердять своє, і противники, не здають своїх позицій. При цьому і ті, і інші піддаються еволюції і модернізації.

Раніше відгуки були банальними і примітивними, типу: «Це лохотрон! Сам ти – лохотрон, навчися заробляти!». Але обговорювали цю тему в основному новачки, не вникающие в принципи роботи. Тепер свої аргументи наводять особистості поавторитетней, різні фахівці і брокери, описуючи приклади більш конкретно.

Торгівля бінарними опціонами — розлучення для лохів? Читайте думку фахівців і відгуки нижче

Відгуки як спеціалістів — професіоналів, так і початківців трейдерів розділилися на позитивні, які вміло працюють у даній сфері і заробляють, і негативні відгуки у тих, хто не зміг навчитися заробляти або навіть не пробував, виходячи з негативного настрою багатьох форумчан.

Але при цьому, всі міркування сходяться воєдино в тому, що на бінарних опціонах заробляти цілком реально, а нормальні брокерські компанії без проблем дозволяють вивести зароблені кошти.

Звичайно, багато брокерів ведуть нечесну гру, пересмикуючи ціни або занижуючи прибутковість, а в результаті обґрунтовують це ризикованістю стратегії. Але все одно, брокери з репутацією, виплачують зароблені трейдером гроші. Тобто, заробити на бінарних опціонах реально і це не лохотрон? Так звідки ж таке безліч негативних відгуків?

Дивіться відео від РБК — думка фахівців про бінарних опціонах

Чому ж фахівці-трейдери не залишають реальні відгуки?

Причини, на наш погляд, прості:

 • гроші люблять тишу,
 • у них немає бажання і часу ділитися своїм досвідом (позитивним або негативним)

Бінарні опціони розлучення чи ні — помилки початківців трейдерів

І все ж, більша частина — це негативні відгуки. Вони належить новачкам-трейдерам, які не змогли навчитися заробляти з допомогою бінарних опціонів, або просто не зуміли вивести зароблені грошові суми.

Безліч новачків, через 2-3 дні після початку зЕкшн снення торгових угод, максимум через пару тижнів спроб за допомогою демо-рахунку, відразу починають вкладати свої кошти в реальний рахунок. На демо-рахунку, як правило, все виходить вдало і дохід від операцій зростає. А потім в реальності виходить навпаки. Звідси і починається негативну думку про те, що цифрові параметри розлученням і обманом.

Важливо! Процес навчання низької якості та надаються стратегії від горе-гуру при торгових операціях на бінарних опціонах, а також наявність суперсигналов ведуть до того, щоб затягнути безліч недосвідчених новачків до певних брокерам.

Так само інтернет кишить багатьма липовими сигналами на бінарних опціонах, після застосування яких трейдери працюють з постійним збитком. Тому варто уважніше вивчати відгуки та наявні стратегії для успішної торгівлі і отримання прибутку самостійно.

Пара відгуків з професійного форуму трейдерів

Існує дві основні помилки при роботі з бінарними опціонами:

 • Процес реєстрації з використанням «лівих» даних. Звичайно, страшно відправляти відскановані копії своїх реальних даних паспорта, але тільки таким способом зароблені кошти буде в цілковитій безпеці. Якщо реєстрація, приміром, була під одним прізвищем, а в паспорті прописана зовсім інша, то вивести зароблену суму не буде ніякої можливості. Так що краще відразу вводити справжні дані.
 • Довіра шахрайським компаніям. Вже в цьому році працює понад 300 компаній з бінарним опціонах, при цьому з них нормальні компанії складають буквально пару десятків. У підсумку, інші шахрайські компанії підривають довіру до якісних брокерам і викликають негативні думки і відгуки про всіх компаніях, які в повній мірі не виконують свої обов’язки.
 • Забудьте про легкі гроші. Викиньте з своєї голови думка, що заробити на опціонах дуже легко. Знадобиться прочитати багато корисної літератури у галузі психології, торгівлі на ринку і т. д., набратися досвіду в торгівлі і т. п., можливо ви «сольете» кілька своїх депозитів, перед тим як почнете торгувати в «плюс».
 • Не ризикуйте. Навчіться торгувати на демо-рахунку брокерської компанії, бажано мати кілька демо-рахунків, так як деякі недобросовісні брокери зроблять так, що ви вийдете на прибуток і ви захочете торгувати на реальному рахунку, де відразу ж вийдете в збиток.
 • 5. Інші способи заробітку в інтернеті

  Якщо ви відчуваєте, що бінарні опціони — це ваше даний спосіб заробітку в мережі здається занадто складним та заплутаним, то можливо варто витратити якийсь час, щоб розібратися детальніше, а можливо краще просто знайти інший спосіб заробітку в режимі онлайн.

  Сьогодні в інтернеті існує величезна кількість способів заробляти. Ви можете зайнятися купівлею продажем товарів у мережі, пропонувати свої послуги, відкрити інтернет-магазин, виконувати завдання на замовлення і так далі. Способів заробітку безліч і головне-вибрати той, який підходить вам більше всього. Допомогти вибрати найкращий спосіб заробітку напевно зможе наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля — скачайте його і вивчіть основні моменти, про які розповідають експерти.

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео про те, як можна заробляти в інтернеті новачкові:

  6. Висновок

  Можна ще багато міркувати про це фінансовий інструмент, але краще все ж прислухатися до думок авторитетних і компетентних людей.

  Звичайно, складності присутні в будь-якому вигляді торгівлі. Так тепер відповімо на питання — бінарні опціони — розлучення для лохів? Ні! Достатньо всього лише навчитися і набити руку з допомогою професійного брокера та демо-рахунку, щоб все вийшло.

  По відношенню до брокерів, думки фахівців зійшлися на тому, що компанія IQoption заслуговує похвали. Рівень її розвитку постійно зростає з завидною швидкістю, але все ж рекомендуємо з недовірою ставитися до брокерським компаніям і періодично перевіряти як самі угоди, так і звітності про ваших угодах (історія угод, суми угод, час і т. д.)

  І все одно, все повністю залежить від обраної стратегії і бажання вчитися та розвиватися в сфері фінансової торгівлі бінарними опціонами.

  (1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
  Завантаження…

  Вивчіть основні принципи торгівлі бінарними опціонами
 • Спробуйте укласти свою першу операцію, скориставшись порадами зі статті
 • Скачайте безкоштовний базовий курс про заробіток в інтернеті з нуля, який дозволить ефективно заробляти в інтернеті
 • Скористайтесь іншими нашими курсами і книгами, в яких зібрані поради про заробіток в мережі