Чим зайнятися, щоб заробити грошей — 19 прикладів заробітку

1889

Дізнавшись про різноманітні способи заробітку, можна зрозуміти, чим зайнятися, щоб заробити грошей. За великим рахунком, будь-який вид діяльності можна перетворити на перспективний і прибутковий бізнес. Адже в будь-якій справі для успіху важливий інтерес, працьовитість і цілеспрямованість.

Способів заробітку можна знайти тисячі, але давайте розглянемо найцікавіші, існуючі на практиці.

19 способів, чим можна зайнятися, щоб заробити гроші

Зміст

 • 1. Способи заробітку грошей
  • Робота за наймом
 • 2. Заробити гроші, працюючи на себе
  • Захоплення до душі
  • Свій або спільний бізнес-проект
 • 3. Інші способи заробітку грошей
 • 4. Чим зайнятися, щоб заробити — 19 прикладів заробітку
  • Приклад №1. Робота ріелтора
  • Приклад №3. Тамада, актор, аніматор
  • Приклад №4. Фотограф або відеооператор
  • Приклад №5. Фотограф-журналіст
  • Приклад №6. Копірайтер, редактор, коректор текстових документів
  • Приклад №7. Спеціаліст з написання резюме на замовлення
  • Приклад №8. Спеціаліст з набору тексту
  • Приклад №9. Для написання интернет-магазину опису товарів
  • Приклад №10. Спеціалістка у веденні переговорів з іноземними женихами
  • Приклад №11. Робота з відновлення та створення генеалогічного дерева
  • Приклад №12. Робота репетитором
  • Приклад №13. Розповсюджувач рекламних оголошень та листівок
  • Приклад №14. Проведення ремонту в квартирі і лагодження нескладних побутових приладів
  • Приклад №15. Спеціаліст по створенню авторських виробів
  • Приклад №16. Фахівець з організації весіль та урочистостей
  • Приклад №17. Продавець антикваріату
  • Приклад №18. Розведення собак
  • Приклад №19. Розсада на продаж. Спеціаліст по вирощуванню
 • 5. Висновок

1. Способи заробітку грошей

Робота за наймом

Є сенс працювати на кого-то, якщо ви відчуваєте невпевненість у собі і в своїх починаннях. Важливо працювати, удосконалюючи свою діяльність для подальшого кар’єрного зростання, або, якщо ваше робоче місце не є настільки перспективним, паралельно розглядати додатковий дохід.

Приклади чим можна зайнятися

2. Заробити гроші, працюючи на себе

Захоплення до душі

Існує досить великий вибір сфер, де можна заробити багато грошей. Але важливо пам’ятати, що чим би ви не займалися, у вас це повинно непогано виходити, тобто слід орієнтуватися на свої особисті здібності. Таким чином, потрібно вибрати певну нішу і прагнути витягти з неї максимальну вигоду. Тут головне ідея, яка принесе в подальшому успіх.

Наприклад, творчі особистості можуть реалізувати себе в мистецтві, в той час як, маючи капітал – вкласти гроші у власну справу, яка стане не тільки вигідним підприємством, але і улюбленим заняттям.

Починати можна від невеликих інвестицій на валютному і фондовому ринках, малий бізнес, закінчуючи великими вкладеннями в нерухомість (як заробити на інвестиціях в нерухомість читайте тут) або в активи найбільших корпорацій.

Найголовніше направити свої сили в потрібний напрямок і чітко розуміти задачу, яка стоїть перед вами.

Свій або спільний бізнес-проект

Організувати і реалізувати бізнес/інвест — проект можна самому, або знайшовши собі партнера. Є велика різноманітність вигідних інвестицій, починаючи від чужого проекту, у який можна вкластися, закінчуючи інвестуванням в нерухомість і відкриттям свого бізнесу, для якого потрібно бізнес-ідея.

Також можна почати займатися інвестуванням в акції великих компаній, отримуючи відсотки (дивіденди у вигляді пасивного прибутку), та інші фінансові активи на біржах (Наприклад, форекс). Рекомендуємо також прочитати статтю – Форекс — розлучення для лохів.

Чим зайнятися, щоб додатково заробляти гроші, читайте нижче в статті

3. Інші способи заробітку грошей

Всі інші способи заробітку пов’язані, як правило, з неординарними ідеями. Це може бути купівля прав на виробництво товару, винахід чогось унікального і одержання патенту. Також до інших напрямків можна віднести додатковий прибуток за допомогою інтернет-ресурсів, багато з яких можуть легко перетворитися на серйозне захоплення і вигідний бізнес.

Важливими аспектами у набутті нових навичок і накопичення початкового капіталу будуть наступні рекомендації:

Цілеспрямованість

Це найголовніше, на перший погляд просте, але всіма застосовується якість. Тим не менше, більшість успішних людей починали з малого. Зовсім не важливо, в якій сфері вони працювали, і який вибрали спосіб заробітку. Важливіше — мету, яку ви ставите перед собою в житті. Мета і бажання – це та сила, яка здатна пробити будь-яку перешкоду на шляху до успіху. Але вона повинна бути не маленькою… Тоді всі труднощі будуть легко долатися.

Бачити можливість отримання вигоди

Можливість отримання вигоди надається кожному. Ті люди, які чимось цікавляться і постійно розвиваються, здатні побачити її у всьому. Для цього необхідно трохи більше часу, але це одна з умов збереження і збільшення особистого капіталу.

4. Чим зайнятися, щоб заробити — 19 прикладів заробітку

Приклад №1. Робота ріелтора

Завдання ріелтора або агента, який займається здачею квартир та іншої нерухомості, полягає в самостійному пошуку таких об’єктів. Сучасні ріелторські агентства, часто наперед беруть у клієнта гроші, обіцяючи йому натомість, підшукати хорошу квартирку. Гроші беруться за підбір та пошук клієнту необхідного об’єкту нерухомості.

Але після проходження певного часу, результату від агенства ніякого. Гроші клієнтові вже не повернути.

У результаті, клієнт переключається на інше агентство і користується послугами нового, а то агентство, що пообіцяв знайти квартиру, залишається в матеріальному достатку. Ось так от і заробляють непорядні ріелтори на довірливих клієнтах, у відповідь ризикую своєю репутацією в очах інших.

Тому у Вас є відмінна можливість стати хорошим агентом, заробити великі гроші і зібрати відмінну клієнтську базу для плідної роботи в майбутньому.

Для того, що б стати успішним ріелтором, потрібно покращити навички комунікації та взаємодії з іншими людьми. Адже доведеться вести переговори як з орендарем, так і з тим хто надає нерухомість в оренду. Ви – всього лише посередник між ними, який повинен зробити так, щоб договір відбувся.

Також потрібно добре розбиратися в комп’ютерних програмах, для ведення бази клієнтів і квартир. Суть роботи в тому, що б знайти того хто хоче здати або продати квартиру, і того, хто її захоче купити чи зняти. Важливий момент полягає в тому, щоб пропонувати своїм клієнтам саме те, що вони бажають.

Запам’ятайте! Ніколи не працюйте з передоплатою! Краще всього, отримувати оплату своєї роботи, після того, як угода вже буде досконалою. Тоді відмінна репутація Вам і Вашому агентству забезпечена.

Можна проводити рекламу своєї компанії, займатися розклеюванням оголошень, розміщувати свої пропозиції в інтернеті. У середньому, за одну операцію, ріелтор має від п’яти до десяти відсотків від вартості квартири.

Втім, якщо ви хочете заробляти на нерухомості по-крупному, то радимо зайнятися купівлею-продажем нерухомості і здачею житла за перевіреними схемами. Існують способи, завдяки яким без значних вкладень коштів можна надзвичайно вигідно інвестувати в нерухомість, отримуючи високий дохід. Дізнатися детальніше про подібних схемах найкраще «з перших вуст» фахівців, наприклад завдяки безкоштовному курсом, який ви можете отримати прямо на нашому сайті.

Отримаєте на свій e-mail безкоштовний курс
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Заробіток на нерухомості доступний в першу чергу на ринку новобудов, дізнайтеся, як отримати 100% прибуток, вклавши гроші в квартиру в новобудові:

Приклад №2. Рекламний агент

Найбільш популярною світової вакансією є рекламний агент. Компанія, яка займається реалізацією і збутом будь-якої продукції потребує такого фахівця, який буде просувати продавану продукцію. Звичайно, потрібно сказати, що зарплата агента не висока, зате можна отримати необхідний досвід в більш простий компанії, для того щоб в подальшому побудувати кар’єру рекламного агента в більш перспективній фірмі.

Приклад №3. Тамада, актор, аніматор

В даний час актори потрібні не тільки для того що б зніматися у фільмах і рекламі. Актор – це незамінна людина на дитячих заходах, весіллях, святах та інших розважальних урочистостях. Також для проведення корпоративів, актор, буде першою людиною на святі.

Вважаєте себе актором, який дуже талановитий для дитячих свят? Ласкаво просимо на весілля! Там актора називають тамадою. Це дуже цікава і весела робота. Знайомства з новими людьми, смачні частування, веселощі і безліч позитивних емоцій Вам забезпечені.

Приклад №4. Фотограф або відеооператор

Це також незамінні люди на будь-якому святі чи корпоративі. Вміння красиво робити відеозйомку або фотографувати може зробити з Вас високооплачуваного і затребуваного фотографа.

Обладнання, якщо у Вас немає на нього грошей, купувати не обов’язково. Його можна орендувати. Для того щоб успішно працювати в цій сфері, знадобиться не лише обладнання, але й знання того, як правильно фотографувати (знімати) і робити монтаж.

Приклад №5. Фотограф-журналіст

Багато видань, в тому числі і онлайн-сайти, вимагають наявності в своєму штаті співробітників, що називаються фотографи-журналісти.

Робота полягає у проведенні фото зйомки відомих людей: політиків, депутатів, акторів. Також це може бути просто якесь місце, про яку буде вестися репортаж.

Важлива вимога – це вміння робити цікаві і незвичайні знімки. Величезні гроші можна отримати за знімки-сенсації. Всього одне фото, може зробити Вас багатим і знаменитим, а також забезпечити постійної добре оплачуваною роботою на тривалий термін. Читайте також статтю — «Як розбагатіти з нуля в Росії»

Для того, що б отримати таку роботу, пройдіться по видавництвам і покажіть приклади своїх робіт, і якщо Ви зацікавите, то робота Вам забезпечена.

Приклад №6. Копірайтер, редактор, коректор текстових документів

Це роботи за комп’ютером вдома чи на території роботодавця. Це відмінна робота для людей з гуманітарним складом розуму, філологам, учителям і тим, хто просто добре знає рідну мову. Якщо є знання інших мов, можна отримувати більше, роблячи перекази і коректуру тексту на інших мовах.

Можлива підробіток у вільний час. Замовлень для такої роботи, на сьогоднішній момент повно.

Приклад №7. Спеціаліст з написання резюме на замовлення

Багато людей знаходяться в пошуку роботи. Багато з них зовсім не вміють складати резюме, в яких потрібно грамотно і коректно розповісти про свої позитивні сторони. Внаслідок цього – їх навіть не запрошують на співбесіди.

Тому Ваша допомога буде полягати в написанні грамотно оформленого резюме, після прочитання якого, роботодавець зацікавиться кандидата на роботу. Також можна надавати послуги приватного характеру з пошуку роботи. (Рекомендуємо також прочитати — Як правильно складати резюме — приклад)

Приклад №8. Спеціаліст з набору тексту

Часто на сайтах з запропонованими вакансіями є така робота, як складач тексту. Потрібно сказати, що майже в дев’яноста відсотках випадках, це гачок шахраїв. Послугами складача тексту користуються студенти, магістранти або наукові співробітники, для того, що б переписати рукописний текст на комп’ютер.

Замовника рекомендується шукати самостійно, через міські газети, щоб не натрапити на шахраїв. Також можете поширити свої рекламні листівки в університетах, школах, наукових центрах, бібліотеках. Незабаром до Вас обов’язково звернуться за допомогою.

Приклад №9. Для написання интернет-магазину опису товарів

Кожен день в інтернеті з’являються нові магазини, в яких надається величезний вибір продукції, що продається. Звичайно, керівники таких магазинів, зовсім не хочуть витрачати купу часу на заповнення опису до продаваним товарам. Також багатьом інтернет-магазинах потрібно створювати продають сторінки, так звані лендінгем пейдж. На сайтах фріланса, можна знайти масу таких оголошень за які Ви можете отримати хороші гроші.

Приклад №10. Спеціалістка у веденні переговорів з іноземними женихами

Такий вид заробітку існує зовсім нещодавно, але багато хто вже встигли по достоїнству їм насолодитися. Щоб працювати в такому напрямку, потрібно відмінно знати іноземну мову, бажано англійська.

Суть роботи полягає в тому, що б брати замовлення від імені жінок, які хочуть вийти заміж за кордон. У тому випадку, клієнтка сама оплачує Вам листування з іноземцем.

Основна мета – домогтися приїзду нареченого в місто, в якому живе наречена. Потім, також можна виступити і перекладачем при їх першій зустрічі, тим більше що Ви добре вже будете знати їх романтичну історію знайомства. Або, можна співпрацювати з фірмами, які займаються подібними листуванням. В цьому випадку, Вам будуть платити за певну кількість відповідей, отриманих від женихів-іноземців. Відповідно чим більше пишуть, тим більше заробляєте.

Приклад №11. Робота з відновлення та створення генеалогічного дерева

Це дуже цікава робота, також популярна серед «сильних цього світу». Багато цікаві люди і не тільки, хотіли б дізнатися історію своїх предків, від куди вони пішли, де народилися, ким були, чим займалися. Це дуже високооплачувана робота. Вона полягає в пошуку архівів Вашого міста потрібної для Вас інформації. Тільки от часу на складання одного середнього по складності дерева може зайняти близько двох місяців.

Приклад №12. Робота репетитором

Це робота, яка вимагає неабиякого терпіння, але яка приносить хороші гроші. Тут вже доведеться бути вчителем за освітою, або доведеться згадувати всі отримані знання в школі та університеті. Та сфера, в якій ви захочете вести свою діяльність, не обмежена. Все залежить лише від вашої фантазії і ступеня підготовки в тій або іншій сфері науки.

Якщо ви непогано розбираєтеся в області психології, можна влаштуватися в онлайн службу надання допомоги іншим людям.

Приклад №13. Розповсюджувач рекламних оголошень та листівок

Що б швидше заробити хоч якісь гроші можна влаштуватися розклеювачем об’яв або розповсюджувачем рекламних листівок. Ця робота підходить студентам, школярам, або просто тим, хто хоче додатково підзаробити. Робота ідеально підходить в якості додаткового джерела.

Робота легка, приємна, особливо в теплу пору року, і якщо ви живете в красивому місті. Можна поєднувати роботу з прогулянкою одночасно.

Приклад №14. Проведення ремонту в квартирі і лагодження нескладних побутових приладів

Це ідеальний варіант для людей, які можуть відмінно працювати своїми руками. Поклеїти шпалери, полагодити телевізор, відремонтувати плитку в ванні – все це не складно і добре оплачується. Для цієї роботи не потрібно отримувати спеціальні дипломи, бути фахівцем високого рівня. Досить бути відповідальним і порядною людиною і самому знайти своїх перших клієнтів, а потім вже все піде добре.

Приклад №15. Спеціаліст по створенню авторських виробів

Вмієте гарно вишивати, плести кошики, вирізати вироби з дерева або ліпити глиняні фігурки? Тоді ця робота ідеально підходить Вам. Можна підключити свої творчі здібності і займатися своїм улюбленим хобі за хороші гроші, от тільки продавати свої творіння іноді шкода, в іншому вирішувати тільки Вам. Відмінно піЕкшн де для тих, хто мріє працювати вдома і лише на себе.

Приклад №16. Фахівець з організації весіль та урочистостей

Для того, щоб весілля пройшло успішно, майбутні молодята починають готуватися до неї заздалегідь і для того що б все встигнути, їм потрібен помічник. Це цікава робота, добре оплачується, тільки для початку роботи потрібно на відмінно ознайомитися з усіма необхідними елементами, які будуть потрібні у проведенні весілля.

Приклад №17. Продавець антикваріату

Можете пошукати у себе вдома старенькі, давно забуті речі. Може бути вони вже є антикварними? Тоді Ви зможете продати їх за хорошою ціною. Це буде початком Вашого бізнесу. Потім, коли Ваші фінанси стануть «ширше» можна займатися скупкою та перепродажем антикваріату.

Приклад №18. Розведення собак

Це справжнє покликання. Що б мати хороші гроші від такої роботи, потрібно не тільки вміти вирощувати і виховувати собак, в першу чергу – це потрібно любить робити. По початку, витрати на корм більше ніж прибуток, але через пару років все повинно окупитися.

Приклад №19. Розсада на продаж. Спеціаліст по вирощуванню

Для того що б вирощувати розсаду, потрібно знати не тільки основи садівництва та ведення сільського господарства, потрібно так само мати для цього все необхідне обладнання, а саме теплиці і парники.

Займатися цим маючи приватний будинок, набагато простіше, ніж орендуючи теплиці та парники, за які доведеться платити гроші. Попит на розсаду протягом року не такий вже великий. Так що можна назвати таку роботу – сезонної.

5. Висновок

Яким способом ви почнете заробляти, вирішувати тільки Вам. Відповідаючи на питання, чим зайнятися, щоб заробити грошей, можна відзначити, що будь-який з перерахованих вище способів є вигідним і, привносячи в нього незвичайні ідеї і завзятість, дозволить легко заробити гроші.

Рекомендуємо новий кейс від Юрія Медушенко — Як з невеликою стартової суми побудувати з нуля орендний бізнес


(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Оберіть спосіб заробітку, який вам найбільше підходить і поцікавтеся особливостями конкретної обраної роботи
 • Заробити перші гроші в інтернеті, скориставшись нашим безкоштовним курсом про заробіток в мережі з нуля
 • Прочитайте безкоштовні книги про ефективні способи заробітку на нашому сайті