Що таке бінарні опціони насправді-простими словами про складне

468

Про те, що це спосіб позабіржової торгівлі ви напевно чули. Завдання трейдера-визначити напрямок активу-це також все зрозуміло. Фіксована прибутковість і простота-про це чути від усіх сайтів. Але давайте розберемо, що таке бінарний опціон простими словами.
Рекомендуємо почитати про бінарні опционы та Рейтинг брокеров бинарных опционов

Зараз же кожен може уявити себе вовком з Уолл-Стріт, зареєструватися у брокера і виходити на світовий ринок. Але чи так все насправді? Про це ми розповімо пізніше, а поки почнемо все по порядку.

Бінарні опціони – це спосіб торгівлі на різниці ціни валют, сировинних товарів, акцій компаній і дорогоцінних металів. Для кращого розуміння наведемо приклад. Припустимо, ви інвестували 100 доларів в опціон. При вдалому прогнозі ви отримаєте інвестицію назад + додатковий відсоток – 70-85 доларів. У разі якщо ціна піде не в ту сторону, куди вказав трейдер, він втратить повну суму інвестиції.

Але цього недостатньо для того, щоб повністю розібратися, що таке бінарні опціони. Далі вас чекає ще багато цікавої інформації про брокерів. Але поки давайте визначимося з усіма перевагами і недоліками опціонів, які допоможуть визначитися, чи варто реєструватися у брокера чи ні. Почнемо з позитивних якостей:

Відносна простота. Торгівля опціонами – це складний інструмент. Однак не настільки як та ж торгівля на форексі;
Свідомо відомі ризики. При укладанні угоди ви будете знати всі дані: можливий відсоток прибутку і втрати суму, термін експірації і т. д. Це дозволить трейдеру чітко розуміти важливість кожної угоди;


Фіксований прибуток. Неважливо, скільки пунктів пройде ціна за період експірації угоди. Головне-щоб вартість активу закрилася вище початкової позначки (при покупці Call опціону) або нижче (при покупці put опціону);
Можливість короткострокової торгівлі. У бінарній торгівлі прибуток можна отримати навіть через 30 секунд після укладення угоди. До слова, турбо-опціони є одним з популярних способів торгівлі БО.


Негативних якостей у цього способу онлайн-трейдингу менше. Одним з них є фіксований прибуток. Так, ми вже згадували цю якість в достоїнствах. Тому зараз все пояснимо.

Якщо ціна пройшла в потрібному напрямку зовсім трохи, тоді 80% від інвестиції – це відмінний результат. Але якщо ви уклали угоду на зароджується тренді і до кінця експірації актив пройшов десятки пунктів в потрібному напрямку, такий прибуток може здатися не дуже й великий, так як на Форексі в такому разі можна було б заробити більше.

Сподіваємося, нам вдалося пояснити, що таке бінарні опціони простими словами. Якщо ж ні, задавайте питання в коментарі нижче. Також рекомендуємо ознайомитися з відгуками інших людей, які пробували себе в цьому виді заробітку.

Відгуки про те, що таке опціони дуже часто категоричні і занадто відрізняються між собою. Так 1 людина може сказати, що бінарні опціони – розлучення для лохів. Інший буде переконувати, що це найпростіший спосіб заробітку, який збагатить кожного охочого. Третій скаже, що це складна робота, але заробляти тут можна.

Що таке бінарний трейдинг, за відгуками вирішити непросто. Краще не шукати помічників для пошуків відповіді на це питання, а перевірити все особисто.

Хочете швидкого заробітку? Готові укладати угоди навмання? Тоді, швидше за все, в недалекому майбутньому ви розчаруєтеся в торгівлі і будете вважати це розлученням. Щоб піти іншим шляхом і почати заробляти, потрібно пройти повне навчання, освоїти ази і тонкощі, практикуватися. Тільки в цьому випадку ви дізнаєтеся, що таке бінарні опціони насправді, і ніякі відгуки для цього не знадобляться.