Як заробити — отримати голоси в вк безкоштовно. Способи та види заробітку

531

Напевно, не треба навіть говорити, що соціальна мережа В Контакті є самою популярною на просторах усього СНД. Але для 99,9% всіх користувачів, це лише спосіб спілкування з друзями, сервіс для перегляду відео або прослуховування музики. Дана соціальна мережа має досить широкий функціонал, з допомогою якого можна зЕкшн снювати саму різну діяльність. Тому, залишилися 0,1% використовують цю соціальну мережу для заробітку голосів і навіть фінансів. Про те як заробити голоси в вк, а також про види заробітку в Вконтатке і піде мова далі в нашій статті.

Зміст

 • Як отримати голоси в вк безкоштовно
 • Як заробити гроші В Контакті
  • Як безкоштовно заробити голоси в вк
  • Як заробити голоси в вк безкоштовно – відео
 • Висновок

Як отримати голоси в вк безкоштовно

Символічною це валютою соціальної мережі є голоси. Вони необхідні для придбання подарунків, для деяких додатків і так далі. Для їх покупки потрібно витратити реальні гроші. Але їх ще можна й заробити.

Заробити голоси у вк (див. як заробити в вк гроші) безкоштовно не складно, потрібно просто знати, як і де їх можна заробити:

 • «Подарунки ВК». З їх допомогою голосу може заробити будь-яка людина. У день можна отримувати приблизно 3-5 голосів, їх кількість залежить від витраченого вами часу. Цей спосіб хороший тим, що голоси ви отримуєте вже через день на свій рахунок вк. Завдань тут дуже велика кількість, тому не потрібно шукати нові способи заробітку.
 • Soleech. Це досить зручний сервіс для заробітку голосів, і висновок тут практично миттєвий. Мінімальна кількість зароблених тут балів, які можна обміняти на голоси, — 100. Їх досить легко набрати.
 • Roboliker. Тут можна виконувати наступні завдання для отримання голосів: лайки, вступ в групу, підписка на користувача.
 • Vkway. З його допомогою можна заробити не тільки голоси, але і бали, які потім обмінюються на реальні гроші. Завдання тут стандартні.
 • Спеціальні пропозиції ВК. Якщо ви не знаєте, як заробити голоси вк безкоштовно, то потрібно стежити за спецпропозиціями сайту. Заробити голоси можна багатьма способами: вступ до групи, реєстрація на сайтах, постинг, встановлення програм, написання коментарів і так далі.
 • Заробити голоси в вк можна через різні сервіси, про те як їх заробляти читайте на сайті сервісу

  Якщо ви хотіли дізнатися, як заробити голоси у вк, то це всі легальні способи. Звичайно, їх можна купити, що набагато швидше. Але не всім хочеться витрачати реальні гроші на соціальну мережу. (Читайте також — Заробіток на лайку в соціальних мережах)

  Як заробити гроші В Контакті

  Дана соціальна мережа пропонує можливість своїм користувачам заробляти не тільки голоси, але і реальні гроші.

  Як безкоштовно заробити голоси в вк

  Розглянемо детальніше як можна заробити голоси у вконтакте.

  Заробити голоси в ВК можна з допомогою:

  • лайків;
  • вступом до групи;
  • написавши коментар;
  • додаванням в друзі і інші.

  Всі ці дії потрібні для розкрутки групи, яка займається просуванням товарів або послуг. Власник групи зацікавлений в тому, щоб під його постами було якомога більше лайків і репостов.

  Адже якщо товар подобається людям, то він набагато швидше поширюється по всій мережі. Не можна сказати, що на даних діях вк можна добре заробити. На більшості сервісів середня оплата за всі вищеперелічені дії дорівнює 30-40 копійок. І ще кількість таких завдань обмежена, тому не можна заробляти голоси в вк нескінченно.

  Якщо ви хочете заробляти таким способом, то краще завести для цього окремий обліковий запис. На ньому теж потрібно заповнити всі графи з інформацією, додати друзів, зробити все, щоб він не був схожий на бота. (Читайте також — Як заробити на перегляді відео)

  Для заробітку вк можна використовувати наступні сервіси:

 • SMMOK. Це один з кращих сервісів у своєму типі. Він дає можливість заробити близько 300 рублів на місяць. Мінімалка для виводу — 100 рублів, а середня ціна — 20 копійок.
 • VPrka. Тут досить багато варіантів заробітку. Мінімалка — всього 50 рублів, а середня ціна — 20 копійок.
 • PROSPERO. Його особливістю є те, що тут немає мінімалки для висновку, середня ціна — 40 копійок. Також, на даному сервісі є завдання з розміщення реклами на стіні вк за 10 рублів.
 • VKTarget. Заробляти тут можна на своїй сторінці у власній групі. Мінімалка — 50 рублів, середня ціна — 30 копійок.
 • Блогун. Це досить серйозний сервіс, де можна отримувати гроші зі своєї сторінки, групи і навіть блогу. Мінімалка тут 1000 рублів, але це досить небагато, адже в місяць можна заробити тут до 5000 рублів.
 • SEOZAVR. Тут також можна заробляти на сторінці або групі, мінімалка — 500 рублів.
 • Але заробіток на різноманітних діях вк — це не єдиний спосіб. Можна добре заробляти на своїй групі. У групі можна продавати свої товари або послуги. Це досить легко зробити, адже створити групу вк — це не написати інтернет-магазин. Тут потрібно просто грамотно створити каталог товарів, залити якісні фото і опису. Також, необхідно рекламувати групу в інших популярних спільнотах. Так, за це доведеться викласти гроші, але саме реклама принесе вам потенційних покупців.

  Радимо почитати: Як заробити у вільний час

  Можна просто створити групу на цікаву вам тему. Наприклад, створити групу про рибалку, щодня поповнювати її цікавими статтями, фотографіями, нотатками, відео і так далі. Якщо в групу почнуть надходити користувачі, то можна вже запускати цікаві конкурси з призами. У разі наявності великої кількості учасників у вашій групі, ви обов’язково будете отримувати пропозиції про рекламу від інших користувачів. Реклама, звичайно ж, платна.

  А заробити на розкрученій групі можна не тільки попередніми способами:

 • Sociate. За допомогою цього сервісу можна розміщувати рекламні пости у своїй групі. Середня ціна за пост — 30 рублів, але якщо в групі більше 100 тисяч чоловік, то за один такий пост можна отримувати і 300 рублів. Нескладно підрахувати, скільки можна заробити за місяць, практично нічого не роблячи. Сервіс хороший тим, що тут можна замовити автоматичне розміщення реклами в групі, без вашої участі. Мінімалка — 100 рублів.
 • Plibber. Цей сервіс дає можливість заробляти на своїй групі. Ціни за пости залежать від активності у вашій групі. Мінімалка тут відсутня.
 • Як заробити голоси в вк безкоштовно – відео

  Висновок

  Таким чином, у вконтакте можна заробити на своїй сторінці, так і на власній групі. Звичайно, маючи розкручену групу з тисячами учасників, можна заробляти набагато більше, ніж на простий сторінці. Тепер ви знаєте, як заробити голоси у вк, ми вказали найпоширеніші способи, де можна з гарантією отримати голоси за вашу роботу.