Як заробити на перегляді відео — сайти для заробітку на відео

778

Досить складно вибрати серед великої кількості способів заробітку в інтернеті Екшн сно стоїть. Одні способи можуть бути надто складними, які вимагають певних навичок, інші — занадто легкі, але щоб нормально заробити на них потрібно дуже багато часу. Але серед всіх них є досить легкий вид заробітку, що не вимагає особливих навичок. Це перегляд відео за гроші.

Зміст

 • Як і де заробляти на перегляді відео
 • Сайти для заробітку на перегляді відео
 • Заробіток на своєму відео
 • Інші способи заробітку в інтернеті

Як і де заробляти на перегляді відео

Для початку заробітку потрібно просто зареєструватися на сайті, де рекламодавці виставляють свої завдання по перегляду відео. На сайті потрібно виконувати завдання по перегляду відео реклами, за які платять по-різному: від 10 до 20 центів. Після повного перегляду відео потрібно ввести капчу, як підтвердження перегляду. Після неї ви буде перенаправлено на сайт рекламодавця.

де і як заробляти на перегляді відео

Сайти для заробітку на перегляді відео

Щоб зЕкшн снити заробіток на перегляді відео, можна зареєструватися на наступних сайтах:

 • INTVIDEO.TV. Тут за перегляд відеороликів можна заробити 3,6 доларів за одну годину. Мінімальна сума для виводу — 2 долара.
 • PENTAVIDEO.RU. Це платний відеочат. Він оплачує своїм учасникам 4 рубля за нового користувача, залученими по вашій реферального посиланням. Від своїх рефералів можна отримувати 10% їхнього заробітку. Сайт платить половину вартості купленої послуги PentaVideo.RU.
 • VIDEOBB.COM. Для заробітку на даному сайті необхідно завантажити на нього будь-яке відео, які не містить матеріалів інтимного характеру. Далі посилання на нього можна розміщувати на будь-яких форумах, групах і так далі. За те, що хтось буде дивитися ваше відео, ви будете отримувати гроші.
 • Але цей вид заробітку сьогодні вже не є актуальним. На даних сайтах якщо ще можна заробити, але зовсім трохи. Це пов’язано з тим, що рекламодавці тепер платять не за перегляди відео, а за кліки по рекламі. Тому тепер актуальний трохи інший вид заробітку. (Читайте також — Заробіток в інтернеті на кліках)

  Заробіток на своєму відео

  Заробляти таким чином можна на самому популярному відео-хостингу в світі — Ютубі. Але для цього вже потрібні деякі вміння, адже завантажувати потрібно виключно свої відео. І ці відео повинні бути цікавими, щоб їх дивилися інші користувачі.

  Щоб зорієнтуватися в тому, що сьогодні популярно на Ютубі, можна заглянути в популярні канали. Там потрібно переглянути різні відео з мільйонами переглядів і подумати, що можна зробити самому.

  Якщо у вас така ідея є, то можна реєструватися на Ютубі. Після реєстрації потрібно завантажити мінімум 10 відео. Після того, як відео починають отримувати свої перші перегляди, можна замислюватися і про заробіток на своєму каналі YouTube.

  Для цього необхідно пройти реєстрацій в службі реклами Google AdSense. Тут абсолютно всі графи необхідно заповнювати правильно, адже це важливо при одержанні виплати. Потім акаунт Google AdSense зв’язується з каналом на Ютубі. І все, можна ставити різні реклами на своєму відео.

  Головне тут — постійно додавати нові відео та стежити за кількістю переглядів. Необхідно аналізувати, які з ваших файлів користуються більшою популярністю, і враховувати це в подальшому їх створенні.

  Також, для отримання великої кількості переглядів, необхідно зайнятися SEO-оптимізацією відео. Для цього в опис відео потрібно вставляти популярні пошукові запити по тематиці вашого відео. Найцікавіше назва ще не є запорукою того, що саме ваш файл буде в пошуковій видачі на сайті. Таким правилом можуть знехтувати тільки досить популярні канали.

  Ще одним секретом того, як набрати більше переглядів, є залучення іноземних користувачів. Для цього потрібно продублювати відео, але назва і опис одного буде російською мовою, а другого, наприклад, англійською. Так у вас більше шансів отримати перегляди.

  Читайте також — Як заробити на чужих відео на ютубі

  Таким чином, заробити тільки на самому перегляді відео досить складно. Краще всього навчиться користуватися спеціальними програмами, створювати круті відео і розміщувати їх на власному каналі в Ютубі. Це значно збільшить ваші шанси на отримання пристойних грошей.

  Дивіться відео — Як швидко заробити гроші

  Інші способи заробітку в інтернеті

  На сьогоднішній день в інтернеті існує величезна кількість простих способів заробітку грошей без вкладень. Навіть володіючи невеликою кількістю вільного часу ви можете приділяти роботі в інтернеті всього годину-дві в день, організувавши додатковий заробіток. Перегляд відео, безсумнівно, має право на життя серед способів заробітку в мережі, проте є немало інших більш вигідних схем.

  Наприклад, в інтернеті можна заробляти на кліках по рекламі, на введення капчі або на створенні унікальних текстів для фріланс-бірж. Скачайте наш безкоштовний курс, в якому зібрана вся інформація для новачка про базові способи заробітку в інтернеті з нуля.

  Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
  Як заробити в інтернеті з нуля?
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  На жаль, в інтернеті з’явилося багато шахраїв, тому деякі пропозиції про заробіток можуть виявитися обманом. Подивіться відео фахівця Андрія Меркулова про те, як правильно оцінити спосіб заробітку в інтернеті і визначити шахрая:

  (6голос(ів), середній: 4,50 із 5)
  Завантаження…

  Зареєструйтесь на сайтах, що пропонують заробіток на перегляді відео
 • Спробуйте заробити свої перші гроші на платному перегляду
 • Скачайте наш безкоштовний курс про заробіток в інтернеті з нуля