Як зробити великі гроші на ICO

795

Найнаочніше можливість добре заробити на ICO демонструє Ефір – всього за пару років інвестиції тих, хто поставив на цю криптовалюту, збільшилися більш ніж в сто разів.

Позамежний, космічний показник, про який в будь-якій іншій галузі не сміють навіть мріяти. І дуже багато інвестори зараз шукають настільки ж вигідні вкладення.

Зміст

  • Що таке ICO і як на ньому заробити
  • Специфіка і особливості ICO
  • Як оцінювати перспективність і ринок ICO

Що таке ICO і як на ньому заробити

Будучи системою досить новою, ринок ICO має свою, не всім зрозумілу специфіку. І варто зазначити, що тут є певні ризики, про що попереджають багато. Щоб вкластися вдало, потрібно добре розуміти, як все влаштовано.

Відправна точка процесу – компанія з перспективною ідеєю. Вона публікує бізнес-план, де докладно розповідає, як система запрацює, в тому числі і для інвесторів.

Засновники фірми, як правило, є її провідними фахівцями, однак їх власних коштів недостатньо, щоб запустити проект на повну потужність. І вони пропонують інвесторам взяти участь, купуючи власні цифрові монети проекту.

На першому етапі токени досить дешеві, однак починають швидко додавати. Прикладів цього чимало, так, браузер Brave набрав заплановану суму менш ніж за півхвилини. Запущений 31 травня, через тиждень він збільшив доходи інвесторів в 6,76 рази.

Інший яскравий приклад – Aragon, цей проект всього за 15 хвилин набрав інвестицій на 25 мільйонів.

Так що перспективи великих доходів на ICO цілком реальні. Вкладаючи гроші в нові токени за низькою ціною, інвестор може через місяць продати їх в рази дорожче.

А може і не продавати, а використовувати для отримання продукту чи послуги стартапу, і заробляти вже на них.

Специфіка і особливості ICO

Будучи цифровим аналогом первинного розміщення акцій (IPO), пропозиція нових токенів набагато простіше, адже регулювання ICO у більшості країн відсутня. Тут немає необхідності доводити легальність коштів, що інвестуються, сплату з них податків, повністю відсутня паперова тяганина, час і комісія за банківські перекази. Щоб вкластися в ICO, потрібно лише мати кошти.

Однак відсутність законодавства та контролю вже привернуло в сферу токенів немало аферистів.

Ключовими ньюсмейкерами ринку є, безумовно, успішні, вистрілили проекти, однак випадків, коли фірми просто зникали з усіма вкладеннями, теж вистачає.

І навіть щирі наміри розробників проекту ще не гарантія успіху. Далеко не кожне ICO збирає намічену суму, і тоді попросту не може розвиватися. Деякі ростуть, не далеко не так швидко, як сподівалися інвестори.

У подібних випадках можна розраховувати в кращому випадку повернути свої гроші, але без особливого прибутку.

Як оцінювати перспективність і ринок ICO

Щоб вкладати гроші успішно, необхідно добре орієнтуватися на ринку.


Одним з ефективних аналітичних інструментів є Icostats, де є дані по всіх проектах. Візьміть 30 Екшн сно успішних проектів, вивчіть їх історію, рух курсу токенів вгору і вниз. Звертайте увагу не тільки на динаміку ціни як такої, але і фундаментальні причини – чому ціна іноді просідає, і за рахунок чого цифрова валюта в остаточному підсумку все ж набирає хороший вагу.

Збирайте про проекти всі дані, які зумієте відшукати в Інтернеті – що про компанії писали провідні ЗМІ, і яка була реакція ринку. При цьому не варто довіряти якомусь одному джерелу, навіть якщо це сверхавторитет рівня Forbes – там теж бувають проплачені матеріали сумнівної достовірності.

<img class=”aligncenter size-full wp-image-6380″ src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/uploads/2017/08/photo_2017-08-16_17-15-08.jpg” alt=”” width=”1280″ height=”720″ srcset=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/uploads/2017/08/photo_2017-08-16_17-15-08.jpg 1280w, https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/uploads/2017/08/photo_2017-08-16_17-15-08-768×432.jpg 768w” sizes=”(max-width: 1280px) 100vw, 1280px

І не забувайте – найбільше преса обожнює сенсації, а коли їх немає, сама придумує і роздуває. Як приклад можна назвати Matchpool – все той же Forbes повідомив, що техдиректор фірми втік з усіма грошима, стаття породила локальну паніку серед інвесторів, які бажали продати токени за будь-якою ціною. Однак у підсумку компанія благополучно все пережила, а її монета має тепер цілком пристойну ціну.

Щоб заробляти хороші гроші, потрібно вивчати і аналізувати дані в рамках власної стратегії. Незважаючи на що залишається в будь-якому випадку ризик, не можна розглядати ICO-інвестиції як аналог гри – вистрілить, не вистрілить, в такому випадку ви залишитеся в мінусі. Докладно вивчаючи успішні проекти, ви незабаром розвинете свого роду інтуїцію у визначенні перспективних вкладень, підвищуючи ймовірність власного успіху.

І ви скоротите час, якщо пройдете безкоштовний онлайн-курс: «Як заробити на криптовалюте в найближчі 3 місяці (5 реальних способів)».