Як заробити гроші на аукціоні eBay

771

Купуючи товар на аукціоні ebay, а потім перепродуючи його в Росії і країнах СНД, можна непогано заробити, через різницю між ціною купівлі і продажу. Причому, заробіток на аукціоні ebay можна сміливо назвати безризиковим, так як починати можна з купівлі однієї потрібної позиції, а після її продажу замовити на тому ж аукціоні кілька таких же позицій, потім знову продати їх і т. д.

Цікаво те, що націнка на ряд позицій може сягати до 1000 і більше відсотків! Фотоапарати, планшети, годинники, батареї для смартфонів, корпуси для смартфонів і багато іншого, стоїть на eBay у багато разів дешевше, ніж у Росії та країнах СНД.

Також є сенс купувати і продавати дорогі смартфони apple iphone 4, 4s, 5, 5s, але у них, зрозуміло, націнка буде порівняно невелика.

Радимо почитати: Ідеї для бізнесу без вкладень з нуля: який бізнес відкрити

Один з товарів, на який варто звернути увагу, це батарейки для iphone 4 і 4s. Вони стоять на ebay приблизно 100 рублів, у той час як в Росії, їх ціна починається від 600 рублів, не рахуючи установки.

На сьогоднішній день заробіток на аукціоні ebay для багатьох людей в Росії, непогана можливість додаткового заробітку. Деякі бачать в ньому свій основний заробіток.

Що потрібно для заробітку на eBay?

Для заробітку на ebay, вам потрібен рахунок в електронній системі paypal і пластикова карта Visa Classic (Gold, Platinum), або MasterCard Standart (Gold, Platinum), яку необхідно буде прив’язати до свого рахунку в системі Paypal. Після чого необхідно діяти за схемою:

  • Поповнення пластикової картки на суму, достатню для купівлі товару з ebay.
  • Купівля товару з аукціону ebay (доставка 3-4 тижні приблизно, забирати на пошті).
  • Продаж це товару в Росії. Найпростіший спосіб — подати оголошення на avito.ru.
  • Усіма вирученими грошима з продажу поповнити баланс пластикової картки для наступної покупки з ebay.
  • Дивіться пункт 2.
  • Дивитеся пункт 3.
  • Виходить, що заробіток на аукціоні ebay працює за дуже простою схемою — ebay + avito! (про заробіток на авіто в даній статті). Природно, avito не єдиний спосіб продажу товару, для цієї мети може піЕкшн ти і сайт та група в соціальній мережі (Вконтакті, Однокласники тощо), але ці варіанти вимагають більше затрат, так як групу і сайт необхідно не тільки створити, але й розкрутити.

    Слід також додати, що в Росії, встановлений місячний ліміт на покупки з аукціону ebay, який становить 1000 євро. У випадку якщо ви перевищили цей ліміт, то доведеться заплатити митниці 30% від суми покупок не включаючи доставку.