Як вигравати торги по банкрутству і набувати майно за копійки?

562

Ні для кого не секрет, що економіка Росії в тій чи іншій мірі переживає кризовий момент. Це позначається не тільки на курсі рубля, але і безпосередньо на щоденному житті і тенденції на різних ринках. Зниження показників відчувається на будівельному ринку і в інших сферах, при цьому банкрутство компаній вже перестає бути такою вже рідкістю.

Як влаштовуються аукціони?Однак якщо для самої фірми банкрутство означає продаж майна та кінець роботи, то для фізичних осіб це може бути приводом провести вигідну угоду. Аукціони з реалізації майна іноді пропонують Екшн сно неймовірні знижки, завдяки яким квартири, автомобілі та цілі будівлі йдучи з молотка буквально за копійки – головне навчитися вигравати подібні торги.

Безліч фізичних осіб та приватних фірм вже давно сконцентрувалися на незвичному виді діяльності – купівлі майна на торгах. Схема придбання майна за ціною, яка іноді виявляється в рази нижче ринкової, досить проста – після того, як компанія або фізична особа визнано банкрутом, організовуються електронні аукціони, в яких можна брати участь в режимі онлайн. Майно продається і завдяки цьому покриваються наявні борги, однак справа в тому, що часто по собівартості майно продати не вдається, тому що в підсумку воно йде з молотка за сущі копійки.

Звичайно, не варто вірити в історії про те, як безліч простих фізичних осіб обирали майданчики для торгів і купували без всяких проблем квартири в Москві за 100 000 рублів або автомобілі за 10 000 рублів, ця сфера, в якій працює багато професіоналів фіз та юридичних осіб і упустити вигідну угоду не дозволить ні один спеціаліст. Проте подібний вид заробітку все ж цілком реальний, адже після аукціонів, на яких була зЕкшн снена купівля майна за вигідну ціну, ви можете вибрати майданчики для продажу його вже за ринковою вартістю, непогано заробивши.

Зміст

 • Аукціони з продажу майна приватних осіб
 • Як проводяться аукціони?
 • Як взяти участь в аукціоні по банкрутству?
 • Торги по банкрутству — Підводні камені і шахраї
 • Де знайти гроші для участі в аукціонах з банкрутства
 • Де знайти аукціони по банкрутству?

Аукціони з продажу майна приватних осіб

Ще не так давно реалізація майна провадилася лише щодо приватних фірм, однак 1 жовтня 2015 року вступив в силу закон, який регулює порядок реалізації майна фізичних осіб. тобто власники квартир, автомобілів, земельних ділянок можуть позбутися свого майна з-за боргів. Це означає, що через аукціони можна дешево придбати об’єкти зі значною знижкою – нерідко реалізуються об’єкти являють центр Москви і житло за вартістю, в рази нижче ринкової.

Сьогодні банкрути серед фізичних осіб зустрічаються частіше – це громадяни, хто взяв кредит на квартиру, автомобіль, будинок або має інші борги. За новим законом, все майно боржника може бути продано через аукціон.

Торги та аукціони по банкрутству. Сувора правда


Відвідайте найближчий майстер-клас Олега Селифанова:
Як знаходити і купувати золоті об’єкти за методом Шерлока Холмса
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Як проводяться аукціони?

Продаж майна боржників відбувається майже відразу після оголошення їх банкрутства. Торги проводяться у три етапи: під час першого майданчика аукціонів дозволяють робити ставки лише на підвищення ціни, тобто оголошується початкова вартість лотів і вона може бути в ході торгів тільки підвищена. Другий етап організується за схожою схемою, тільки початкова ціна лотів виявляється знижена. Ставки від фізичних та юридичних осіб приймаються тільки на підвищення.

Найбільш цікавий етап, який і дозволяє набувати майно буквально за копійки, це третій етап. Він називається публічне пропозицію і лоти можуть бути продані за будьяку ціну, тобто ціна може бути істотно знижена. На цьому етапі квартира може бути продана за ціною в 2-3 рази нижче ринкової вартості.

Проблема полягає в тому, що зазвичай аукціони не доходять до третього етапу, тому купівля майна за надзвичайно низькою ціною – дуже рідкісний випадок. Як правило, майно продається в ході першого етапу торгів, рідше – під час другого, коли заощадити на покупці можна до 30% його вартості.

І не думайте, що на який-небудь аукціон забудуть звернути увагу і квартира, представляє самий центр Москви, після двох етапів непомітно перейде на третій і ви зможете легко купити за смішну суму. За аукціонами з банкрутства стежать професійні компанії та безліч фізичних осіб, завдання яких полягає в заробіток на таких торгах.

Нерухомість – лакомный шматок на торгах
Що потім можна зробити з нерухомістю, купленим на торгах з банкрутства

Як взяти участь в аукціоні по банкрутству?

Раніше все, що потрібно було зробити для перемоги на торгах – вчасно зайти на сайт і подати заявку першим. Це дозволяло використовувати ботів, так як робот може моніторити сайт аукціонів і залишати заявки автоматично. Зараз все стало трохи складніше, зате схема купівлі майна фізичних або юридичних осіб стала прозорішою.

Насамперед, вам потрібно отримати власний електронний підпис, що буде потрібно для оформлення електронних документів при участі в торгах – ЕЦП для торгів з банкрутства обійдеться вам в 5-6 тис. рублів.

Далі слід зайти на сайт торгів, знайти список торгів та пройти акредитацію за конкретною майданчику – для цього зазвичай достатньо підготувати список документів і заповнити заяву.

Після цього слід знайти що цікавить вас лот і приступаєте до його вивчення – подивіться на список документів по об’єкту, якщо мова йде про дорогої нерухомості, то радимо з’їздити на об’єкт і провести його особистий огляд.

Далі залишається лише дочекатися запуску нового етапу торгів та подати заявку. Врахуйте, що для участі в торгах необхідно внести заставу в розмірі 10-20% від вартості лота. Якщо ви виграли електронні торги, то купівля майна можлива через оплату решти суми за вирахуванням застави.

Торги по банкрутству — Підводні камені і шахраї

Де знайти гроші для участі в аукціонах з банкрутства

Насправді є багато варіантів як знайти гроші і купувати майно банкрутів за 10% від реально вартості і навіть нижче. Розглянемо кілька варіантів:

Де знайти гроші для участі в торгах

 • Взяти гроші у банку (з офіційним доходом)
 • Альтернативний спосіб — звернутися в банк, який не перевіряє кредитну історію
 • Витягнути частину грошей під заставу своєї нерухомості (при цьому ви продовжите в ній жити, а гроші будуть працювати
 • Залучити інвестора зі сторони для спільної покупки об’єкта або лота з аукицона
 • Головне пам’ятайте, завжди є вихід, вивчіть варіанти отримати кредит без довідки про доходи 2НДФЛ

  Де знайти аукціони по банкрутству?

  Існує три види майданчиків, на яких проводяться або оголошуються аукціони з банкрутства з розпродажем майна за зниженою вартістю:

 • Офіційні портали, які проводять публікую всю інформацію про торгахсогласно існуючим законам — Федресурс і Суботній випуск газети “Комерсант”
 • Торговельні майданчики — сайти, що спеціалізуються на організації онлайн-торгів
 • Агрегатори торгів по банкрутству — ресурси, що збирають інформацію про всіх актуальних торгах з безлічі сайтів
 • Серед офіційних порталів одним з найбільших є «Єдиний федеральний реєстр відомостей про банкрутство» — центр основних торгів, серед неофіційних варто виділити «Російський аукціонний дім», відгуки про який найчастіше лише позитивні. В інтернеті на сьогоднішній день працює насправді безліч порталів, через які можна купувати майно на аукціонах з банкрутства і де продаж відбувається за привабливою знижкам.

  Що ж, як бачите, купити майно боржника по знижці через торги при банкрутстві цілком реально, при цьому іноді ціна лотів виявляється в рази нижче ринкової вартості. Однак врахуйте, що в торгах завжди беруть участь професіонали, для яких такий вид заробітку є основним.

  (20голос(ів), середній: 3,10 з 5)
  Завантаження…

  Що можна зробити прямо зараз:

 • Пройдіть курс Олега Селифанова і навчитеся знаходити і вигравати найвигідніші лоти на торгах з банкрутства
 • Скачайте 18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз, щоб заробити грошей для участі в торгах з банкрутства
 • Вивчіть стратегії роботи з нерухомістю, щоб заробляти великі гроші на торгах:
  • Як заробити на інвестиціях в нерухомість — 5 видів нерухомості для вигідного вкладення грошей
  • Як вигідно та швидко продати квартиру — покрокова інструкція + документи для продажу квартири