Співпраця з Партнеркою — шукаємо партнерів для зливу трафіку

776

Хочете заробляти більше? Ми знаємо, як це зробити з вигодою для себе і для Вас!

Зміст

 • Що ми хочемо знати від партнерів
 • Чому це так важливо для нас
 • Як ми можемо почати співпрацю

Що ми хочемо знати від партнерів

Кожен день по різних каналах компанія отримує десятки пропозицій від учасників, які хочуть попрацювати з «Партнеркою», готові платити за кліки і хочуть заробляти разом з нами. Ми будемо тільки раді розширювати коло своїх партнерів, але є певні побажання для тих, хто прагне до співпраці з нами. Ми просто не встигаємо оцінити привабливість всіх тих десятків пропозицій, які надходять на нашу адресу, тому що партнери не дають нам найпростішої інформації.

Тому для прийняття рішення ми просимо Вас надавати мінімальні необхідні дані. Мова йде всього лише про одну єдиною величиною, і якщо Ви можете її надати, це значно прискорить початок співпраці. Це за умови, що проект не буде агресивним або шкідливим для користувачів. Ми не користуємося дарвеями, кликандерами, тизерными мережами викликає змісту та іншими речами, які можуть зашкодити репутації.

Одним словом, проект повинен бути офіційним, «білим» і чесним по відношенню до користувачів. Якщо Ваша пропозиція така, то все, що потрібно від Вас — показати

 • Прибуток з кліка — ЕРС
 • Дохід на 1000 відвідувачів — СРМ
 • Для нас це одиниця виміру, за якою ми оцінюємо партнера. Це величезна перевага, якщо Ви зможете відразу вказати конкретну цифру.

  Чому це так важливо для нас

  Ще одна важлива для нашої компанії інформація — це, як і що краще всього «зливати» на «партнерку» клієнта. Прикладом можуть бути:

  • контекстні посилання;
  • цілі статті, на які заходять користувачі з посиланнями;
  • pop-ир’и;
  • спливаючі банери і т. д.

  Напишіть нам, за якими ключовими словами Ви хочете досягти найвищої прибутковості, тобто, отримати максимальний СРМ. Нам буде легше і простіше виписати контент під побажання клієнта, який зможе показати нам ці цифри. Для цього ми співпрацюємо з кращими копірайтерами, які пишуть корисний і першокласний матеріал. Завдяки цьому і ми, і Ви зможемо заробляти набагато більше, ніж можна отримати від нещасних 10-20 кліків користувачів в місяць, які рідко приведуть до покупки.

  Ми теж не хочемо, щоб Ваша партнерська програма стала однією з сотень таких же, безслідно загубилися в мережі і не приносять стабільного доходу?! Тому просимо, щоб клієнт міг показати конкретні приклади свого найуспішнішого співпраці з іншими партнерами, і наша компанія зможе надати ще більш класні умови.

  Як ми можемо почати співпрацю

  Чому Вам вигідно працювати з нами? Ми ведемо вже кілька десятків проектів, і на момент, коли Ви читаєте ці рядки або дивіться прикріплене відео, кількість відвідувачів наближається до мільйона. Тому не сумнівайтеся, що ми зможемо знайти трафік покупців і для Вашого проекту. Мільйон переглядів на місяць! Вдумайтеся в цю величину, єдине, про що ми просимо — давайте зробимо наше співробітництво перспективним і зручним для обох сторін.

  Якщо Ви не можете надати СРМ, то можете показати іншу величину, яка називається ЕРС, або прибуток з кожного кліка. Тобто, скільки грошей приносить кожен клік користувача за його партнерській програмі. Завдяки цьому ми зможемо оцінити фінансову привабливість такого співробітництва для себе.

  Навіть, якщо немає розрахованого прибутку з кожного кліка, покажіть нам хоча б величину конверсії з Ваших лендінгем-майданчиків. Від цього можна з’ясувати середні продажу і порахувати прибуток з кліка. Іншими словами, дайте нам зрозуміти, скільки грошей заробить наша організація за 1000 наведених відвідувачів.

  Як можна почати заробляти прямо зараз? Скажіть, скільки зможе заробити наша компанія, і ми відразу ж зможемо зробити тест. Щоб почати в цю хвилину, заповніть прикладену нескладну форму анкети, залиште Ваші контактні номери телефонів, і з Вами зв’яжеться наш менеджер. Давайте почнемо заробляти як можна швидше!