Майнінг биткоинов в 2017-2018 роках: як отримати пасивний дохід 135%, не встаючи з дивана

824

Курс цифрових монет стрімко зростає, і майнінг биткоинов стає все більш популярним. В результаті багато людей забирають заощадження з банку або з кубушки і починають активно скуповувати або майнить криптовалюту. Якщо ви встигли стати одним з щасливих володарів квитків або тільки плануєте це зробити, перед вами, швидше за все, стоїть питання — що робити далі? Як розпорядитися своїми монетами? Витратити або продати, коли він підніметься на 20-30% – не дуже хороший варіант: досить згадати приклад американця, який купив у 2009 році піцу за 10 000 биткоинов (40 млн.$ за нинішнім курсом). Токени ростуть в ціні, так що витрачати їх не надто вигідно.

Давайте розглянемо три основних способи розпорядитися биткоинами.

Зміст

  • Спосіб перший: хмарний майнінг биткоинов. Привабливі обіцянки vs сумнівна вигода
  • Спосіб другий: холодне зберігання на гаманці Ledger Nano S. можна Зберегти, примножити — не можна
  • Спосіб третій: майнінг биткоинов на фермі Криптохабр
  • Скільки можна заробити на майнинге биткоинов з фермою Криптохабр

Спосіб перший: хмарний майнінг биткоинов. Привабливі обіцянки vs сумнівна вигода

В останні роки хмарний майнінг биткоинов став дуже популярний в середовищі криптовалютных інвесторів. Екшн сно, заробіток на майнинге — це дуже перспективний напрям. Справа в тому, що токени з’являються в Мережі шляхом зЕкшн снення криптографічних обчислень, але з кожним роком складність цього процесу зростає, а винагорода — убуває.

Ось чому соло-майнінг биткоина вже майже пішов в минуле — робити це на домашньому (нехай навіть дуже потужному комп’ютері невигідно. Майнить інші токени можна, але не всі готові цим займатися, адже ферма для майнінг вимагає місця, за нею треба доглядати, закуповувати обладнання та вирішувати всі супутні проблеми.

Хмарний майнінг пропонував рішення: людині не потрібно нічого замовляти і налаштувати, він лише викуповує обчислювальну потужність і отримує обумовлену прибуток. Заробіток на майнинге без зусиль — що може бути краще? На графіках все виглядає красиво, але якщо уважно вчитатися в пункти договору і ретельно проаналізувати пропозиції, ситуація виглядає не так райдужно. Наприклад, вартість устаткування може бути сильно завищена, або в контракт можуть вписати дрібним шрифтом пункт, згідно з яким інвестор повинен сам оплачувати вартість електрики.

Є безліч підводних каменів хмарного майнінгу, які можуть повести інвестора з плюса в глибокий мінус. Наприклад, при розрахунку майбутнього прибутку зазвичай не беруть до уваги зростання складності обчислень, яке тягне за собою зниження рівня винагороди майнера. І ось замість обіцяних 100-200% прибутку в рік виходить куди менше, а коли річний контракт закінчується, пропонують підписати новий договір — на ще менш вигідних умовах.

Що ж робити тим, хто хоче примножити свої биткоины, але не готовий сам робити ферму для майнінг?

Спосіб другий: холодне зберігання на гаманці Ledger Nano S. можна Зберегти, примножити — не можна

Інтернет-простір — природне середовище проживання биткоинов, адже ці монети не мають фізичної форми. Однак так зване “гаряче” зберігання токенів в Інтернеті має свої ризики. Зростання популярності кріптовалюти призвів до того, що кількість мисливців за биткоинами в Мережі багаторазово збільшилося, і багато людей вже постраждали від хакерських атак на свої гаманці.

Виходом стало холодне зберігання токенів — наприклад, на гаманці Ledger Nano S. Ні хакери, ні офіційні структури не зможуть отримати доступ до ваших биткоинам, якщо ви збережете свій гаманець в наЕкшн ному місці.

Цей спосіб непоганий, але він має суттєвий мінус. Скільки б у вас не було биткоинов, стільки ж і залишиться через рік, два або десять років: ви отримаєте дохід лише за рахунок зростання вартості биткоина по відношенню до рубля або долара. Так, це може бути дуже вигідним підприємством, адже курс биткоина виріс в п’ять разів з початку року, в 400 разів — за останні 5 років і в мільйони разів — за 8 років свого існування! Але було б куди вигідніше примножити кількість биткоинов — тоді розмір вашого пасивного доходу може і зовсім злетіти до небес. На жаль, з допомогою холодного зберігання зробити це не можна.

Спосіб третій: майнінг биткоинов на фермі Криптохабр

Цей новий проект поєднав у собі кращі стратегії заробітку на криптовалютах. Як і у випадку з хмарним майнингом, інвестори вкладають свої накопичення (токенах або фіатних грошах) і отримують пасивний дохід, але заробіток на майнинге биткоинов виходить куди більш істотним. До того ж, ферма Криптохабр має ряд суттєвих переваг порівняно з іншими проектами:

  • Майнінг виробляється на новітньому обладнанні, яке закуповується за оптовими цінами. А адже ціна “заліза” – один з головних факторів прибутковості та окупності ферми.
  • Електрика (ще одна суттєва стаття витрат, що впливає на окупність і прибуток) тут буде взагалі безкоштовним. Справа в тому, що організатори планують відкрити в Росії Інтернет-магазин з продажу обладнання для майнінг і за рахунок цього окупати витрати на електрику. Якщо продавати частину процесорів за роздрібною ціною, в 2-3 рази перевищує ціну виробника, це принесе дуже непогані гроші, адже в Росії величезний попит на процесори і айсик-пристрої.

Новітнє обладнання і фактично безкоштовна електроенергія дають фермі Криптохарб величезну конкурентну перевагу на ринку.

  • Мультимайнинг (майнінг 14 криптовалют) на 11 алгоритмах. Система автоматично обчислює найбільш вигідний в даний момент криптовалюту для майнінг і переключається на потрібний алгоритм.
  • Видобуток перспективних токенів. Вартість їх майнінгу становить копійки, а дохід може становити і 100, і 1000%. Звичайно, не всі перспективні монети “вистрілюють”, але як показує практика, навіть якщо злетить всього 1 з 10 — це принесе хороший прибуток. А крім того, експерти ферми ретельно аналізують, які монети майнить.
  • Дохід у биткоинах. Інвестору не доведеться думати, як міняти 11 різних монет — його дохід буде перерахований в биткоины, причому за найвигіднішим курсом, адже в команді Криптохабр є досвідчені трейдери.

І це далеко не повний список переваг ферми Криптохабр! Сюди ж можна віднести і додаткові 10-20% доходу на криптотрейдинге, і цілодобовий up-time ферми, і безстрокове володіння обчислювальною потужністю ферми!

Ферма для майнінг Криптохабр вже працює, тобто інвесторам не потрібно чекати — ви можете отримувати свій заробіток на майнинге вже зараз! Крім того, вже в найближчому майбутньому почнуться поставки найпотужніших ASIC-пристроїв для майнінг кріптовалюти, що підвищить потужність ферми і прибутковість проекту для інвестора.

Планується, що до кінця 2017 – початку 2018 року ферма для майнінг Криптохабр стане найбільшим проектом з видобування цифрових монет в Росії з сукупною потужністю до 6 МВт. Ферма розташована на території Липецької області.

Скільки можна заробити на майнинге биткоинов з фермою Криптохабр

Ключове питання, яке хвилює кожного інвестора — скільки на цьому можна заробити?

Згідно з розрахунками, інвестори можуть отримати 120% річного доходу, але прибутковість буде вище, якщо вступити в проект на ранніх етапах. Перший етап «Early Birds» з розрахунковою прибутковістю 150% вже завершено. Зараз, на етапі Private Investing, інвестор має можливість отримати 135% в рік.

Цільова прибутковість визначається на основі прогнозу зростання складності мережі Bitcoin, а також вартості електроенергії та ситуації на вторинному ринку обладнання для майнінг BTC. При цьому команда всіма силами прагне збільшити цю цифру.

Наступний етап Pre-sale (вже без бонусів у вигляді підвищеної дохідності) стартує 2 жовтня, але якщо необхідна сума інвестицій буде зібрана заздалегідь, продажу тут же закриються.

Криптохабр — наЕкшн ний проект, який об’єднав багатьох криптовалютных інвесторів. Зараз ви можете вступити в нього на особливих умовах і отримати свої 135% пасивного доходу, які навряд чи отримаєте в іншому місці з такими ж гарантіями наЕкшн ності.

В цифрову епоху криптовалюта — кращий інструмент для інвестицій. Ласкаво просимо у світ успішних інвесторів!