Заробіток на чужих ідеях. Чи вигідно вкладати в інтелектуальну власність

589

Завжди можна отримати гроші, якщо правильно і вигідно реалізувати чужі ідеї. Іноді вони знаходяться буквально під рукою. Головне, для отримання доходів потрібно, щоб працював капітал, а точніше — ваші активи. У ініціатора ідеї не завжди є можливість її реалізації, тому вигідно «слухати ринок», вчасно реагуючи на ті або інші його прояви. Ідеї можна об’єднати в наступні групи:

 • грошові;
 • активи в нерухомість;
 • активи в інтелектуальну власність.

Який актив вибирати — залежить від людини і його можливостей. Професіоналам необхідна ідея, щоб створити продукт, який буде корисний або просто зацікавить багатьох людей, згодних платити за його використання.

Зміст

 • Підтримка стартапів
 • Створення стартапів для залучення інвестицій
 • Робота з криптовалютой
 • Розширений арбітраж трафіку на партнерських програмах
 • Від простого до складного. 4 види партнерських програм
 • Що приваблює інвесторів вкладати гроші в проекти ICO

Підтримка стартапів

Стартап — це нещодавно організована компанія, готова розробляти унікальні ідеї, яких ще немає на ринку. Основними рисами стартапу є:

 • інновації. Щось унікальне, не втілене раніше. Необов’язково в матеріалі, можливо це буде маркетинговий хід;
 • інвестиції. На етапі впровадження ідеї у життя стартапери вдаються до допомоги інвесторів, так як у них немає коштів на розкрутку проектів;
 • команда однодумців. Одному створити проект і втілити його не реально;
 • цілі. Проект можна створити на продаж або для власної участі.

У процесі роботи стартап перетворюється на готовий продукт та приймає інші масштаби.

Створення стартапів для залучення інвестицій

Дуже важливо для стартаперів, щоб проект був вдалим і цікавим. Це приверне клієнтів, а разом з ними і кошти інвесторів. Про те, чи буде проект успішним, каже бажання бізнесменів вкладати в нього свої гроші. Кінцевою метою будь-якого привабливого стартапу є продаж його зацікавленій компанії або продовження бізнесу, але вже іншою самостійною компанією. Існує ще один варіант отримання доходу, це розміщення акцій на біржі і продаж їх за максимальною ціною.

Для створення успішного стартапу потрібно завжди слідкувати за тим, що потрібно ринку на даний момент або шукати перспективні напрями, які «вистрілять» через шість місяців. Потрібно цікавитися новими ідеями та починаннями. Необхідно застосовувати нові, все те, що ще не було відомо. Для створення і реалізації проекту потрібно бути фахівцем у цій сфері, вивчити її зсередини і тільки тоді ви зможете реалізувати будь-які ідеї.

Стартапами в Росії, як і в світі, з точки зору їх фінансування, займаються венчурні компанії і «бізнес – ангели». Перші використовують гроші інвестиційних фондів, другі — приватні особи, вони самі підбирають об’єкти для фінансування. Існує ще один варіант залучення інвестицій — це участь у конференціях, форумах, конкурсах, які організовують венчурні компанії.

Робота з криптовалютой

Зараз криптовалюта відноситься до найбільш захищеним і перспективним видам інвестицій. З моменту появи на ринку курс биткоина зріс з 0.001$ до 20 000$, після чого зайняв позначку в 10 000$. Незважаючи на стрімко зростаючий курс кріптовалюти, хороші заробітки отримують не всі. Час швидкого майнінгу биткоинов на персональному комп’ютері пішло в минуле. Зараз це величезний бізнес з оборотами в мільярди доларів, і, щоб мати в ньому свою прибуток, потрібно вибірково інвестувати.

Попит Биткоина привів до появи на ринку електронних грошей, нових альткоинов. За минулий 2016 рік кількість «альтів» зросла вдвічі з 640 до 1376, а далі, за прогнозами, перевищить 20000. Зрозуміло, серед цієї кількості монет уваги заслуговують тільки деякі, успішні стартапи.

Пропонуємо таблицю з курсами криптовалют за 2017 рік.

Найменування валюти Вартість по відношенню до дол. США в 2016г. Вартість по відношенню до дол. США у 2017р. Зростання в % вираженні
Bitcoin 800-900 14 500 (доходив до 20 000) 2 200% річне зростання, з падінням до 1 500%
Erhereum 7-8 720 1 030%
Ripple 0,006 1,3 2 160%
Litecoin 4 250 6 250%
Dash 12 1 500 12 500%
Monero 15 450 3 000%

Може дохід валюти повторитися і в нинішньому році? Ймовірно, але не всі валюти повторять свій «зоряний час». Зараз багато майнеры воліють працювати з дрібними валютами. У грудні 2017 року курс 1 BTC переступив позначку 20 000 доларів США. Станом на 14 березня 2018 року 1 BTC становить 9 160 доларів США, він продовжує упевнено дешевшати. Інші віртуальні валюти також слідують цій динаміці.

Ситуація в світі криптовалют постійно змінюється. На березень 2018 року велика кількість монет затребувані, що передбачає зростання їх ціни. Яка прибутковість планується в цьому році, говорити поки складно. Будуть зростати в ціні електронні гроші чи немає, чи не виникнуть проблеми з розшифровкою коду. Це насторожує майнер, але, розглядаючи майнінг як бізнес, можна сказати, що у нього є майбутнє.

Розширений арбітраж трафіку на партнерських програмах

Даний дохід підходить і для тих, хто тільки починає заробляти в інтернеті, і для тих, хто «сидить в цій темі» вже довгий час. Сенс полягає в придбанні та вигідною продаж раніше купленого трафіку. Різниця і є доход від арбітражу.

Розрізняють три виду арбітражу:

 • прямий арбітраж. Придбаний трафік безпосередньо зливається в партнерські програми;
 • через Landing page. Користувач по реферального посиланням переходить на партнерську сторінку;
 • холодний трафік, який передбачає повернення. При переході на Landing page людина повинен зареєструватися на сайті. Це дозволяє використовувати клієнтську базу неодноразово.

Є багато партнерських програм, куди можна «зливати» куплений трафік. Для цього потрібно підібрати тематичні програми і направляти туди клієнтів.

Від простого до складного. 4 види партнерських програм

CPM — стартовий рівень партнерських програм з оплатою за показ. Такі програми мають мінімальні вимоги до сайту і практично не підходять для арбітражу трафіку. Виняток — соціальні мережі, але при належному рівні везіння можна зібрати такий трафік і там.

PPC — партнерська програма, орієнтована на кліки. Це класична банерна реклама чи правильно вбудовані посилання в текст статті. Як правило, така реклама найменш прибуткова для рекламодавця, але найбільш проста для вебмастера. Перспективи для арбітражу є, трафік під них повинен бути як мінімум «безкоштовним».

SPA – партнерські програми, які оплачують за виконання яких-небудь конкретних Екшн (лідов). Такі партнерки як AD1, aviasales платять за вчинення дії, а також за відсоток з продажів. Найпростіший приклад — користувач переходить по вашому посиланню і завантажує додаток.

CPS — найбільш поширена «партнерка», що працює виключно від продажу по вашому посиланню. Працюючи з даною системою, новачкові складніше відразу отримати дохід, тому така модель рекомендується професіоналам.

Є одна вимога — ніколи не зливайте весь трафік на одну партнерку. На кожному етапі арбітражу трафіку треба проводити тестування, але при цьому потрібно розуміти, що результат буде не відразу. Те ж стосується і джерела трафіку, відрегулювати його можна буде мінімум через два тижні.

Скільки можна заробити на арбітраж трафіку? В одних випадках — це тисячі рублів, а в інших – збиток або вихід на самоокупність. Прибутковість кожної угоди не гарантована. Тим не менш, арбітраж вважається одним із перспективних видів заробітку, що не вимагає тривалого навчання. Для новачка він залишається ризикованим, без проведення аналізу ринку можна втратити вкладені кошти.

Що приваблює інвесторів вкладати гроші в проекти ICO

Це кауфандинг цифрових монет, або збір грошових коштів з метою втілення в життя різних ідей і проектів. Основне завдання творців проекту — реалізувати якомога більше токенів. Купуючи їх, покупці можуть користуватися товарами або послугами, що надаються ICO.

Що приваблює інвесторів у ICO:

 • продаж за вигідною ціною в майбутньому. Приклад Ethereum, його токени на початку літа 2014 року в ICO мали вартість менше 1 цента, а зараз їх ціна досягла позначки 600 доларів США. В ICO можна отримувати 100 і навіть 1 000 – кратну прибуток;
 • анонімність;
 • використання токенів за призначенням, отримання послуг за зниженою ціною.

На ринку ICO заробити можуть всі. Інвестори, вчасно вклали гроші в перспективний проект, отримують потужний актив, компанія — розвиток і збільшення прибутку. Показником прибутковості ICO є зростання капіталізації ринку криптовалют майже в 5 разів, з 6 до 28 мільярдів доларів і вихід на позначку 600 мільярдів в 2018 році.

Незважаючи на стрибки, капіталізація криптовалют залишається найбільш передбачуваною.

Це говорить про високої прибутковості. Кожен проект ICO проходить свій шлях, але далеко не кожен стає прибутковим. В майбутньому буде ясно, наскільки обґрунтований бум ICO. На даний момент він зарекомендував себе, як засіб залучення інвестицій і вигідний спосіб вкладення коштів.