Бізнес ідеї з нуля й без вкладень — 4 способи як почати свій бізнес + покроковий алгоритм Екшн

1462

Коли чуєш фразу «Бізнес з нуля без фінансових вкладень» відразу в голові виникає питання: «Як так?» Невже в наш час можна починати власну справу, не маючи стартового капіталу?

Як вирішувати всі ці питання оренди, заробітної плати, найму працівників, податків, обладнання? Що за бізнес такий, де, не вклавши копійку можна заробити хороші гроші? І, правда, починати свою підприємницьку діяльність з такої позиції досить складно. Але, насправді, не все так страшно. Є чимало ідей, здатних приносити дохід без особливих фінансових затрат. Іноді багато залежить від вашого досвіду, набутого освіти, навичок та польоту фантазії.

Необхідність додаткового доходу змушує людей почати пошук додаткового заробітку. Але, як правило, відсутність «зайвих грошей» стає причиною пошуку бізнесу без вкладень з нуля. Основна вигода такого бізнесу – мінімальні ризики і можливість заробити.

Для початку подумайте, що ви вмієте робити такого, за що люди віддали б вам свої гроші. І якщо ви маєте якісь навички або ж таланти, тоді бізнес потрібно відкривати в цьому напрямку.

Способи як можна починати відкривати свій бізнес

Зміст

 • 1. Що потрібно знати перед тим, як відкривати бізнес
 • 2. Як почати свій бізнес з нуля або з мінімальними вкладеннями — 4 простих способів
  • Спосіб №1. Бізнес у сфері послуг
  • Спосіб №2. Посередницький бізнес
  • Спосіб №3. Інформаційний бізнес
  • Спосіб №4. Партнерство
 • 3. Покроковий алгоритм Екшн як почати свій бізнес
  • Крок 1. Проаналізувати всі 9 пунктів, наведених на початку статті
  • Крок 2. Вибір схеми, описаної вище
  • Крок 3. Бізнес з мінімальними вкладеннями — підбірка ідей
  • Крок 4. Тестування ідей
  • Крок 5. Складання плану
  • Крок 6. Виробництво продукції, надання послуг
  • Крок 7. Початок продажів
  • Крок 8. Коригування
 • 4. Бізнес ідеї без вкладень з нуля — ТОП-11 кращих бізнес-ідей
  • 1. Бізнес на дошках оголошень (Авіто)
  • 2. Відкриття служби доручень «Чоловік на годину»
  • 3. Бізнес без вкладень на дому по наданню послуг
  • 4. Свій бізнес з нуля в мережі Інтернет
  • 5. Організація і проведення різних заходів
  • 6. Репетиторство та тренінги
  • 7. Гпд і дитячий сад на дому
  • 8. Продаж товарів, виготовлених своїми руками
  • 9. Прогулянки з собаками
  • 10. Служба кур’єрської доставки
  • 11. Послуги по складанню звітності і введення документації
 • 5. Висновок

1. Що потрібно знати перед тим, як відкривати бізнес

Для початку потрібно зосередитися і все дуже добре осмислити. Розглянемо важливі параметри, що необхідно знати перед відкриттям бізнесу:

По-перше, налаштувати себе психологічно. Усвідомити наступаючі зміни, можливість постійної зайнятості, рівень власної стійкості до стресу. У наших головах живуть внутрішні помилки, які постійно впливають на прийняті рішення.

Наприклад, вважається, що без зв’язків і грошей немає справи, що податки забирають всі доходи, що «комерційна жилка» дається не кожному. Насправді, долаючи ці страхи, наші шанси на створення проекту значно зростають.

По-друге, важливо вирішити, чим займатися, і чому ця сфера так приваблива. Це все тому, що ви побачили схему Екшн свого роботодавця і вирішили, що у вас вийде краще? Відразу — ні. Або тому, що досвід прийшов з роками і щось виходить значно краще, ніж у інших, є ідеї подальшого розвитку. Тоді варто пробувати і відкривати свою справу.

По-третє, не залучайте позикові кошти. Ці гроші треба буде обов’язково повернути, а для окупності власного справи потрібен час. І ще, не відкривайте проектів на гроші, зібрані колись вами на інші стратегічні цілі (оплата лікування, освіту дитини, погашення кредитних зобов’язань за раніше зроблених покупок).

По-четверте, не варто братися за величезні франшизи і стартувати з масштабними проектами. Це і вкладення і великі втрати.

По-п’яте, варто розуміти власні ризики. Усвідомте те, що ви втратите в разі невдачі.

По-шосте, не треба думати, що відсутність власних знань у сфері діяльності можна буде легко замінити грамотними співробітниками. Ви повинні не тільки досконало в цьому розбиратися, але і вміти давати відповіді на питання. І не зайвим буде провести бесіду з підприємцями, які мають досвід у цьому бізнесі. Візьміть їх поради на замітку.

В-сьомих, потрібно поселити в собі впевненість у вдалому результаті. Вміти конструктивно вирішувати актуальні питання, керувати ситуацією. Для підняття самооцінки і впевненості в собі, рекомендуємо прочитати ось цю статтю.

В-восьмих, зізнатися собі відверто, на скільки, якісні послуги і товари, які ви збираєтеся пропонувати. Дуже легко занапастити свою репутацію і втратити клієнтів.

В-дев’ятих, починати свій власний бізнес з початковим капіталом нітрохи не простіше, ніж з нуля. Різниця тут буде така, що ті питання, на які ви витратите час і сили, будуть вирішуватися лише значно простіше при наявності фінансів.

Тепер варто взяти аркуш паперу і намалювати таблицю в 2 стовпця. У кожну сходинку першого стовпчика потрібно написати всі пункти наведені вище, сформулювавши основну думку. А навпаки, помітити те, на скільки відсотків ви готові його виконати в житті.

Залишається слідувати наміченим планом, керуючись тими даними, які у вас є на руках. Чітко дотримуйтесь своїм наміченим цілям.

Рекомендуємо також прочитати: «Як зареєструвати ІП — покрокова інструкція»

4 способи почати свій бізнес

2. Як почати свій бізнес з нуля або з мінімальними вкладеннями — 4 простих способів

В даний час, якщо величезну кількість інформації обробити і звести до підсумку, то можна виділити 4 основні схеми відкриття власного бізнесу з нуля. Розглянемо їх більш докладно.

Спосіб №1. Бізнес у сфері послуг

Наприклад, ви чудово вмієте в’язати. З роками приходить досвід, розробляються схеми малюнка, збільшується швидкість. Надаючи ці послуги, поступово заробляється певна сума грошей, яка потім витрачається на купівлю обладнання, пряжі, фурнітури. Схема проста. Постійне збільшення замовлень – оплата – поступове розширення власної справи.

Спосіб №2. Посередницький бізнес

Він зручний і реалізується в тому випадку, якщо є канали купівлі більш дешевої продукції. Товар продається за зниженими цінами і відпускається за домовленою знайденим клієнтам. При цьому різниця витрачається на придбання додаткових одиниць товару. При цій схемі закуповується мінімальна партія і важливо мати навички продажів.

Спосіб №3. Інформаційний бізнес

При цій схемі бізнесу працюють ваші знання. Наприклад, ви досконало володієте іноземною мовою. Це можливість викладати приватні уроки, займатися репетиторством, організувати курси. І як варіант подальшого розвитку, на зароблені гроші, відкрити школу іноземних мов.

Спосіб №4. Партнерство

Дана схема діє в тому випадку, коли пропрацювавши в компанії тривалий час, ви бачите реальні варіанти подальшого її розвитку. Це розроблена вами нова технологія виробництва або введення додаткової галузі, або можливо бізнес-проект реконструкції застарілого устаткування, тобто те, що призведе до значного зростання добробуту організації. За підсумком підписується договір про партнерство і це можна вважати вашим маленьким бізнесом з нуля.

Всі схеми різні, але висновок один. Вам потрібно вміти продавати, а щоб результат був позитивним, важливо бути впевненим в якості. Якщо якась із схем вже близька, то варто розглянути покроковий алгоритм Екшн при організації бізнесу з нуля.

3. Покроковий алгоритм Екшн як почати свій бізнес

Крок 1. Проаналізувати всі 9 пунктів, наведених на початку статті

Якщо не приділяти цьому належної уваги і пропустити, хоча б один, не варто взагалі починати власний бізнес.

Крок 2. Вибір схеми, описаної вище

Варто ґрунтовно визначитися з напрямком діяльності.

Крок 3. Бізнес з мінімальними вкладеннями — підбірка ідей

Беремо аркуш паперу і в його верхній частині пишемо обрану схему. Робимо як мінімум 3 стрілки в різні сторони. Під кожною з них записуємо вигадані ідеї.

Крок 4. Тестування ідей

Потрібно спробувати максимально чесно відповісти на нижче наведені питання. За кожну відповідь «ТАК» ставимо ідеї « + » і «— » за кожне «НІ»

 • Наскільки добре ви розбираєтеся в тому, чим вирішено займатися? Вистачає життєвого досвіду, інформації, знань теорії і практичних навичок?
 • Чи існує практичний попит на продукцію або послугу, яку ви збираєтеся продавати?
 • У чому її виняткові особливості? Чим вона краща, ніж аналог конкурента?
 • Є у неї якісь унікальні особливості?
 • Ви знаєте, кому її варто продавати?
 • Ви готові залучити інструменти маркетингу до продажу власного товару? У вас є ідеї по збільшенню попиту?

Проаналізуйте кількість плюсів під кожною ідеєю. Якщо їх 6, то можна приступати до детальної розробки.

Крок 5. Складання плану

Це можна спробувати зробити самостійно або попросити фахівця. Але варто спробувати самостійно скласти маленький бізнес-план для того, щоб врахувати всі сторони відкриття власної справи.

Що для цього потрібно врахувати:

 • По – перше, чітко описати вид суть товару або наданої послуги. Варто уточнити, яким буде зовнішній вигляд, асортимент продукції, проводитися доставка кінцевому споживачу. Якщо це послуга, то час її зЕкшн снення, різновид, кількість сеансів. Важливо розуміти всі сильні і слабкі сторони, визначити можливість післяпродажного обслуговування, якщо в цьому є необхідність.
 • По-друге, потрібно задуматися про просування продажів. Тут розробляються варіанти реклами. Враховуючи скромний бюджет затівалося бізнесу, можливо, це – реклама в інтернеті, безкоштовних газетах, на сайтах продажу, друк листівок та оголошень міста. Можна продумати первісну акцію при продажу стартових примірників.
 • У третіх, скласти таблицю необхідних витрат. Це, наприклад, необхідна техніка, витратні матеріали, спецодяг і т. д.
 • По-четверте, визначити реальну бажану суму заробітку в тиждень і прорахувати кількість примірників продажів виробленої продукції. При цьому, віднімаючи з виведеної суми тижневі витрати, ми отримаємо в підсумку «чистий заробіток». Тепер розрахуємо, скільки грошей потрібно відкладати з кожної продажі на подальший розвиток бізнесу.

Крок 6. Виробництво продукції, надання послуг

Коли всі розрахунки проведені, приступаємо до створення першої пробної партії. Робимо належне оформлення і готуємо до продажу. Якщо це все ж послуги, то бажано зробити пробні сеанси і відразу розібратися, все, чи закуплено і яка кількість часу в реальності в залежності від складності процедури буде витрачено на одного клієнта.

Крок 7. Початок продажів

Підбираємо перших клієнтів, організуємо реалізацію.

Крок 8. Коригування

Діємо по ситуації. Варто розуміти, що ідеальним бізнес ніколи не буде. І все задумане зазнає зміни. Така реальність. Ми ніколи не вгадаємо все на 100%. Тому, по ходу продажу вносимо корективи та доповнюємо, змінюємо, уточнюємо, викреслюємо.

Весь цей алгоритм досить простий. І ясно, що нестача фінансів – це не привід не займатися розвитком власної справи.

 • Можна, наприклад освоїти перукарське мистецтво та приймати на дому, роблячи зачіски, стрижки, укладки.
 • Популярним напрямком на сьогоднішній день є робота з нігтями. Це і різні види манікюру, педикюру, масажу рук і ніг.
 • Не погано б малювати картини, писати портрети, не тільки фарбами, але і олівцем, у різних техніках і стилях зображувати бачене.
 • Фотографія – ще один вид заробітку. Організація фотосесій, робота на весіллях, створення альбомів — це небагато що з того, що доступно фотографу.

Перерахуємо інші ідеї для власного бізнесу, де потрібні мінімальні вкладення:

 • випічка на дому,
 • виготовлення листівок ручної роботи,
 • створення сайтів,
 • здача власності в оренду,
 • автоперевезення,
 • надання робіт по сантехніці, електриці, монтажу, установці,
 • збірка меблів
 • в’язання, шиття,
 • ведення весіль, оформлення інтер’єрів,
 • прикраса машин,
 • створення статей, сценаріїв,
 • послуги няні, кур’єра,
 • виготовлення сувенірів і т. д.

Радимо почитати: Свій бізнес в інтернеті: схеми заробляння грошей

В даний час, на допомогу будь-якому бізнесу, є інтернет (електронні дошки оголошень, форуми, рекламні сайти), через які можна продавати товар або послугу швидко і великій кількості людей. Там же отримувати всю необхідну додаткову інформація та допомога у веденні своєї справи.

Рекомендуємо прочитати — який бізнес можна відкривати в невеликому місті

Ідеї для свого бізнесу з мінімальними вкладеннями або без них — з чого почати

4. Бізнес ідеї без вкладень з нуля — ТОП-11 кращих бізнес-ідей

Пропонуємо вам кілька ідей для бізнесу, які не вимагають фінансових вкладень. Розглянемо деякі ідеї для бізнесу з мінімальними вкладеннями і швидкою окупністю.

1. Бізнес на дошках оголошень (Авіто)

Ідея в тому, щоб почати продавати речі, якими ви не користуєтеся, а вони просто стоять у вас на поличці і припадають пилом. Напевно знайдуться люди, яким ці речі будуть необхідні. (Як можна заробити в Авіто читайте в цій статті)

Далі, коли у вас буде досвід подачі оголошення і продажів, ви зможете надавати послугу з продажу речей ваших знайомих, маючи від цього відсоток. В цілому, способів заробітку на дошках оголошень, таких як Авіто, безліч. Головне знайти наЕкшн ного постачальника товарів за низькою ціною і ефективно продавати товари за більш високою вартістю. Радимо завантажити наш безкоштовний чек-лист з 18 кращими ідеями заробітку на Авіто і почати активно заробляти на дошках оголошень.

Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Подивіться відео про ефективних продажах і заробіток на Авіто:

2. Відкриття служби доручень «Чоловік на годину»

В даний час все більше чоловіків, пропадаючи на роботі, не можуть приділити достатню кількість часу, щоб підтримувати будинок в порядку. А якщо ви володієте навичками тесляра, слюсаря або, наприклад, електрика, то ви цілком можете спробувати себе в цій справі. Коли все вийде, і кількість клієнтів збільшиться, то незабаром ви зможете організувати фірму такого профілю, а самі будете просто керувати.

3. Бізнес без вкладень на дому по наданню послуг

Наприклад, якщо ви вмієте стригти волосся й робити зачіски, то для початку клієнти можуть приходити до вас додому. Достатньо буде однієї вільної кімнати або кухні, щоб не заважати мешканцям. Сюди ж відноситься вміння робити манікюр і педикюр, масаж, вміння надати репетиторські послуги.

4. Свій бізнес з нуля в мережі Інтернет

Такий бізнес не вимагає вкладень, єдине необхідно мати комп’ютер і вихід в інтернет. Але робота в інтернеті потребує витрат вашого часу.

Якщо вільний час є, то можна спробувати, наприклад, писати статті, вести блог або тематичний сайт, зайнятися його seo-просуванням і багато іншого. (Див. Як відкрити інтернет магазин з нуля тут докладна інструкція).

Ідеї інтернет бізнесу — 5 реальних прикладів

 • Відкриття веб-студії;
 • Створення і просуванню. сайтів;
 • Створення та наповнення контентом веб-ресурси;
 • Продаж інфопродуктів (тренінги, курси тощо)
 • Репетиторство через інтернет (курси по Skype та ін програм іноземної мови і т. д.)
 • Створення та Seo просування сайтів як бізнес в інтернеті з нуля й без вкладень

  5. Організація і проведення різних заходів

  Якщо ви володієте навичками організатора, є творчою людиною, любите веселі свята – тоді це ваш напрям. Попит на такі послуги буде завжди – головне зарекомендувати себе.

  6. Репетиторство та тренінги

  Цей напрям вимагає досвіду і освіти. Ви повинні бути фахівцем у своїй справі, наприклад, педагогом, мають стаж викладання. Індивідуальні заняття з дітьми та дорослими, це дуже хороший дохід. Також можна надавати цю послугу дистанційно, через програму Skype. Або продавати вже записані уроки через інтернет.

  7. Гпд і дитячий сад на дому

  В даний час дуже актуально стоїть проблема із влаштуванням дітей у дитячі садки. Тому ця ідея, як створити бізнес без вкладень, дуже затребувана. Бажано мати педагогічний досвід або медичну освіту і, головне, любов до дітей. Організувати садок можна у себе вдома, але доведеться отримати дозвіл і оформити документи. Нелегально займатися цим видом діяльності не рекомендується.

  8. Продаж товарів, виготовлених своїми руками

  Дуже поширений вид бізнесу в даний час. Люди стали цінувати єдиний і унікальний товар. Сюди відноситься продаж наступних товарів:

  • дитячих речей, пов’язаних гачком або спицями,
  • іграшок, зшитих з екологічно чистих матеріалів,
  • натуральної косметики, зробленої своїми руками,
  • тортів, виготовлених і оформлених за індивідуальним замовленням та ін.

  Читайте також: Як заробити своїми руками вдома — заробіток на хобі

  9. Прогулянки з собаками

  Необхідно любити домашніх тварин, в іншому випадку, не варто цим займатися. Можуть бути наслідки різного роду, якщо ви не знайдете з тваринами спільну мову. Непогано, якщо ви маєте навики дресирування.

  10. Служба кур’єрської доставки

  Свій малий бізнес з нуля в цьому середовищі досить просто організувати, необхідно мати особистий автомобіль (можна взяти в оренду), засіб зв’язку, бажання працювати та вміння орієнтуватися в місті (для початку можна за допомогою навігатора). Вашими клієнтами можуть стати магазини, що працюють через інтернет, компанії доставляють товар до будинку.

  Рекомендуємо прочитати – Бізнес ідеї: виробництво для малого і середнього бізнесу

  11. Послуги по складанню звітності і введення документації

  Цей бізнес без вкладень з нуля піЕкшн де людині який має юридичну чи економічну освіту або стаж роботи в даній діяльності. Ваша компанія може надавати послуги щодо заповнення різних форм звітів, вести бухгалтерію, складати або перевіряти договору, готувати заявки на аукціони. Цю роботу можна виконувати вдома, а в подальшому вже замислитися про офісі.

  Дивіться відео: Як почати бізнес з нуля?! Секрети та ідеї бізнесу без вкладень від Ст. Довганя

  5. Висновок

  Враховуючи все вище написане, виникає висновок, що сам по собі бізнес з нуля має місце бути, треба тільки грамотно розібратися в питаннях, що його стосуються. Кожен має шанс на розвиток власної справи.

  Важливо підібрати свою схему і виробити той алгоритм Екшн , який буде найбільш ефективним у вашій ситуації. Для більш повної впевненості існує багато життєвих прикладів, коли люди починали з нуля (з мінімальними вкладеннями) і домагалися значних результатів.

  Щоб почати заробляти необхідну суму грошей, потрібно лише бажання працювати на себе. А ідеї, як відкрити свій бізнес з нуля (з мінімальними витратами) і максимальною прибутком, безліч.

  Сподіваємося, що у вас вийде відкрити бізнес з повного нуля без значних фінансових вкладень, і ідеї, представлені вище, Вам на допомогу. Бажаємо удачі!

  (6голос(ів), середній: 3,33 з 5)
  Завантаження…

  Вивчіть основні ідеї запуску власного бізнесу
 • Виберіть кращі ідеї, які здаються вам більш привабливими і продумайте свій бізнес-план
 • Заробіть перші великі гроші на Авіто — скачайте готовий чек-лист з 18 ідеями бізнесу на популярній дошці оголошень
 • Вивчіть наші безкоштовні курси та книги, які обов’язково допоможуть запустити власний прибутковий бізнес з нуля