Як заробити на продажу повітряних куль

635

Відмінна бізнес ідея – продаж повітряних куль. Ви будете дарувати радість дітям, і заробляти гроші. Успіх даного бізнесу з продажу повітряних куль залежить, в першу чергу, від «маленьких споживачів»

В даний час є дуже великий вибір повітряних куль з різними формами і кольорами. Але на кожному кроці такі кулі не продаються, і для того, щоб придбати їх, потрібно кудись їхати. Причому, купуючи повітряні кулі, необхідно заздалегідь продумати про доставку.

Просто надута куля зовсім не цікавий для дитини, тому можна відкрити точку продажу надувних куль і почати заробляти гроші. Такий подарунок, як повітряні кулі, завжди порадують дитини.

Що потрібно для відкриття бізнесу з продажу повітряних куль

Насамперед необхідно закупити кулі. Знайти їх можна не тільки в дитячих магазинах іграшок, але і у відділах канцелярських товарів великих супермаркетів.

Щоб прибутково перепродувати кулі вам потрібно їх надути. Але слід надувати не звичайним повітрям, а газом, який буде набагато легше повітря. Це робиться для того, щоб надуті кулі прагнув до хмар.

Бо не всякий газ підходить для наповнення надувних куль, безпечними є лише інертні гази. Може виникнути питання: а де взяти такий газ. Існують балони з інертними газами, які виробляють спеціалізовані підприємства. Такі балони коштують недорого. Купуючи їх, вам можуть оформити доставку прямо до вашої точці продажів.

Продаючи повітряні кулі, ви також можете включити в свій асортимент різні іграшки та подарунки, причому, не тільки для дітей, але і для дорослих.

При правильному підході до цього бізнесу можна легко заробити і збільшити свій початковий капітал, на який можливо відкрити ще одну точку. Таким чином, у вас є всі шанси зайняти хороші позиції в цій ніші і створити мережу точок продажу повітряних куль на кожному кутку вашого міста.

Дивіться відео: автомат з продажу повітряних кульок