Як заробити на рукоділлі. Способи заробітку на своєму хобі

889

Люди, які захоплюються рукоділлям, навіть не підозрюють, що на цьому захоплюючому і творчому хобі можна заробити непогані гроші. Пропонуємо ознайомитися з деякими варіантами заробітку на рукоділлі.

Зміст

 • 6 способів заробити на рукоділлі
  • Перший вид заробітку – в’язання
  • Другий варіант — бісероплетіння
  • Третій варіант – вишивка
  • Четвертий вид доходу – макраме
  • На п’ятій позиції – клаптикове шиття або більш сучасними словами печворк і квилтинга
  • Шостий спосіб заробити на рукоділлі – виготовлення м’яких іграшок

6 способів заробити на рукоділлі

Перший вид заробітку – в’язання

Тут можна проявити всю свою фантазію та майстерність, обмежень ніяких. Наприклад, можна переробити або доповнити декором готові речі: сукні, спідниці, пальто, капелюха, абажури, штори, і багато іншого, а також перетворити дешеву річ в оригінальну або почати рукоділля з нуля.

Приклад витратного матеріалу для в’язання спицями

Щоб зв’язати невелику шапочку потрібно приблизно 61 метр пряжі. Одна упаковка коштує від 500 рублів (45 метрів). Витрата на шапку обійдеться в 678 рублів, а щоб отримати прибуток, потрібно продати її за вартість, що перевищують ваші витрати.

Заробити на рукоділлі можна як на замовлення, так і на збуті готової продукції. Реалізовувати можна через інтернет або на ринку, попередньо домовившись з продавцями.

Другий варіант — бісероплетіння

Хороша ідея створювати неповторні прикраси з намистин, стеклярусу, бісеру такі як: браслети, намиста, сережки, кулони, а так само оригінальні сувеніри. Організувати реалізацію можна за запропонованим вище варіанту.

Третій варіант – вишивка

Вишивати можна не тільки серветки і скатертини, але і застосувати цієї талант на одязі. З допомогою вишивки можна створювати дивовижні і неповторні художні картини. Все це можна реалізувати і заробити непогані гроші.

Четвертий вид доходу – макраме

Це вузликове плетіння з будь пряжі. З макраме можна виготовляти будь-які прикраси, аксесуари, пояси, кашпо, панно, килимки, сумки – список речей нескінченний.

На п’ятій позиції – клаптикове шиття або більш сучасними словами печворк і квилтинга

В техніці печворк, можна виготовити килимки, ковдри, подушки. Таке хобі як квинтилг, дає можливість створювати корисні і красиві речі з клаптів і атласних стрічок.

Шостий спосіб заробити на рукоділлі – виготовлення м’яких іграшок

Зрозуміло, в наш час достаток іграшок велике, але якісних і екологічно безпечних на прилавках магазинів важко знайти. А залучаючи рідних, можна цю ідею перетворити в сімейний бізнес. (Читайте також про бізнес на іграшках в цій статті).

Що стосується фінансових витрат, то доведеться витратитися лише на витратний матеріал, а реалізація обійдеться безкоштовно. Щоб заробити на своєму хобі — рукоділлі, необхідно час, його має бути достатньо, якщо ви працюєте на замовлення.

І не забувайте, щоб заробити на рукоділлі, необхідно розміщувати ваші фото готових робіт в інтернеті і рекламувати себе в соціальних мережах. (Про заробіток в соц. мережах читайте тут).