Як заробити на продажу окулярів

588

Так як ми давно відірвалися від природи і масу часу проводимо за різноманітними моніторами, проблеми із зором охоплюють все більшу кількість населення. Зір погіршується з віком. Різні стреси і великі навантаження чинять негативний вплив на стан органів зору у молодого покоління. А тому попит на оптику тільки зростає. Людини, недалекого від медицини або фармацевтики, цей фактор може зацікавити з позиції створення своєї справи. Розглянемо варіант відкриття магазину оптики.

Характерна особливість такого виду діяльності полягає в обов’язковій наявності медичної ліцензії (у разі, якщо планується торгівля контактними лінзами). Якщо ж вирішили обмежитися тільки очками, то потрібна ліцензія на право зЕкшн снення діяльності, пов’язаної з фармацевтикою.

Що стосується вибору приміщення, то вдалими вважаються місця природного скупчення народу. Витратитися доведеться і на рекламу – гідна вивіска і влучну назву зіграють свою роль. Приміщення повинно передбачати не тільки торговий зал, але і місце під кабінет фахівця, який зЕкшн снить попередню діагностику. Там же необхідно буде поставити відповідне обладнання. Це найбільш витратні статті, не рахуючи самого асортименту товару. Не зайвими будуть і супутні товари, такі як сонцезахисні окуляри, засоби по догляду за окулярами та контактними лінзами.

До підбору персоналу в таких магазинах ставляться дуже уважно. У штаті можлива наявність одного — двох лікарів і техніка – оптика. Але це в тому випадку, якщо ви плануєте торгувати дорогою оптикою. У випадку більш демократичного асортименту, лікар і технік не знадобитися, а відповідно зменшаться початкові витрати. І, звичайно, вам знадобляться продавці, які вміють розбиратися у всіх особливостях даного товару.

Не забувайте, що якщо ви все правильно організуєте, то перспектива зайняти нішу більш дорогих товарів не за горами. І все ж, враховуючи всі статті витрат, для відкриття такого магазину знадобитися солідний стартовий капітал. Окупитися бізнес обіцяє через два роки.