Як заробити на вміння фотографувати. Заробіток на фотографіях

526

Фотоапарат міцно увійшов у життя людей, мільйони яких, роблять знімки майже кожен день. Для когось це просто хобі, а для когось, це джерело основного доходу. Якщо ви не належите до числа професіоналів, а просто любите фотографувати і ваші друзі постійно просять вас про це, то ця стаття для вас, в неї ви дізнаєтесь, як і де можна заробити, продаючи свої фотографії. Найпоширенішим методом є різні інтернет-ресурси, про них ми і поговоримо.

Лідерам за грошовим виплатам фотографам є Shutterstock. Для багатьох, цей сайт є практично основним джерелом доходу, до 50-80%. За кожну завантажену вами фотографію, вам готові заплатити 0.25.е. Коли поріг вашого доходу перевищить 500 у.е., ставка за ваше фото зросте до 0.30.е. Нескладна арифметика показує, що якщо ваших завантажених фотографій 2000 в місяць, то заробіток складе 500 у.е.

Існує певні мінімальні вимоги до фотографій — 4 МР. Процес реєстрації дуже простий. Вам необхідно заповнити анкету і завантажити документ посвідчення особи (паспорт або права). Далі вас попросять надати 10 ваших фотографій для їх оцінки.

Big Stock Photo має хорошу популярність серед фотографів всього світу. На даному ресурсі, ваш дохід може скласти від 0.5-1.00 в.е. за фото (вирішальним фактором є розмір фотографії), мінімальні вимоги дуже низькі — 1 МР. Щоб почати заробляти на фотографіях в Big Stock Photo , достатньо просто зареєструватися, відповісти на низку нескладних запитань і можна відразу завантажувати ваші шедеври. В період розгляду і схвалення ваших фотографій, існує обмеження в їх завантаженні — 20 шт. Як тільки ваша репутація виросте, ви зможете завантажувати до 60 робіт. Цей ресурс, є хорошим варіантом для початківців фотографів.

На сайті Fotolia ви зможете заробити до 33% прибутку з продажу кожної завантаженої вами роботи. Як тільки рівень ваших продажів підвищитися, прибуток з кожної проданої фотографії зросте до 41% . У випадку, якщо ваша робота виявиться ексклюзивної, то відсоток виплат знову збільшитися.

Мінімальне і єдина вимога до знімків – 2 МР. При завантаженні ваших фотографій, адміністрація сайту залишає за собою право публікувати роботи чи ні. Термін розгляду становить від 1 до 3 днів.

Практично на всіх подібних інтернет-ресурсах, виплати відбуваються через систему Pay Pal.

Також ви можете пропонувати свої фотопослуги через контекстну рекламу яндекс директ і тоді заробіток на фотографіях може бути досить високим.

Ми перерахували способи заробітку на фотографіях, також активно розвивається напрямок видеозаработка через Ютуб, Перископ і т. д. до Речі, рекомендуємо прочитати статтю «Що таке перископ?»