Як просто налагодити заробіток на YouTube?

891

Ютуб вже є просто невід’ємною частиною інтернету та повсякденного життя мільйонів людей. І звичайно ж, у багатьох виникає питання – як заробити на ютубі з нуля? Налагодити постійний і гідний заробіток на ютубі цілком можливо і в цій статті ви дізнаєтеся кращі, перевірені, робочі способи.

Зміст

  • Розміщення реклами в роликах
  • Заробіток за допомогою вбудованої монетизації
  • Як заробляти завдяки партнерській програмі?
  • Лідогенерація і партнерки інфо-курсів
  • Просування на ютуб свого бізнесу
  • Скільки ж можна заробляти на власному каналі?

Розміщення реклами в роликах

В цілому, будь-який спосіб заробітку з допомогою переглядів на ютубі передбачає наявність великого каналу, який постійно генерує перегляди відео. Якщо у вас є подібний канал або ви плануєте його створити, то не поспішайте зв’язуватися контрактами з посередниками, адже можна отримувати прибуток безпосередньо, не за допомогою переглядів, а завдяки вставці інфо блоків у відео. Гроші генеруються за рахунок реклами партнерів і в основному такий заробіток на YouTube приносить гроші за покази, а не в разі великої кількості переглядів.

Для того щоб отримувати гроші таким способом, перш за все слід зробити тематичний канал, який стане цікавим для рекламодавців і приносити заробіток. Далі залишається лише безпосередньо зв’язатися з постачальниками інфо блоків і вставляти їх безпосередньо у відео.

Звичайно, чим більше переглядів у відео, тим більше буде готовий платити рекламодавець, проте в даному випадку все в першу чергу залежить від того, як ви домовитеся. Якщо вдасться, можна навіть при невеликих переглядах продавати рекламу і отримувати непогані гроші. Наприклад, це можливе при вузькій спрямованості інфо на каналі – тематика інвестування, і всього кілька сотень переглядів іноді здатні принести клієнта, завдяки яким окупається вся реклама.

Отримайте безкоштовний курс на email
Як заробити в інтернеті з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Заробіток за допомогою вбудованої монетизації

Заробіток на відео насправді можна налагодити дуже простим способом – включити монетизацію у налаштуваннях YouTube. Якщо у вас є канал з тисячами переглядів, то платити за рекламу буде готовий безпосередньо сам сайт. Ви зможете генерувати гроші за відео з допомогою своїх роликів, а перегляди дозволять активно розвиватися каналу та стати успішним видеоблогером. Втім, насправді необов’язково знімати відео можна монтувати вже існуючі ролики і це не буде порушенням авторських прав, так як ви створюєте пародію або ремікс.

Отримувати гроші, налагодивши заробіток на YouTube з допомогою своїх відео, звичайно найзручніше. Якщо ви володієте якимось талантом, то обов’язково спробуйте його монетизувати. Ютуберы сьогодні заробляють на всьому, що тільки можна уявити – знімають ролики про щоденного життя, спортивні трюки, проходження відеоігор, пригоди, створюють скетчі і комедії.

Заробляти гроші можна завдяки декільком типам рекламних оголошень. Це може бути меЕкшн на реклама, що з’являється поруч з відео у вигляді банера, стандартні оголошення-оверлеї, які спливають на початку або кінці відео, рекламні підказки і відеореклама. Що стосується останнього формату, то він найдорожчий і приносить великі гроші, проте багато користувачів часто просто пропускають таку рекламу.

Як заробляти завдяки партнерській програмі?

Гроші на ютубі можна отримувати і не безпосередньо з сайту, а через партнерів. Однією з найбільших партнерських мереж є VSP Group. Зручність підключення до цієї мережі в першу чергу полягає в тому, що вимоги до авторів відео досить прості, тоді як монетизацію безпосередньо від Ютуб підключити іноді не просто. Також ця партнерська мережа пропонує меншу суму комісійних, можливості преміум-аккаунта на сайті і доступ до власної бібліотеки музики для зручності оформлення контенту. Гроші за допомогою цієї мережі заробляти простіше.

Для того щоб підключитися до цієї мережі необхідно лише зайти на офіційний сайт компанії і подати заявку. Якщо ваш канал відповідає всім вимогам, то ви будете напевно прийняті. Вимоги мережі прості: вік автора від 14 років, вік каналу від 1 місяця, мінімум 10 відео на каналі, 300 передплатників і 5 000 переглядів на місяць.

Прибутковий доход з нуля

Лідогенерація і партнерки інфо-курсів

Ці види заробітку передбачають зв’язок з бізнес-партнерами. Якщо у вас немає власного бізнесу, але є хороший канал на ютуб з високою репутацією, то ви можете співпрацювати з компаніями і залучати нових клієнтів, отримуючи відсоток з продажів.

По-перше, ця ніша майже не зайнята і реклама виявиться більш ефективною, ніж традиційні оголошення. По-друге, відео з ютуб часто випадають в результатах пошуку в гуглі, а це дозволить генерувати ще більший трафік на партнерські сайти. У третіх, користувачі ютуб зазвичай більш активні та охочіше купують товари або роблять запис на семінари, вебінари, тренінги.

Просування на ютуб свого бізнесу

Ваш власний канал на ютубі може стати відмінним інструментом для залучення нових клієнтів для свого бізнесу. Якісні, цікаві ролики привертають увагу, викликають довіру, стимулюють продажу та замовлення послуг. При веденні бізнесу в наш час завжди радиться робити продукт або послуги більш близькими до людей, тому реєстрація та активність у соцмережах і на таких сайтах, як youtube – є обов’язковим рішенням і допомагає отримувати більше прибутку.

Скільки ж можна заробляти на власному каналі?

Ви будете заробляти безпосередньо за кліки по рекламі, а не за покази. Однак зорієнтуватися все ж можна – за кожні 1000 переглядів зазвичай виходить від 0,5 центів, тобто за мільйон переглядів ви отримуєте не менше 500 доларів.

Зручність заробітку полягає в тому, що гроші можна отримувати в якості пасивного доходу, так як популярні ролики продовжують збирати перегляди, кліки по рекламі і гроші. В теорії, ви можете створити канал з кількома популярними відео і далі просто отримувати з них прибуток, якщо тематика довгограюча і інтерес до відео не спадає.

Як бачите, ютуб пропонує заробляти безліччю способів, головне вибрати підходящий у вашому випадку – можливо ви талановитий автор цікавих відео або власник бізнесу, а можливо вам піЕкшн де заробіток на продажах партнера.