Як заробити на багаторівневому мережевому маркетингу (МLМ)

504

В наш час словосполучення «багаторівневий маркетинг (MLM «Multi-level marketing») у всіх на слуху, багато хто з Вас вже навіть користувалися товаром який-небудь з MLM компаній, поширених на теренах Росії. Бути може, Ви вже навіть прослухали бізнес-план і до Вас в голову закралася думка: “А чи не спробувати мені стати частиною цієї системи?”

Що таке мережевий маркетинг і як можна заробити гроші в мережевому бізнесі

Насправді даний вид маркетингу укладено в прямих продажах (з рук у руки), тобто в отриманні винагороди за реалізацію товару, який можна придбати в найближчому супермаркеті. Теоретично, можливість заробітку в багаторівневому маркетингу не обмежена, але все не так просто, як здається на перший погляд, і заробити великі гроші тут дуже складно і потрібно докласти максимум зусиль, щоб досягти успіху.

Для початку потрібно визначитися з компанією, з якою Ви хочете укласти договір про співпрацю. Ви це зробите людини, що познайомив Вас з даною фірмою. Це ваш вищестоящий «спонсор», але спонсорувати вас він буде не грошима, а цінною інформацією, яка буде вам дуже потрібна для правильного ведення бізнесу.

Далі вам треба добре ознайомитися з товаром компанії, навчитися ним правильно користуватися і визначити його переваги в порівнянні з аналогічним товаром інших фірм.

Ну і, природно, розповісти своїм друзям, родичам і знайомим про Вашому новому виді діяльності, також познайомити їх з продукцією і маркетинг-планом. Для цього Ви складете список всіх ваших знайомих. Заведіть для цих цілей зручний блокнот. Нехай він завжди буде з Вами. У середньостатистичної людини, яка досягла повноліття, є близько 300 друзів і знайомих. Просто потрібно згадати всіх однокласників, сусідів, однокурсників, і навіть дядька-сантехніка, який позавчора лагодив вам труби.

Спочатку багато хто не зрозуміють Ваших палких зітхань з приводу нового бізнесу, знайдуться навіть такі, які покрутять біля скроні і занесуть ваш номер телефону у чорний список. Але обов’язково знайдуться й ті, хто, як і Ви, шукає для себе нові можливості, що стане з Вами пліч-о-пліч і допоможе заробити перші Ваші 100 рублів в багаторівневому маркетингу.

Далі ті Ваші однодумці зроблять теж, що і Ви, тобто складуть список своїх знайомих, «розкопають» з нього кілька людей, які в свою чергу укладуть договори і почнуть користуватися товаром не з магазину дядька Гаріка, а з свого власного. Ваш дохід на даному етапі складе приблизно 1000-2000 рублів. Ну і, як ви самі розумієте, це тільки початок. Вас чекають вершини багаторівневого маркетингу. Може навіть через кілька років ви станете фінансово незалежною людиною і забудете як страшний сон, що таке дзвінок будильника в 6 ранку в понеділок.

Це той мінімум, який Вам треба знати, якщо Ви збираєтеся працювати в якій-небудь мережевої компанії. Також потрібно пам’ятати, що багаторівневий мережевий маркетинг (МЛМ) — це не спринт, а марафонська дистанція і час, зусилля, вкладені в проект прямо пропорційні того, що ви з нього будете мати.

Рекомендуємо прочитати – MLM бізнес — що це таке