Криптоконсультант – перетворюємо знання з криптовалюте в 50 000 рублів з кожного клієнта

676

Переможну ходу кріптовалюти привертає увагу все більшого кола людей, які шукають вигідні галузі для інвестицій або наЕкшн ний спосіб зберігати заощадження. Цифрова валюта забезпечить і те, і інше, однак, будучи дітищем високих технологій, вимагає певної кваліфікації.

Далеко не кожен нею володіє, або не має часу для освоєння нової області. І тут відкриваються можливості для консультантів, вже вивчили крипторынок і готових за значну плату поділитися знаннями.

Організувати консультації можна кількома способами.

Зміст

 • Як почати заробляти на консультаціях з криптовалюте?
 • Консультації по Скайпу і різних месенджерів
 • Формування індивідуального криптовалютного портфеля
 • Майстер-класи
 • Навчання торгів на біржах криптовалют
 • Переваги роботи криптоконсультантом
 • Скільки заробляє криптоконсультант

Як почати заробляти на консультаціях з криптовалюте?

Щоб почати заробляти на консультаціях з криптовалюте, для початку достатньо просто розібратися в найбільш часті питання:

 • Як купувати/продавати биткоины?
 • Потрібно інвестувати в інші кріптовалюти?
 • Чим забезпечений биткоин?
 • Як користуватися цифровим золотом”?
 • Де зберігати, щоб забезпечити безпеку кріптовалюти?
 • Як і у що перекладати?
 • Які комісії?
 • Які є основні помилки, які повністю позбавляють господарів купленої кріптовалюти?
 • Є биткоин міхуром?

На цьому рівні треба просто знати відповіді на ці питання (звичайно, бажано все це спробувати на власному досвіді) — тобто бути компетентним в цій темі. Після цього вже можна почати консультувати за плату.

Консультації по Скайпу і різних месенджерів

Відмінно підходить для роботи з великим числом небагатих клієнтів, які бажають зберегти свої заощадження, відкладати гроші на навчання дитини, перший внесок на квартиру і т. п.

Консультант швидко пояснить, що таке криптовалюта, чому їй не страшна інфляція, але очікується зростання курсу, нарешті, підкаже, яку цифрову валюту купувати і як.

Формування індивідуального криптовалютного портфеля

В залежності від суми, часу вкладень, готовності до ризику консультант може запропонувати як наЕкшн ний портфель з перевірених валют, так і виділити частину коштів на ризиковані, але здатні принести великий прибуток нові токени.

Даний варіант буде найкращим для тих, хто раніше працював у звичайному консалтингу або суміжних областях, а напрацьовані зв’язки допоможуть дістати серйозних клієнтів.

Майстер-класи

Вони можуть проводитися для співробітників банків, інвестиційних компаній, торгових і сервісних організацій, чиє керівництво бажає швидко навчити велику кількість співробітників специфіку роботи з криптовалютой.

Це вимагає відповідних зв’язків або високого авторитету.

Новачкові без імені домовитися про майстер-класі в серйозній організації буде дуже складно.

Навчання торгів на біржах криптовалют

Не всі готові чекати прибули два-три роки, поки курс зросте в кілька разів, а бажають заробляти прямо зараз. Висока волатильність кріптовалюти і дає таку можливість, однак, не знаючи загальних тенденцій ринку та базових причин, за якими він рухається в ту або іншу сторону, новачок втратить всі гроші.

Вивчення ринку займе кілька місяців, і тут дуже до речі допомога людини з досвідом.

Даний вид консультацій краще всього піЕкшн де тим, хто і сам грає на біржових курсах цифровий валюти.

Переваги роботи криптоконсультантом

Головний плюс, зрозуміло – для серйозного заробітку не потребує значних початкових інвестицій. Основний актив консультанта – його знання і досвід.

Інша важлива перевага – постійне розширення кола контактів, які укупі з високим авторитетом дозволять швидко знаходити нових клієнтів, паралельно збільшуючи плату за послуги.

І звичайно, ви працюєте де хочете, коли хочете і скільки хочете.

Скільки заробляє криптоконсультант

Дохід консультанта визначається двома факторами – його авторитетністю і наявністю популярної майданчики для залучення клієнтів.

В середньому це 2-3% оброблюваної кріптовалюти або фіатні гроші від 50 000 рублів за навчання.

Досвід роботи в блокчейн-компаніях, участь у присвячених криптовалюте конференціях та інших заходах (особливо в якості доповідача), нарешті, статті про цифровий валюті в солідних ЗМІ дозволять відразу претендувати на високі гонорари, інакше доведеться поступово напрацьовувати репутацію завдяки успішним консультацій з подальшим підвищенням ставок.

А для залучення клієнтів необхідний відвідуваний ресурс – сайт, блог, група в соціальній мережі, Youtube-канал і т. п. Він не тільки продемонструє вашу кваліфікацію, але і підштовхне відвідувачів скористатися вашими послугами.

При наявності досить популярного ресурсу небудь зв’язків у бізнес-колах консультант вже в перші місяці може заробляти десятки тисяч рублів. По мірі зростання авторитету і клієнтури дохід буде обчислюватися вже сотнями тисяч, частину з яких можна самому вигідно вкласти у криптовалюту, збільшуючи прибуток.

Якщо вам цікава ця ніша, можете почати безкоштовне навчання на курсах http://bitcoin.tinvest.info.