Як заробити гроші в гуртожитку

1491

Живучи в студентському гуртожитку, кожен постоялець думає, як заробити грошей без стартового капіталу, не вдаючись до серйозної праці. Є маса способів, які приносять реальний дохід. Як правило, вони ґрунтуються на який — небудь продажу послуг або товарів.

Розглянемо спочатку продаж послуг. Під послугами розуміється використання принтера: роздрук, сканування і т. д. Можна також вирішувати будь — які проблеми з комп’ютерами: переустановка Windows, чистка від вірусів, встановлення різного роду програм. Під послугами ще розглядається репетиторство з різних предметів (див. Як заробити на знанні англійської (іноземної) мови). Цей випадок не підходить, тільки коли сам розбираєшся в будь-якій дисципліні.

Також можна писати різні курсові проекти, реферати, дипломи. Але щоб продавати послуги, потрібно самому володіти якимись знаннями, інакше на цьому не заробити швидко. Ще одна послуга — мікрофінансування, тобто давати своїм товаришам позики під відсотки. Часто студенти витрачають всю стипендію на початку місяця, і на кінець місяця у них просто не залишається грошей.

Отже, продаж товарів. Під товарами розуміються ті товари, які купуються в магазині і перепродаються з націнкою. У буквальному сенсі відкриваєш в своїй кімнаті магазин. В гуртожитку можна торгувати абсолютно будь-якими речами. Наприклад: канцелярське приладдя (ручки, зошити, олівці), продукти харчування (котлети, хліб, молоко), алкогольну і тютюнову продукцію. Так як зараз студент «пішов ледачий», то він не піде в магазин, а буде купувати в гуртожитку, хоч і за завищеною ціною.

У цій статті розкрито основні способи заробітку в гуртожитку. Читайте також, як заробити гроші на електронний гаманець в цій статті.