Заробіток в інтернеті на панорамних фото

682

Для заробітку з мінімальними вкладеннями найкраще підходить сфера надання послуг. Для виробництва і торгівлі, як правило, необхідно зібрати повний пакет документів, купувати і оновлювати обладнання, реєструвати діяльність, формувати статутний капітал, і постійно боротися з конкурентами. Для цього необхідні чималі кошти, а надання послуг передбачає допомогу людям або фірмам яким-небудь дією чи вмінням. Сфера послуг найбільш представлена в інтернеті, один з видів є створення електронного каталогу на основі панорамного фото.

Зміст

    • Актуальність заробітку на панорамних фото
  • Як почати заробляти в інтернеті фотографу на панорамних фото

Актуальність заробітку на панорамних фото

У будь-якому місті є місця відпочинку, кафе, ресторани, магазини, розважальні центри. З розвитком інтернету, навіть перед покупкою будь-якого товару клієнт дізнається його ціну та характеристики мережі, так чому б не надати інформацію про будь-якому закладі з допомогою панорамного фото. До всього іншого багато магазинів і кафе не мають свого сайту, а в електронному каталозі можна розмістити основну інформацію і фото. Відвідувачу зручно не виходячи з дому подивитися, наприклад, у яке кафе запросити дівчину, а для кафе це стане свого роду рекламним просуванням.

Як почати заробляти в інтернеті фотографу на панорамних фото

Для початку необхідно створити сайт і придбати хороший фотоапарат. Сайт являє собою своєрідну майданчик, на якій відвідувач може віртуально прогулятися по кожному закладу міста: парку, культурному центру, сауні, магазину, і зробити вибір, прочитавши коментарі, відгуки, поради на форумі.

Перші роботи робляться безкоштовно для наповнення сайту і залучення клієнтів. Надалі за додаткову плату, до картинки можна включати меню, програму на вихідні і. т. д.

Дохід від одного клієнта близько 15-20 тисяч рублів, за стандартну панораму, далі сума варіюється залежно від бажання замовника.

За приклад можна взяти вже створений і запущений інтернет-проект «Астрахань3д», який показує, що ідея працює. Якщо вибрати більш сильну стратегію і з самого початку як можна сильніше розкрутити електронний каталог міста, які бажають розмістити панорамний огляд свого закладу стане на порядок більше.

Як більш вузька специфікація, панорамна зйомка і розміщення на сайті об’єктів продається або здається нерухомості: квартир, заміських будинків, дачних ділянок. Якщо місто курортне, клієнтська база складається з санаторіїв, будинків відпочинку, пансіонатів, готелів і міні-готелів.