7 способів заробити на криптовалюте

697

Ринок цифрових грошей майбутнього – кріптовалюти, з кожним днем набирає силу і популярність, про неї пишуть серйозні видання, в неї вкладаються найбільші компанії, обговорюють в урядових кабінетах.

Це нова галузь, яка змінює наше життя, але що куди важливіше для обивателя – не у всякій іншій галузі можна так добре заробити. Вашій увазі пропонуються сім способів увійти в зростаючий світ кріптовалюти, заробляючи віртуальні і реальні гроші.

Зміст

  • Крани — просто, але по краплині
  • Інвестиції і нагромадження
  • Майнінг цифрового золота
  • ICO — вклад у проекти завтрашнього дня
  • Трейдінг — гра на підвищення
  • Гра на курсах межбиржевых
  • Криптовалютный консультант
  • І ще…

Крани — просто, але по краплині

Найбільш простий і доступний спосіб роздобути цифрову валюту. Не потрібно ні особливих знань, ні початкового капіталу, лише комп’ютер і вільний час. Потрібно заходити на певні сайти і зЕкшн снювати необхідні дії – кліки, перегляд рекламних та інших роликів, введення каптчі і т. д., отримуючи за це биткоины. Точніше – його “копійки”, іменовані сатоши – 10-8btc.

По суті метод повторює традиційні кліки, тільки оплата йде в цифровий валюті. Достоїнства і недоліки ті ж – особливі вміння і капітал не потрібні, проте заробляти хоча б один повноцінний биткоин доведеться довго.

Крани будуть корисні тим, у кого маса вільного часу і є бажання витратити його з користю. В декреті, на лікарняному, у тривалій поїздці, якщо на роботі видався чудовий перерву, коли стару завдання вже виконав, а нову бос ще не доручив. Можна вбити час, читаючи анекдоти і розкладаючи пасьянс, а можна накранить трохи сатоши.

Інвестиції і нагромадження

Биткоин називають найбільш зростаючим активом в історії – з 2010 року ціна зросла більш ніж у мільйон разів. І хоча подібний мегавзлет породив чимало розмов про міхурі, який неминуче лопне, ті, хто розуміє суть, можливості та сфери застосування кріптовалюти, одностайно вважають, що вона ще зросте.

Основною перевагою цього способу є гарантована прибутковість вкладень у найбільш наЕкшн ні валюти – ефір і биткоин. Якщо за іншим представникам цифрових грошей ще йдуть суперечки, де і наскільки широко вони будуть застосовуватися, то ця парочка однозначно буде ходити по всьому світу, а оскільки емісія строго обмежена, то єдиним способом задовольнити платіжний попит буде зростання курсу.

Вагомий недолік – роблячи інвестиції в биткоин, потрібно розуміти їх довгостроковість. В окремі періоди курс може і падати, але це явище тимчасове, який потрібно перечекати, або навіть купити ще більше монет за зниженою ціною.

Майнінг цифрового золота

Одне з ключових переваг будь кріптовалюти – розподілена децентралізована структура, за якою не стоїть одна людина, організація або навіть уряд. Вступ і вихід з проекту добровільні.

Тим не менш, для функціонування навіть віртуальної системи розрахунків необхідні реальні обчислювальні ресурси. А той, хто надає їх, одержує винагороду в тих же цифрових монетах. Теоретично брати участь у розподілених обчисленнях може будь-який комп’ютер з продуктивною відеокартою, на практиці ж майнеры збирають ферми з декількома відеокартами або закуповують спеціалізовані ASIC-процесори, заточені під обчислення хеш для транзакцій.

Основним недоліком майнінгу є необхідність істотних вкладень (100 тисяч рублів і більше) для складання продуктивних ферм на 5-6 відеокарт, або закупівлю ще більш дорогих ASIC-пристроїв.

Головне достоїнство – по мірі зростання курсу можна розраховувати на мільйонні прибутки. Багато майнеры зібрали свої ферми аж ніяк не за кровні, зароблені напруженою працею на основній роботі гроші, а на доходи від першої, яка йшла до базової конфігурації комп’ютера відеокарти, і цей прибуток спонукала їх прикупити ще кілька штук. Більше карт – більший прибуток.

ICO — вклад у проекти завтрашнього дня

Initial Coin Offering – первинне розміщення монет. Успіх биткоина і відкритий вихідний код системи породили масу інших криптовалютных проектів. Розвиток кожного вимагає фіатних грошей, які розробники збирають, пропонуючи всім бажаючим вкластися, отримавши в нагороду певну кількість майбутньої валюти.

Головна перевага такого шляху для вкладника – на початковому етапі будь-які цифрові монети обходяться дивно дешево, але якщо проект буде успішним, ціна може злетіти в тисячі разів.

Основний недолік – не всі кріптовалюти стають популярними і затребуваними, серед них теж є багато “невдах”, і погане вкладення грошей рівносильно їх втрати.

Трейдінг — гра на підвищення

Висока волатильність (курси цифрових монет можуть змінюватися десятки доларів за день) привернула увагу величезної кількості трейдерів. При цьому, на відміну від інвесторів, падіння абсолютно не лякають — вони і тут вміють заробити. Треба лише передбачити, куди піде крива, і тоді за день можна робити тисячі доларів.

Основні достоїнства методу – заробляти можна дуже швидко, фактично кожен день, при цьому падіння дає точно такі ж можливості, як і зліт.

Однак метод має два вагомих недоліку. Перший – для серйозної гри необхідно мати настільки ж серйозний стартовий капітал. В принципі, проблему можна усунути, граючи на біржах, що надають кредитне плече, але тут може зіграти друга небезпека – непередбачуваність денного курсу. Будучи продуктом інформаційної епохи, криптовалюта схильна до впливу хороших і поганих новин, здатних легко підштовхнути тренд в будь-яку сторону. І якщо падіння перевищить ваш рахунок – ви втратите гроші.

Але якщо гра йде на кошти, які не треба повертати сьогодні, завтра чи через місяць, то в разі негативного тренду досить просто перечекати, адже в довгостроковій перспективі криптовалюта в будь-якому випадку буде зростати.

Гра на курсах межбиржевых

Курси цифрових валют не тільки змінюються протягом дня, але і розрізняються в один і той же час на різних біржах. Нехай трохи, на кілька відсотків, але і на цьому можна заробити. І якщо в попередньому способі прибуток виходить за день і більше, то тут буквально за хвилини.

Потрібно лише закуповувати биткоины і ефір за найвигіднішим курсом, відразу переводити їх на іншу площадку, і там продавати дорожче. Благо, для кріптовалюти не існує відстаней і державних кордонів, так що, закупившись в Китаї, можна спокійно продати btc в Європі, Америці, Росії.

Зрозуміло, для пристойних заробітків треба, по-перше, оперувати значними сумами, а по-друге, дуже добре знати криптовалютные біржі. Так що спосіб не для новачків, проте той, хто серйозно займається цифровими монетами, цілком може використовувати спосіб як основне або додаткове джерело доходу.

Криптовалютный консультант

Зростаючий курс биткоина і супутній ажіотаж привертають увагу величезної маси людей, більшість з яких взагалі не уявляють, що таке криптовалюта. А з причини розумової ліні багато і не намагаються розібратися у всіх тонкощах світу блокчейна і цифрових грошей, бажаючи відразу отримати просте і готове рішення, покрокову інструкцію або хоча б розумний рада.

Так що ті деякі, хто Екшн сно розібрався в більшості аспектів купівлі та продажу кріптовалюти, інвестування, біржових торгів і т. д., можуть непогано заробити в якості консультантів.

А якщо в минулому людина працювала в банківській або інвестиційній сфері, консалтингу тощо, він може сміливо реєструвати, наприклад, BitcoinInvest, CryptoConsult або ще яку-небудь фірму, пропонуючи свої послуги як приватним особам, так і бізнесу.

І ще…

Насправді 7 перерахованих способів не вичерпують усіх можливостей заробітку на криптовалюте. Виробники процесорів роблять гроші, продаючи інтегральні схеми, що купують їх власники потужних дата-центрів – здаючи в оренду майнінгові потужності, програмісти годуються, створюючи програми для розрахунку биткоинах, аналітики – пророкуючи рух курсу кріптовалюти, а господарі обмінних бірж мають свою комісію з кожної угоди. І ще тисячі людей так чи інакше отримують дохід з цієї та суміжних галузей.

Зрозуміло, не всі варіанти доступні звичайному користувачеві, але світ цифрових грошей невблаганно росте, відкриває нові можливості кожному, так що вже скоро способів доступного заробітку буде мінімум 17, а потім і 77.