Заробіток на нерухомості — 4 поради, як уникнути помилок, бажаючи заробити на нерухомості

530

опустимо, ви розглядаєте такий нехитрий спосіб заробітку, як інвестування в нерухомість. Якщо конкретизувати, то перепродаж або оренда купленої вами квартири. Тут найвдалішим способом заробити буде такий варіант, як купити квартиру в аварійному стані (можна також купити квартиру в іпотеку), зробити там хороший ремонт, щоб квартира стала хорошого житлового стану і потім, або здати в оренду, або продати з максимальною вигодою для себе. Так от, для того щоб всі ваші старання і вкладення не стали порожніми, потрібно дотримуватися наступних рекомендацій.

Нерухомість — це відмінний спосіб заробити грошей

Як заробити на нерухомості — поради та рекомендації

Порада 1. Навряд чи Вам вдасться заробити на нерухомості таким шляхом, якщо ви будете робити ремонт «як для себе». Потенційний покупець квартири з ремонтом — це людина недосвідчена, який боїться перспективи самостійно робити ремонт і який не буде цікавитися, яка шпаклівка під шпалерами, якого виробника сантехніка або плитка і т. д.

Для такого клієнта найважливіше, щоб зовнішній вигляд квартири його буде влаштовувати, нічого не тече і не капає. А ось ви витратите зайві кошти на сумлінну ремонт із застосуванням 100% якісних дорогих матеріалів. Ці витрати не окупляться.

Порада 2. Однак, не варто надмірно економити на матеріалах для ремонту. Якщо це змішувачі, то нехай і китайські, але все ж більш-менш гарної якості. До речі, якщо вже мова зайшла про сантехніці, то варто взяти до уваги, що деякі будівельні магазини періодично проводять розпродажі позаторішніх колекцій. Так за ті ж гроші ви купите хорошу якісну продукцію. (Рекомендуємо також прочитати: «Як економити гроші при маленькій зарплаті»)

Те ж саме можна сказати і про підлогових покриттях. Пройшовшись по магазинах можна знайти залишки хорошого лінолеуму за дуже привабливими цінами.

Рекомендуємо новий кейс від Юрія Медушенко — Як з невеликою стартової суми побудувати з нуля орендний бізнес

Порада 4. І останнє, не економте на роботі. Найнявши дещо якого майстра за малі гроші, можете в результаті отримати зіпсований ремонт навіть при наявності хороших, дорогих матеріалів. І навпаки, хороший майстер навіть при наявності не найдорожчих матеріалів зможе зробити відмінний ремонт у вашій квартирі.

Рекомендуємо почитати: Як заощадити гроші на купівлю квартири

Так само можна ще трохи збільшити свій прибуток, якщо взяти квартиру в кредит, зробити частину ремонтних робіт самостійно (якщо це можливо), а так само продати квартиру через посередника, в ролі якого виступить ваш родич або знайомий (так частина гонорару так само дістанеться вам). Читайте також статтю — Як швидко продати квартиру