Як заробити в селі. Заробляємо на домашньому господарстві

619

Розхожий вислів «гроші скрізь, навіть у вас під ногами, тільки навчитеся їх підбирати» актуально в сучасному соціумі як ніколи. Заповзятливий індивідуум сьогодні знає, до чого докласти вміння, щоб забезпечити собі стабільний заробіток. Ще простіше тому, хто готовий працювати і заробляти на селі / в селі. Область розведення домашнього господарства в наші дні, як і багато років тому – безпрограшний вид діяльності.

Хтось розводить качок, хто зробив акцент на перепелиних яйцях, комусь до душі вирощування страусів. Ми розглянемо вигоди вирощування традиційної домашньої живності – свинок, поросят, кабанчиків.

Існує кілька направляючих, яким слід господар власної свиноферми. Якщо ви вирішили випробувати цей бізнес, то для початку підготуйте приміщення і обзаведіться свиноматкою або кнуром.

Можна відгодовувати свиней на м’ясо, можна вирощувати на продаж поросят. Зрозуміло, що відгодівлю тварини проходить певну стадію і тільки через відведений час (воно різниться в залежності від виду відгодівлі: беконний, м’ясний або відгодівлю жирних кондицій), ви зможете отримати прибуток, реалізувавши отримане м’ясо. Необхідні вкладення в приміщення під утримання поголів’я, витрати на корми і, власне, витрати на придбання самого поголів’я.

Існує думка, що з поросятами процес йде оборотистей. У віці 6-8 тижнів кастрований і щеплений порося продається за суму, що дорівнює 50$. У свиноматки м’ясної породи приплід очікують 2 рази в рік. Приносить вона, як водиться 10-12 поросят. Якщо ви порядна заводчик, а в майбутньому претендуєте на звання хорошого продавця здорового свинячого потомства, ви неодмінно озаботитесь якісної вакцинацією приплоду.Ін’єкції залізовмісних препаратів вводять молодняку на третій день від народження, потім через тиждень і ще раз безпосередньо перед збутом. В числі необхідних препарати від глистів і вітаміни (вони необхідні безпосередньо перед відлученням дитинчат від свиноматки).

Про те, що ваші поросята – товар якісний, розповість зовнішній вигляд ваших вихованців (доглянуті, бадьорі з хвостиком-гачком). Вага поросяти в 8 тижнів становить не менше 8-10 кг Для запліднення свиноматки сьогодні не обов’язково обзаводитися кнуром. У цьому процесі вам допоможе штучне осіменіння. Якщо ж свиноматок більше 10-ти тут вже в стаді без кнура не обійтися. На годування однієї свиноматки в день витрачається близько 4 кг. зерновий борошна в день. За умови, що зерно закуповується в колгоспі, а обмолотити його є можливість самостійно, в зернодробилке – вигоди від такого підприємства на обличчя.