Як заробити гроші в провінції

549

Зараз багато маленьких міст і населених пунктів, де чисельність населення не дуже велика, і кількість робочих місць обмежена, якщо трапляється можливість влаштуватися, то в кращому випадку на мінімальну заробітну плату. Тому багато хто прагне переїхати до міста побільше, але якщо можливості переїхати в інше місто немає, або навіть немає бажання їхати з рідного міста, але хочеться мати хороший стабільний дохід, то можна спробувати реалізувати себе в сфері підприємництва чи знайти роботу через інтернет.

Для того щоб почати заробляти в провінції, вам знадобиться:

 • паспорт;
 • трудова книжка;
 • свідоцтво ІПН
 • заяву;
 • бізнес-план;
 • комп’ютер з виходом в інтернет.
 • Якщо у провінції у вас немає можливості знайти хорошу роботу, і ви на даний момент знаходитеся в статусі безробітного, то варто подати свої документи (паспорт і трудову книжку) на біржу праці. Після цього вас поставлять на облік, і ви зможете отримувати допомогу по безробіттю.

  Якщо у вас є бажання організувати власну справу, то вам можуть запропонувати пройти навчання в регіональному бізнес-центрі, там ви дізнаєтеся про основні тонкощі ведення бізнесу, і вам розкажуть, про те, яка продукція користується попитом, у вашому регіоні.

  Досвідчені й удачливі бізнесмени допоможуть вам із створенням бізнес-плану та проектом відкриття власного бізнесу. Після того як у вас буде на руках готовий бізнес-план ви можете отримати позику. Так само необхідно буде укласти договір про створення робочих місць і зареєструвати себе як індивідуального підприємця. І лише після цього можна відкривати власну справу.

  Провінційні міста, дуже хороші тим, що в них можна реалізувати практично будь-який бізнес-проект, на відміну від мегаполісів, для яких дуже складно придумати щось нове і цікаве, а головне затребуване, так і конкуренція дуже жорстка.

  Ну а якщо ви не бачите себе у ролі індивідуального підприємця, і бізнес вас не цікавить, тоді вам відмінно піЕкшн де віддалена робота через інтернет. Зареєструвавшись на одній з бірж для фрілансерів, можна підібрати цікаву для вас роботу. Наприклад, можна зайнятися написанням текстів, або програмуванням, або розкручуванням сайтів, загалом, вибір величезний.

  Перевага такої роботи в тому, що ви можете працювати коли завгодно, графік роботи залежить тільки від вашого бажання. Ви можете працювати в тому ритмі, в якому захочете, і від вашої роботи залежить рівень ваших доходів. Грошові кошти за роботу ви будете отримувати або на банківську картку, або на свій гаманець в інтернеті (або WebMoney ЯндексДеньги).

  Бірж, де можна знайти замовників в інтернеті досить багато, можете хоч зараз зайти на одну з них (Weblancer, Free-lance, Netlancer,Advego) і побачите, що послуги фрілансерів дуже затребувані. Коли наберетеся досвіду, і у вас з’явиться певний список постійних замовників, ви зможете набагато більше отримувати, при цьому заробіток в провінції стане стабільним і досить високим.