Як заробити мільйон на виробництві та продажу манекенів — бізнес ідея

950

Багато хто має мрію-заробити мільйон, але не знають з чого почати. Нещодавно до нас в редакцію проекту Гдеикакзаработать.ру прийшов електронний лист, автором якого довелося попрацювати в різних галузях бізнесу, починаючи від торгівлі, надання різних видів послуг, закінчуючи малим виробництвом, але заробити свій перший мільйон так і не вдавалося.

Сьогодні він не просто мільйонер, а мультимільйонер, звичайно, в даному випадку мова йде про суму грошей в рублях, але його найближчою метою є стати доларовим мільйонером, і вийти на новий рівень заробітку.

Ось що він пише:

«Я розповім вам, як заробити мільйон. Чудова бізнес ідея — виготовлення манекенів на продаж. Цей сегмент ринку є найбільш динамічним.

У зв’язку з бурхливим розвитком торгівлі і наростаючою конкуренцією, манекени є найважливішою частиною торгового обладнання. Вони відіграють величезну роль в оформленні торгового простору. Манекени створюють атмосферу магазину або бутіка. Вони представляють продукцію у вигідному світлі.

Рекомендуємо прочитати — які бізнес-ідеї в сфері виробництва бувають.

Зміст

  • Бізнес по виготовленню манекенів — переваги і особливості
    • Які манекени виробляти
    • Переваги даної справи
  • Заключна частина

Бізнес по виготовленню манекенів — переваги і особливості

Більшість манекенів, що використовуються в торгівлі у нас в країні, іноземного виробництва. Манекени іноземного виробництва мають відповідні не «російські» параметри фігури.

Одяг, вироблений в Росії, для людей які мають середньостатистичну фігуру, виглядає на імпортних манекенах не зовсім привабливо.

Які манекени виробляти

По-перше, можна виробляти манекени, які мають різну фігуру, як струнких дівчат, так і жінок «в тілі», чоловіків, дітей.

По-друге, можна виробляти манекени тварин.

Асортимент манекенів безмежний. Різні пози, різні матеріали.

Потенційних замовників можна залучити своїми креативними ідеями, можна виробляти манекени на замовлення, що підходять під оформлення торгового простору замовника.

Переваги даної справи

Манекени — це відмінний товар по багатьом критеріям:

  • він не має терміну придатності,
  • небиткий,
  • його можна зберігати при різних температурах,
  • практично будь-який спосіб транспортування для нього піЕкшн де.

Але, виробництво манекенів – це досить витратна і трудомістке захід. Окупність даного бізнесу близько 6-8 місяців, але при активних продажах може наступити й раніше.

Заключна частина

Вартість будь-якого манекена буде визначатися з матеріалів, витрачених на його виробництво. Будь манекен від економ до ексклюзивного знайде свого покупця. Бізнес по виробництву манекенів — це відмінний спосіб як заробити!»

З повагою, Ільдар Тимурович, Казань р.