Як поповнити рахунок paypal за 8 кроків — детальна інструкція як покласти гроші на свій рахунок

932

Paypal — платіжна система, яка дуже поширена в Європі, США та в інших країнах. Даний сервіс також підтримується і в Росії. Розберемо докладніше як поповнити рахунок Paypal.

Зміст

 • Як покласти гроші на рахунок PayPal?
 • Поповнення рахунку в Paypal в інших магазинах

Як покласти гроші на рахунок PayPal?

КРОК — 1. У вас повинна бути картка одного з банків. ПіЕкшн дуть навіть безкоштовні картки Ощадбанку. (Також рекомендуємо прочитати — як перевести гроші з яндекс.грошей на карту ощадбанку)

КРОК — 2. Заходимо на сайт Paypal — http://paypal.com

КРОК — 3. Якщо ви не зареєстровані — потрібно зареєструватися.

Реєстрація в Paypal

КРОК — 3.1 Тиснемо кнопку Реєстрація.

КРОК — 3.2 Вибираємо «Особистий рахунок». Якщо вибрати «Корпоративний рахунок» — буде дуже багато проблем. Потрібно буде надати документи що ви підприємець, будуть братися відсотки майже за все. Коротше, без особливої потреби — це робити не потрібно.

КРОК — 3.3 Далі, процес реєстрації не повинен викликати у вас питання.

КРОК — 4. Входимо в свій аккаунт. — знаходимо синяю кнопку, яка розташована у правому верхньому куті і натискаємо на неї.

КРОК — 5. Потім переходимо по посиланню — Банківські рахунки і карти. Або відразу так -https://www.paypal.com/myaccount/wallet

КРОК — 6. Якщо у вас не додано ні однієї карти — тиснемо «Додати карту» -https://www.paypal.com/myaccount/wallet/add/card. Для додавання карти вам буде потрібно ввести практично всі дані карти. Номер і код безпеки. Мало того, з карти буде списана невелика сума, яку потім повернуть. Але буде відбуватися конвертація, причому подвійна.

КРОК — 7. У вашому онлайн-банку, який є практично у будь-якої карти, з’явитися операція, за зняття цієї самої невеликої суми, і код операції.

КРОК — 8. Цей код потрібно ввести на сайті Paypal, щоб підтвердити карту. Всі. Ваша карта повинна з’явитися в списку карт на сторінці — paypal.com/myaccount/wallet

Тепер при оплаті рахунку Paypal гроші будуть списуватися з цієї картки. І потрібно лише дбати про її своєчасному поповненні.

Поповнення рахунку в Paypal в інших магазинах

Поповнити свій рахунок в Paypal можна і в магазинах Зв’язковий і Евросеть.

Щоб поповнити свій рахунок в Paypal просто зверніться до менеджерів салону зв’язку. Вони всі подробиці пояснять, що потрібно зробити і яка буде комісія за платіж

Найближчі магазини ви можете знайти на сайтах http://svyaznoy.ru і http://euroset.ru.

 • Підходьте до продавця і кажете, що хочете поповнити рахунок Paypal.
 • Продавець точно запитає у вас E-mail, на який зареєстрований ваш рахунок в Paypal.
 • Не можна вводити більше 15 000 (п’ятнадцяти тисяч рублів) і більше 40 тисяч в місяць.
 • У продавця потрібно взяти чек.
 • Гроші на рахунок Paypal наЕкшн дуть миттєво.
 • Це, мабуть, найкраща пропозиція для тих, хто не дуже хоче розбиратися у всяких онлайн-банках.

  Корпоративні рахунки таким чином поповнити не вийде — це тільки для особистих рахунків. (Якщо не вистачає грошей або вам терміново знадобилася певна сума, то можливо стаття «Як взяти кредит без довідки про доходи» буде вам корисною.)

  Поповнити ваш рахунок може практично будь-яка людина, практично в будь-якій точці світу. В їх списку 203 країни і 26 валют. При конвертації будьте все-таки уважні — не завжди курс перекладу Paypal вигідний, особливо що стосується рублів. Тепер ви знаєте як поповнити рахунок paypal швидко.