Що буде з рублем? Що буде з доларом найближчим часом? Прогноз курсу рубля + думки експертів

551

Економічна ситуація в країні зараз на стільки не стабільна, що не може не викликати побоювань у російських громадян. Сама стабільність національної валюти постійно викликає тривогу. Хтось турбується про своїх фінансових накопичення, когось хвилюють постійно піднімаються ціни на продукти і товари першої необхідності, а інших просто турбує рівень добробуту власної сім’ї. Але, в будь-якому випадку немає байдужих росіян в такій ситуації. Так, що ж буде з рублем в 2016-2017 році? Що буде з доларом, скільки він буде коштувати? Навіть багато відомі та досвідчені експерти не беруться робити точні прогнози.

Існують думки, що наша валюта поступово буде зміцнюватися, і її позиції стануть стабільними. Але, з іншого боку, ми чуємо постійні висловлювання про те, що можливий і швидкий її обвал.

Звідси виникають питання:

 • Чому і кому вірити?
 • Як планувати власний бюджет? Як заощаджувати та накопичувати в такій ситуації?
 • Що буде з рублем найближчим часом?
 • Що буде з доларом найближчим часом?

Звичайно ясно, що курс нашого карбованця має залежність від цін на нафту, а вона, як це відомо, зараз падає. Не маловажну роль, при формуванні курсу, грають і санкції, які проводяться західними країнами. Навіть, спираючись на рівень інфляції і політику Центробанку, інтуїтивно вгадати, як складеться ситуація найближчим часом просто не можливо. Спробуємо краще розібратися в цій статті сайту ГдеИкакзаработать.ру.

Розберемося що буде з гривнею і доларом найближчим часом, які прогнози дають експерти, їхні думки

Зміст

 • 1. Що буде з доларом найближчим часом і що буде з рублем в 2016 році – сценарії розвитку + думки експертів
  • Сценарій №1 — Оптимістичний сценарій
  • Сценарій №2 — Тривожний сценарій
  • Сценарій №3 — Реалістичний сценарій
 • 2. Спосіб, який не залежить від рубля або долара. Вірний спосіб заробляти гроші.
 • 3. Що буде з доларом в 2016 році — думка експертів – експертні прогнози курсу рубля
 • 4. Чинники зростання і падіння рубля
  • Чинники зростання рубля
  • Фактори падіння рубля
 • 5. Прогноз нафти на 2016 і 2017
 • 6. Що буде з рублем в 2017 році — найближчі роки: прогнози від провідних банків — найсвіжіші новини
 • 7. Часті питання з курсів рубля і долара
  • Питання 1. Чи Правда, що у 2016 скасують долар?
  • Питання 2. Який прогноз курсу рубля до долара на найближчий тиждень?
  • Питання 3. Коли впаде долар (завалиться)?
  • * Наш прогноз по курсу долара на найближчий час
 • 8. Висновок

1. Що буде з доларом найближчим часом і що буде з рублем в 2016 році – сценарії розвитку + думки експертів

Спираючись на останні статистичні дані, стає ясно, що курс рубля впав вже на 18,9%, а розвиток несприятливої ситуації на сході України і в Сирії, лише посилюють ці прогнози. При цьому, спроба Центрального банку одноразово вплинути на валютний ринок і валютний курс, шляхом роботи з іноземною валютою не принесла очікуваних результатів.

І, на думку чиновників тепер залишилися тільки непрямі методи грошово-кредитної політики, що дозволяють безпосередньо впливати на курс рубля. Основою цього, стане комплекс заходів, що дозволяють безпосередньо контролювати рівень інфляції в нашій країні.

Спираючись на думки експертів, з питання про те, що буде з рублем найближчим часом, можна виділити 3 основних сценарії розвитку поЕкшн .

Сценарій №1 — Оптимістичний сценарій

Якщо вірити в самі приємні прогнози, то Росія зараз на прямому шляху відновлення. Цьому сприяє і обіцянка нашого уряду позначити високий ріст економіки в 2016 році і відмітка очікуваної ціни на барель нафти в країнах Азії, в районі 95 доларів, та й сам долар повинен повернутися до вартості у 30-40 рублів.

Причому, до весни 2016 року планується скасувати економічні санкції західних країн. Все це в результаті приведе до зростання ВВП, який за підсумком складе 0,3-0,6%.

Сценарій №2 — Тривожний сценарій

Періодичні обвали нафтового ринку свідчать тільки про погіршуються прогнози на майбутнє щодо динаміки курсу долара. Цьому відповідають і дані статистики. Адже, ще в липні 2015 року позначка вартості одного долара дорівнювала 58 рублів, а зараз його зростання склало 17 рублів і в підсумку привів до цифри в 75 рублів.

Так, і в планах нашого уряду, як вважають деякі фахівці, не намічена робота по зміцненню ослабляющейся національної валюти. Основний упор буде зроблений на оптимальний розвиток експорту.

Але ось, і в наступному році рубль стане впевнено втрачати свої позиції.

При цьому, виділяють 2 основні реальні причини:

 • По-перше, активно відзначається різке зниження ціни на нафту на світових ринках. Як відомо, що саме вона і природний газ активно експортуються і приносять чималий дохід. Така ж ситуація спостерігається і в інших регіонах світу, таких як Японія, США, Європа.
 • По-друге, це вплив геополітики. Не так давно минулий приєднання Криму активно викликало відтік величезного капіталу з Росії. Та й постійно набирають оборот хвилі санкції з боку західних країн, тільки посилюють свій вплив на зниження курсу рубля.
 • За підсумком, ми прийдемо до помірного, але не критичного спаду зростання ВВП, який складе 3-3,5%, а долар буде дорівнює 50-65 рублів.

  Сценарій №3 — Реалістичний сценарій

  Що ж буде насправді? Ситуація з санкціями практично не зміниться. За підсумками голосування, проведеного 22 червня 2015 року, країни ЄС вирішили зберегти їх. Стає ясно, що вони залишаться на колишньому рівні. Але, враховуючи конфліктну ситуацію з Україною і активне її розвиток, у разі можливого загострення, швидше за все, відбудеться і посилення санкцій.

  Щодо ціни на нафту, можна сказати, що вона в майбутньому залишиться колишньою, і становитиме 60-80 доларів за барель. А ось, рівень нашого ВВП залишиться нульовим (За прогнозами Світового банку, ВВП Росії в 2016 році буде негативним — падіння складе близько 0.7 — 1 %).

  Що буде з рублем, доларом — прогнози та думки експертів

  2. Спосіб, який не залежить від рубля або долара. Вірний спосіб заробляти гроші.

  Хто б там не говорив, але ми дуже залежимо від долара. Кудись поїхати, всі ціни в доларах, машину купити, теж ціни скачуть, бензин, продукти та багато іншого. І коли розраховуєш на одну суму, а в підсумку виходить набагато більше, то доводиться відкладати і знову збирати. А хотілося б не залежати, тобто завжди мати стабільну суму в гаманці. Зараз роботодавець не може надати хороший заробіток, доводиться працювати на 2-3 роботах. Погодьтеся, не дуже зручно. Самий стабільний і розвивається бізнес зараз — робота в Інтернеті, сидячи вдома. Вільний час і стабільний заробіток, що ще потрібно? Редакція сайту рекомендує Вам стабільний заробіток, який дозволить без проблем заробляти саме в Інтернеті.

  Скачайте безкоштовний чекліст
  18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз, щоб заробити гроші
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Так, саме Авіто зараз дозволяє заробляти людям. Адже це один з великих російський сайтів, де можна щось продати, купити-продати і т. д. І тим самим заробити без начальника, який постійно чимось незадоволений.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Девальвація — це … Що це…
  • Девальвація рубля в 2017 або як ЦБ поклав болт на…
  • Чи вигідно вкладати гроші в нерухомість…
  • Як за 5 років заробити стан на портфелі криптовалют
  • Як можна заробити на різниці курсів…

  3. Що буде з доларом в 2016 році — думка експертів – експертні прогнози курсу рубля

  Як і говорилося раніше, експерти не можуть прийти до одного спільного думку і дати однозначні прогнози. Але, все ж, тепер вже ясно, що 2015 і 2016 рік стане величезним випробуванням не тільки для нашої економіки в цілому, але і для позицій рубля зокрема.

  Так, наприклад, Олексій Кудрін, який займав раніше посаду міністра фінансів нашої країни, вважає, що економіка Росії буде схильна до серйозного обвалу. Це в результаті не тільки позначиться на зниженні курсу рубля, але і залишить величезний відбиток на купівельній спроможності громадян.

  З ним солідарний і Володимир Тихомиров, який є сучасним економістом. Володимир стверджує, що досягнутий рівень стабільності в даний момент, має лише тимчасове явище, і призведе за результатами до величезного обвалу російської валюти.

  Навіть враховуючи те, що на жовтневому форумі, що пройшов у р. Сочі Олексій Улюкаєв, глава Мінекономрозвитку, підтвердив свій прогноз на 2016 рік, де рівень долара складе 63,5 рубля, багато з них просто не згодні.

  Так, Микола Солабуто, керівник організації «Фінам Менеджмент» передрікає падіння національної валюти і значне зростання американської до 200 рублів. Він пов’язує це з тим, що вартість нафти почне активно знижуватися протягом декількох місяців.

  Ось, і Ігор Ніколаєв, який зараз керує інститутом стратегічного аналізу ФБК, наполягає на тому, що рубль і надалі буде втрачати свої позиції. Так, на його думку, до початку грудня, ми побачимо, що відносно долара вартість буде дорівнює 60 рублів, а щодо євро вже 70.

  Ігор пов’язує таку ситуацію з наступними факторами:

  • Національне господарство. Експерт вважає, що ця галузь нашого розвитку має певну слабкість і повноцінно залежить від навколишнього зовнішнього світу. Воно просто не може активно розвиватися самостійно.
  • Санкції. По найближчих прогнозами, їх дія триватиме як мінімум до 2017 року.
  • Нафта. Вартість «чорного золота», на думку Миколаєва, тривалий час буде постійно знижуватися. Він пов’язує це з конкурентними поставками продукту з США та країн ОПЕК.
  • Федеральна резервна система США. Експерт припускає, що її політика буде серйозно пов’язана з заходами по кількісному пом’якшенню.

  Ігор Ніколаєв вважає, що Центральний Банк РФ, на даний момент робить все правильно. Політика, що проводиться ним, цілком вірна і немає необхідності піддавати її логічного переосмислення. Але, при всьому цьому, втрату позицій курсу рубля зараз зупинити не вдасться. Як вважає він, для стабілізації такій ситуації важливо в першу чергу усунути чинники, названі ним раніше. Саме вони активно впливають на падіння національної валюти.

  Спираючись на думки Віталія Кулагіна, сучасного фінансового аналітика, ми бачимо більш оптимістичні приємні прогнози. Фахівець вважає, що ту ціну, якої досяг рубль на даний момент можна впевнено назвати просто мінімальної. Вона як би стартова, що дає подальше зростання. На його думку, вже до кінця 2015 року — початку 2016 року, валютний курс зможе поступово пристосуватися до ситуації, що склалася, і стабілізується в ній.

  Перш ніж довіряти і погоджуватися з думкою різних експертів, варто для себе чітко розуміти, які основні фактори впливають на падіння, а які на зміцнення нашої валюти.

  Розглянемо чому падає і зростає рубль і що буде з доларом

  4. Чинники зростання і падіння рубля

  У світлі останніх поЕкшн , кожен росіянин тепер стежить за рухом російської валюти, яке в свою чергу залежить від різних факторів. А, якщо існують якісь додаткові накопичення, які важливо не тільки правильно зберегти, але і примножити, питання стає найбільш актуальним. Спробуємо розібратися в цьому.

  Чинники зростання рубля

  З усього розмаїття причин, що надають позитивну дію на зростання національної валюти можна назвати наступні:

 • Вартість нафти. Ще з шкільних підручників нам відомо, що на території Росії видобувається величезна кількість нафти, яка витрачається не тільки на власні потреби, а й поступає на експорт. Рятуючи прибуток від такої операції, ми активно формуємо бюджет власної країни, тому простежується пряма залежність від цін на неї. Тобто, якщо вартість буде збільшуватися, то і доходи від продажу відповідно зростуть.
 • Політика держави. Ця сфера діяльності також має прямий вплив на грошовий зростання. Звичайно, зрозуміло, що багато політичні рішення, що приймаються нашим керівним складом, в свою чергу стають раціональною основою для розвитку Росії.
 • Взаємовідносини населення з рублем. Здавалося б, який вплив може мати такий фактор? Насправді, дуже просте. Рівень довіри жителів країни до рубля відображається безпосередньо на їх власних вкладах. І чим більше буде подібних залучень, тим стане впевненіше себе почувати наша національна валюта. Курс рубля не тільки збільшиться, але й спричинить за собою зростання кредитування економіки. (Куди вкласти гроші, аби не втратити читайте в цій статті). Причому, тут важливі вклади не тільки росіян, але і позитивні залучення іноземних громадян в рублях. Такі операції інвестування будуть сприяти розвитку національної економіки. Зрозуміло, що подібна ситуація стане ідеальною. Але, на жаль, на сьогоднішній момент переконати іноземних інвесторів у власній стабільності у нас виходить слабо. Тому, зміцнення власного курсу стає основою діяльності держави.
 • Залучення в цінні папери. Це такий інструмент, який розвинений на даний момент дуже слабо і дає незначні результати. Але все ж, позитивні дії щодо даного напрямку будуть також сприяти зростанню економічних показників та роботи з іноземними партнерами. Справа в тому, що в Росії існують компанії, вкладаючи гроші в цінні папери яких, зарубіжні інвестори здатні отримувати для себе значний прибуток, що в підсумку і стає гарним фактором для зміцнення позицій рубля.
 • Підвищення темпів виробництва. Робота у цьому напрямку дозволить російському виробнику не тільки збільшити обсяг запланованого виробництва, але і експортувати товари за межі власної країни. Таким чином, залучаючи іноземну валюту в банки Росії, забезпечуватиметься постійне зростання рубля і відповідно покращуватися добробут населення. Насичення нашої країни якісними товарами та послугами, поліпшить показники економіки і закріпить стабільність її позицій перед іншими країнами.
 • Фактори падіння рубля

  Але, у свою чергу, з позитивними факторами, величезну вагу мають і причини, що впливають негативно на зростання рубля, змушуючи його падати по відношенню до валют інших країн.

  При цьому, нашому керівництву варто не тільки чітко визначити їх, але і значно знижувати вплив кожного. З основних, можна назвати наступні:

 • Рівень вартості іноземної валюти. В даному випадку позначається саме та валюта, яка має значний вплив на світовому фінансовому ринку. Вплив на цей фактор зЕкшн снювати не тільки дуже складно, але і практично не можливо. Справа в тому, що будь-яка передова країна, так само, як і Росія, впевнено стежить за курсом власної валюти і робить все можливе для її зміцнення. Така політика складається і щодо долара. Коли США вживає комплекс заходів щодо утримання власної стабільності, то рубль падає і вплинути всіма засобами російської економіки на такі іноземні заходи, просто не представляється можливим.
 • Рух російського капіталу. Точніше буде сказати, його відтік в інші країни. Це як би наслідки впливу першого фактора. Справа в тому, що хитка позиція рубля робить розумним переведення коштів російських інвесторів в іноземну валюту. Це відбувається не тільки в цілях збереження власного капіталу, але і значного його примноження. Віддаючи свої грошові запаси іноземним державам, переводячи їх в офшорні зони, ми самі формуємо напрямок падіння рубля, забезпечуючи прямий відтік капіталу. І, як наслідок, така ситуація тягне за собою відсутність інвестування в російську економіку. Напрямок даної діяльності стає просто не привабливим.
 • Гра росіян з курсами валют. Справа в тому, що не тільки великі інвестори, а й простий народ, регулярно переглядаючи новини та курси підвищення іноземних валют, бажаючи трохи заробити вкладають власні кошти не рублі, а по більшій частині в долар і євро. Тим самим, вони забезпечують собі найбільш сприятливу валюту, в якій можна зберігати власні кошти. Зазначено, що в моменти сильного падіння курсу рубля, зЕкшн снювалися великі перекази грошей в інші види валют, що хоч і штучно, але все ж таки, створює ситуацію подальшого падіння нашого курсу. Це також підтверджує факт відсутності довіри росіян до власного уряду. А всі запевнення в тому, що курс рубля незабаром стабілізується не знаходять свого підтвердження і ще більше викликають не тільки сумніви, але в деяких випадках ще й побоювання.
 • Дії Центробанку. Цей фактор обумовлений тим, що при падінні рубля, зЕкшн снюючи міжбанківські торги, Центробанк Росії не використовує можливість інвестувати власні кошти в долари. Ця ситуація могла б не тільки знизити падіння національної валюти, але і сповільнити його темпи.
 • Внутрішній валовий продукт. Виробляючи малу частку вітчизняних товарів, що значно сповільнюється рот ВВП. Справа в тому, що отримуючи прибуток від продажу такого маленького об’єму, грошей здебільшого вистачає лише на оплату праці працівникам та забезпечення невеликого рівня інфляції. Все це призводить до того моменту, що населення нашої країни просто перестає довіряти вітчизняному виробнику і купує товари іноземного виробництва. За фактом, наші власні розроблені технології просто стоять на місці, і ми використовуємо на виробництві устаткування. Яке було актуальним ще 20 років тому, не оновлюючи його довгі роки.
 • Стагнація економіки. Цей фактор випливає з попереднього. Причому, купуючи товари іноземного виробництва, ми звертаємо увагу на їх сучасність, зручність, і ряд інших факторів, що привертають до цієї купівлі. Тим самим, віддаючи перевагу їм, ми знижуємо платіжний баланс власної країни і безпосередньо впливаємо на падіння власної валюти.
 • Читайте також — «Що таке девальвація рубля – визначення, значення, наслідки»

  5. Прогноз нафти на 2016 і 2017

  Пропонуємо ознайомитися з графіком залежності стоимостя рубля від вартості нафти. (Якщо нафта падає, долар росте, якщо нафта росте долар падаєте і зростає рубль)

  Графік залежності рубля від нафти

  За прогнозами Зовнішекономбанку барель нафти в 2016-2017 році буде коштувати 80 доларів. По тех. аналізу спостерігаються рівні опору в районі 70 $ і рівень підтримки в районі 42 $. При пробитті цих рівнів, прогнозувати вартість нафти безглуздо, вона може бути скільки бажаною. Так як, на початок 2016 року ціна нафти вже знаходиться на 11-річному мінімумі і пробив рівень 33 $ за барель.

  6. Що буде з рублем в 2017 році — найближчі роки: прогнози від провідних банків — найсвіжіші новини

  Вже дуже тривалий час триває період, в якому курс рубля щодо іноземної валюти, а конкретно долара і євро сильно змінюється. Ми не єдина країна, де при розвитку власної економіки відзначені такі коливання. Але, на жаль, тільки національна валюта Росії страждає активніше за інших.

  При пробитті вниз рівня підтримки рубль/долар (60 рублів), долар піде до діапазону 54-55 рублів, при пробитті рубля вгору 65 рублів за долар, долар буде торгуватися в районі 72-75 рублів. Якщо станеться впевнене пробиття рівня 72 і 80 рублів, то курс рубля по відношенню до долара може коштувати скільки завгодно.

  Адже, аналізуючи отримані дані, рубль за останній час втратив майже половину своєї вартості. Розширюючи свою діяльність і примножуючи зовнішньополітичну роль, ми тим самим залучаємо величезну увагу різних експертів, у тому числі по більшій частині і іноземних і змушуємо їх слідкувати за нашими економічними показниками і прогнозувати майбутнє становище щодо інших країн.

  При цьому, немає байдужих думок щодо російського рубля. Зрозуміло, що незначні коливання, можна так сказати одноразові, можуть бути пов’язані навіть з елементарними зовнішньополітичними подіями.

  Це, наприклад, пов’язано з регулярними виступами президента або підписанням ним міжнародних договорів. Але, більш значимі інтервали коливання російського рубля, природно на пряму залежать від цін на нафту, як і говорилося раніше. Цей зв’язок завжди була сильна і продовжить залишатися таковою в нашому майбутньому.

  Якщо звернутися до думки різних експертів і пошукати їх прогнози на різні подальші періоди, то можна знайти не тільки саму інформацію, але й певні формули, за якими робляться відповідні розрахунки. (Рекомендуємо також прочитати нашу статтю — Куди вкласти гроші, щоб вони працювали — поради експертів)

  Але, довіряти в цьому випадку варто тільки дуже великим фінансовим організаціям та спеціальним профільних державних структур, які серйозно займаються опрацюванням і вивченням подібних питань. Опрацьовуючи їх звіти, видно, що, наприклад, Світовий Банк вже давно дає досить чіткий прогноз економічних показників, щодо нашої країни.

  Цей сценарій дуже для нас сприятливий і дає оптимістичні надії, дозволяючи будувати власні плани. Так, до кінця 2015 — початку 2016 року, вартість бареля нафти буде складати 58 доларів, а ось вже до середини 2016 року, вона підніметься до 63 доларів і в 2017 році темпи збільшення знижуватися не будуть.

  Що стосується нашої основної валюти, то щодо долара вона зміцнитися і стане рівною до середини 2017 року 58 рублів.

  Ельвіра Набіулліна — голова Центрального Банку Російської Федерації дала позитивні прогнози. У своєму інтерв’ю, яке проходило на російському телеканалі «Росія 24», вона відкрито розповіла про розвиток російської економіки, її найближчі плани та перспективи.

  За її словами, політичні дії Федерального резерву такої країни як США, теж спрямовані на зміцнення американської валюти, але це не так страшно, тому, що в результаті все одно призведе до підтримання основних курсів валют багатьох країн, в тому числі і нашої. І, хоча ніяких цифр, щодо ціни рубля вона не називала, але висловила впевненість у тому, що все стабілізується.

  Набіулліна висловила 3 основні причини, які, на її думку сприяли результату 2014 року, коли відбулося різке падіння рубля.

  Їх можна сформувати так:

  • необхідність для Росії провести величезні внешнеэкономичские виплати;
  • зниження цін на нафту;
  • наявність значних обмежень при доступі до фінансових ринків для нашої країни.

  Якщо тепер звернути увагу на прогнози Зовнішекономбанку, то його аналітики припускають, що країни – експортери нафти, зі своїми погіршенням показників національних бюджетів почнуть активно піднімати котирування нафти і прийдуть у підсумку комфортним показниками для нас в 2016 році, зупиняючись на позначці в 80 доларів за барель.

  Така ситуація звичайно потягне за собою і зміну курсу долара. По тим же показникам звітів Зовнішекономбанку його вартість щодо нашої національної валюти буде дорівнювати до кінця вже цього (2015) 61 рубль, а в 2016-2018 роках долар буде біля позначки 53-55 рублів.

  Один дуже відомий і практично найбільший інвестиційний банк світу Goldman Sachs теж перейнявся курсом рубля і склав власний прогноз, підтвердивши його звітом. Судячи за цими показниками, до 2017 року 1 долар буде коштувати 60 рублів. а ось що стосується нафти, і найпопулярнішою її марки Brent, то вартість 1 бареля буде довгий час коливатися, але, в підсумку зупиниться на значимої позначки в 70 доларів. це станеться вже у 2016 році і триватиме до 2017 року.

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Девальвація — це … Що це…
  • Девальвація рубля в 2017 або як ЦБ поклав болт на…
  • Чи вигідно вкладати гроші в нерухомість…
  • Як за 5 років заробити стан на портфелі криптовалют
  • Як можна заробити на різниці курсів…

  7. Часті питання з курсів рубля і долара

  Тут ми розглянемо питання, які не увійшли в основний розділ статті.

  Питання 1. Чи Правда, що у 2016 скасують долар?

  Держава взяла курс на скорочення доларового обороту в країні. Але взяти і скасувати обіг долара в державі неможливо, так як вся фінансова система світу побудована на основі валюти США. Поступове скорочення обороту, хоч і в малих секторах економіки може призвести до зростання національної валюти.

  Так, наприклад, продаж та реалізація природних багатств РФ за національну валюту, а не за долари, може істотно опустити в ціні долар по відношенню до рубля. Якщо ж всі великі країни, такі як Китай, РФ та інші в мить вирішать, що потрібно позбавлятися від доларів, почнуть продавати боргові зобов’язання США (казначейські облігації), фінансова система США, так і вся система в цілому впадуть, і настане фінансовий колапс. Тому поступове зменшення доларового обороту правильний курс Росії.

  Але з іншого боку, поки Центральний Банк Росії є «представництвом» Федеральної Резервної Системи (ФРС) США, ні про яку стабілізації і зростання економіки говорити не доводиться.

  Питання 2. Який прогноз курсу рубля до долара на найближчий тиждень?

  Розглянемо на прикладі як робити аналіз і прогноз курсів. Фундаментальний аналіз (новини, політику і т. д. в розрахунок брати не будемо, так як це непередбачувані події і робити прогнози марно).

  Опір — 66 і 69-72 рублів — пробити їх буде складно. Підтримка — 59 (60) і 56 (57) рублів Прогноз курсу рубля до долара на найближчий тиждень — пробиття спадного тренда (від 71 рубля до 64 р.) і догляд рубля в діапазон до 75-80 рублям, так як причин зміцнення немає і найближчим часом не передбачається

  Питання 3. Коли впаде долар (завалиться)?

  Перед тим, як обговорювати питання падіння долара, коли саме це станеться, варто відзначити, що національний курс валюти, тобто курс рубля буде в основному залежати від розмірів інвестиції в економіку Росії.

  На курс валюти США дані фактори також впливають на курс, включаючи баланс імпорту й експорту США. Говорячи про останніх двох факторах необхідно враховувати також національний борг США, який є найбільшим у всьому світі.

  Крім зовнішнього боргу, у Сполучених Штатів Америки є також і внутрішній борг країни, який також постійно зростає. Виходячи з перелічених факторів у цілому (величезний дефіцит бюджету) створюється ситуація, коли значення долара у світовій економіці повинен падати, що має казати прямо на курс USD.

  Але виникають питання, чому долар не падає, катастрофічно не «йде на дно», не збуваються прогнози аналітиків та експертів з приводу обвалу долара, і з яких причин американська валюта залишається самою конвертованою, ліквідною і наЕкшн ною валютою? Варто стежити за валютою США, як буде падати і руйнується ця валюта, та за яких умов це можливо? Що робити якщо все таки долар впаде?

  Перед тим, як обговорювати питання падіння, необхідно продумати, яка валюта може прийти на заміну американської. Існує така валюта в світі, яка буде виконувати ті ж функції, що і виконує долар?

  Багато Експерти і аналітики наводять в якості заміни валюти США валюти Єврозони. Але не слід забувати, що Євро молода валюта, яка не перевірена часом, що також багато в чому залежить від валюти США, тим більше, що і Євро зараз переживає не кращі часи. Багато європейський країни вже перебувають у кризі через своїх боргів, сюди відносяться такі країни, як Греція, Іспанія, Португалія, Італія і т. д. багато В чому завдяки зовнішнім боргом США, яка і повинна цим країнам.

  Незважаючи на всі перераховані чинники, долар США знецінюється цілком стрімкими темпами. Стан долара було б набагато гірше, якби не криза в 2008-2009 році, коли багато країн економіки були на межі дефолту. Але навіть у кризу, коли всі активи почали падати в ціні, включаючи нерухомість і т. д., долар залишався єдиною валютою, яка мала стабільну рівновагу.

  Перед тим, як шукати відповіді на питання падіння вартості долара США, важливо з’ясувати що сприяє його зростанню і постійного попиту з боку. Щоб зберегти свої гроші, необхідно диверсифікувати свої вкладення. Як правило, валютна корзина є найоптимальнішим способом. Так як американський долар є складовою валютою багатьох країн, включаючи Росію, Китай, Бразилію і т. д., попит на американську валюту високий.

  Уряд США робить багато для підтримання курсу своєї національної валюти. Ходять чутки, що економічна криза була роздута з боку ФРС США, так як на той момент долар (usd) був на грані.

  Для підтримки економіки США ФРС було зроблено запустити «верстат друкування грошей». За цей час, починаючи з 2008 року було надруковано багато мільярдів — трильйонів доларів, але поки залишається попит, курс валюти США падати не буде.

  Звідси можна припустити ситуацію, коли долар може впасти:

 • Долар може впасти, якщо всі країни почнуть продавати казначейські облігації (купуються країнами для підтримки своєї економіки);
 • Перестануть користуватися доларами для взаєморозрахунків. (Росія вже почала продавати зерно Ірану в обмін на інші товари, без долара). Раніше це було зробити неможливо, потрібно було обов’язково продати нафту за долари, і за долари у іншої країни необхідні товари та послуги. Якщо країни перестануть розраховуватися в своїх національних валютах (за рублі, юані і т. д.), потреба в доларах буде мінімальна, що може викликати падіння долара з-за низького попиту.
 • Тому США намагається всіма можливими способами тримати свою валюту затребуваною. Адже не дарма, США виступають організаторами економічних криз, організації військових конфліктів (зокрема, Росії, Сирії, Україну і т. д.)

  Навіщо чекати, коли долар впаде? 10 рублів він наврятле вже буде. Навіщо прив’язувати своє життя до цих курсів, якщо можна один раз навчитися заробляти гроші в Інтернеті, і забути про те що там падає, що росте.

  У цьому відео, Андрій Меркулов розповість як навчитися заробляти великі гроші.

  * Наш прогноз по курсу долара на найближчий час

  На 7 січня 2016 рік, судячи з вартості нафти і ситуації в економіці можна припустити, що курс долара буде знову зростати. Отже, теханаліз графіка usd/rub

  Сталося пробиття рівня 71-72 рубля, найближчий опір — 80 руб. (опір слабке), тому прогнозований курс рубля по відношенню до долара — 100 — 115 руб.

  На 7 лютого 2016 року, спостерігається пряма залежність від вартості бареля нафти.

  Підтримка у долара — 72 р., 75 р. Опір — 80 р., 78 р.

  Дивіться також відео — Степан Демура — Нейросвіт ТВ — курс долара/рубля

  8. Висновок

  Аналізуючи всі раніше наведені показники, стає ясно, що найбільші банки дають самі позитивні прогнози щодо нашої валюти і єдиним голосом стверджують про позиції її зміцнення. Це прекрасний старт для російського рубля. І хоча сам процес буде тривалим і поступовим, але маючи певну частку терпіння, ми все-таки прийдемо до показників його стабільності розумно витікаючими звідти наслідками.

  Але наскільки б не були зараз такими райдужними перспективи, варто реально усвідомлювати і те, що може виникнути ряд факторів, які змінюють економічне становище країни. Так, за даними офіційної статистики Росія в останні півтора року зЕкшн снила витрату ста п’ятдесяти мільярдів золотовалютних резервів (ЗВР).

  І, хоча процес зменшення ЗВР вдалося призупинити, але це тільки на час. Цілком можливо, що подають ціни на нафту продовжать подібні витрати. Тому спиратися лише на прогнози експертів не варто.

  Дуже хочеться досягти стабілізації курсу, вже багатьом набридло задаватися питаннями: «Що буде з доларом найближчим часом», «Що буде з доларом» і т. д., хочеться сподіватися на покращення рівня заробітних плат і пенсій, підвищити купівельну спроможність власного населення і домогтися найкращих показників російської економіки, але потрібно бути реалістами і робити свої висновки із ситуації.

  (5голос(ів), середній: 2,20 з 5)
  Завантаження…

  Вивчіть прогнози експертів і графіки, як будуть себе вести курси найближчим часом;
 • Скачайте безкоштовний чекліст — 18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз;
 • Подивіться відео Андрія Меркулова, і почніть своє життя по-новому.