Як інвестувати в нерухомість і чи варто це робити?

484

В умовах кризи можна часто почути поради експертів, які пропонують зберегти заощадження, вклавши їх у нерухомість. Чому ж вкладення в житло є такими вигідними і як їх краще зЕкшн снити?

Зміст

  • Перспективи інвестування
  • Як стати інвестором?
  • Інвестування в класичному розумінні
  • Чи варто інвестувати?

Перспективи інвестування

Чи вірно, що нерухомість називають таким привабливим об’єктом для інвестування грошей? Справа в тому, що інвестувати в нерухомість – значить вкладати в наЕкшн ні об’єкти. Нерухомість, на відміну від валюти, не може знецінитися, вона менш всього залежить від тенденцій на ринку і найголовніше – завжди користується попитом. Нерухомість майже неможливо вкрасти, вона не може зіпсуватися чи зруйнуватися. Це самий наЕкшн ний актив, вклавши в який, ви майже завжди опиняєтеся у виграші.

Якщо правильно інвестувати, то ви отримуєте прибуток від вкладень. Знайти в Москві або будь-якому іншому великому місті об’єкти, які користуються високим попитом і дорожчають, не так і складно, тому ваші вкладення приносять постійний дохід. В умовах кризи інвестування стало ще більш привабливим. Знецінення рубля підштовхнуло людей до купівлі житла. Квартири при найгіршому сценарії на ринку можуть подешевшати на 5-10% за рік і навіть у цьому випадку все одно залишаються вигідним активом, тому що криза минає і ціни знову починають зростати. А якщо зробити інвестиції правильно, то ви не втратите ні копійки, а лише примножите свої заощадження.

Зараз часто можна почути, що нерухомість дешевшає по всій Росії і навіть в Москві, однак тільки задумайтеся – квартири падають в ціні на 5% в рік і це вже стає приводом для занепокоєння, тоді як валюта способу знецінитися на 100%. Звичайно, ідеального активу не існує, проте нерухомість – у будь-якому випадку наЕкшн ніше грошей, до того ж при сприятливих обставинах вкладення в квартиру в Москві приносить однозначно лише прибуток.

Інвестувати в нерухомість завжди актуально. Бо дах дано головою потрібна кожній людині без винятку. Саме про це розповідає Юрій Медушенко

Як стати інвестором?

Для того щоб вигідно вкласти гроші в нерухомість, необхідно мати початковий капітал і чіткий план заробітку на вибраному об’єкті. Найпростіший варіант – придбати квартиру в Москві на початковій стадії будівництва будинку, уклавши договір пайової участі в будівництві. Сенс такої інвестиції в тому, що ви купуєте житло одразу після початку будівництва, тобто на стадії котловану. У цей момент забудовник потребує коштів для реалізації проекту, тому якщо ви ризикнете довірити свої гроші компанії, то зможете придбати квартири за надзвичайно вигідною ціною.

Такий вид інвестування пов’язаний з певними ризиками, тому що якщо забудовник виявиться компанією-шахраєм, то зібравши гроші за квартири фірма може зупинити будівництво і оголосити себе банкрутом. Для того щоб цього не сталося, слід вкладати гроші в будівництво будинків в рамках великих, відомих житлових проектів на ринку. Вивчіть історію забудовника, скільки проектів він успішно завершив, і тільки після цього довіряйте йому свої гроші.

Якщо вкладати гроші в житло в рамках пайової договору, то основні ризики, пов’язані з будівництвом, на себе бере забудовник. Якщо будівельна компанія наЕкшн на, то навіть у несприятливих умовах на ринку будинок буде успішно введений і ви отримаєте квартиру, за яку заплатили гроші. Після завершення будівництва ви можете або продати житло, яке вже опиниться на 20-30% дорожче, або здавати його в оренду. До речі, в Москві одним з найбільш вигідних варіантів виявиться саме здача об’єкта в оренду, для цього буде потрібно лише виконати в квартирі базовий косметичний ремонт і закупити необхідну для проживання квартирантів меблі та техніку.

Стаємо інвесторами будівельної компанії
Вигідно вкладаємо гроші в будівництво будинку

Інвестування в класичному розумінні

Якщо ви купуєте квартиру по пайовій договором і продаєте її через якийсь час, це не вважається справжнім інвестуванням у класичному розумінні, це просто вигідне вкладення грошей. Даний інвестування, яке здатне приносити величезний прибуток, це вкладення грошей в сам будівельний проект. Тобто ви довіряєте будівельної компанії певну суму і натомість отримуєте частина прав володіння проектом – чим вище сума інвестування, тим більше відсоток вашого прибутку.

Інвестуючи по-справжньому можна вкласти гроші на будь-якій стадії будівництва будинку, навіть ще до його початку. Однак інвестування має свої мінуси і плюси – серед переваг можливість отримати більший прибуток від продажу квартир. Чим більше дохід всього проекту, тим вище і ваша доля. Серед мінусів – певні ризики, що ви поділяєте з компанією-забудовником. Якщо, наприклад, на ринку раптом настане криза і житло буде погано продаватися або сильно впаде в ціні, то ваші інвестиції можуть виявитися збитковими.

Безкоштовний бізнес-план через хвилин у Вас в електронному ящику
Як придбати багатоквартирний будинок на гроші банку
і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Чи варто інвестувати?

Відповідь на це питання повинен знайти для себе кожен потенційний інвестор. На інвестиціях в нерухомість можна отримувати серйозний дохід, проте для цього потрібно вкладати гроші в правильні проекти, потенційно прибуткові. Звичайно, це вимагає активного вивчення і постійного аналізу ситуації на ринку. Якщо ви впевнені в проекті і знаєте, що квартири в ньому користуються високим попитом, то інвестувати однозначно варто. Однак якщо ви ще не впевнені у власному виборі, то краще порадьтеся з фахівцями і відкладіть операцію.

Інвестиції в нерухомість – серйозні вкладення, які слід робити грамотно і правильно. Але можете бути впевнені, якщо ви станете успішним інвестором, то зможете не тільки вдало вкладати кошти в найбільш наЕкшн ний і перспективний актив на ринку, але і активно примножувати гроші, адже багато сегменти на ринку нерухомості сьогодні активно дорожчають, особливо в таких великих містах, як Москва. Ви можете стати класичним інвестором і вкласти гроші в безпосереднє будівництво, а можете просто купити квартиру в привабливому проект на початковій стадії для подальшого перепродажу об’єкта.

(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

В саму першу чергу дивимося відео і читаємо як можна стати інвестором;
  • Обов’язково приділіть увагу чому варто інвестувати;
  • Скачайте і роздрукуйте бізнес-план Юрія Медушенко