Як заробити мільйон з нуля — можливості банківського вкладу

744

Ви хочете стати мільйонером? У цій статті розглянемо реальну можливість заробити мільйон з нуля.

Цей секрет складається з декількох кроків. Як висловився, Альберт Ейнштейн даний спосіб вкладення грошей є «восьмим чудом світу». Це “секрет складних відсотків”

Складний відсоток — це такий ефект, коли відсотки прибутку додаються до основної суми і в майбутньому беруть участь у створенні нової прибутку.

Зміст

  • 2 простих кроки, як заробити мільйон
    • Скільки часу необхідно для перетворення 1 — го $ в мільйон доларів
    • Скільки потрібно років, щоб заробити 1 мільйон доларів, вносячи на депозит по 1 долару в день

2 простих кроки, як заробити мільйон

1-ий крок

Для початку оціните, скільки у вас є грошей у наявності. Далі визначте суму, яку ви змогли б відкладати кожен день. Той час, що може знадобитися для досягнення своєї мети залежить від перерахованих вище факторів, а також має пряме відношення до вашої дисципліни.

2-ой крок

Нижче наведена схема, яка показує, скільки можна отримати грошей на виході, і залежить від суми грошей (у доларах) і під які відсотки.

Скільки часу необхідно для перетворення 1 — го $ в мільйон доларів

Скільки потрібно років, щоб заробити 1 мільйон доларів, вносячи на депозит по 1 долару в день

У будь-який час ви можете зупинитися на досягнутому рівні, в кінченому рахунку забезпечивши для себе постійний дохід. Але при бажанні можна продовжувати далі нарощувати капітал і досягти більш кращих результатів.

Ідея, як заробити мільйон доларів з нуля, полягає в систематичному вкладення грошей на банківські вклади з капіталізацією відсотків, накопиченні своїх доходів і подальше інвестування (вкладення накопичених грошей) своїх коштів у фінансові активи (інструменти, що дозволяють отримувати пасивний дохід — грошовий потік, навіть тоді, коли ви не працюєте). Читайте також — як заробити гроші не виходячи з дому.

Активами можуть стати ваш бізнес, участь (частка) в іншому чужому бізнесі, нерухомість, цінні папери, інтернет-активи або якась інтелектуальна власність.

В інтернеті можна прочитати досить багато історій про те, як хтось вклав свої накопичені з працею останні гроші і відкрив свій бізнес, який приніс йому величезне багатство. (Наприклад, прочитайте цю статтю, яку надіслав нам постійний читач сайту). Без сумніву, такі історії — це правда, але це залежить більшою мірою від конкретної людини і його якостей.

Мільйонери мають межу лідера. Це означає, що практично в будь-яких ситуаціях багаті роблять гроші, використовуючи фінансові важелі, – час інших людей (ВДЛ) і гроші інших людей (ДДЛ). Одним з найбільш важливих якостей, якими необхідно оволодіти, це лідерство компанії.

Про те, як створити свій бізнес і успішно на ньому заробляти ви можете дізнатися на сторінках нашого сайту gdeikakzarabotat.ru

Дивіться також цікаве відео, як заробити мільйон на ліхтариках!