Який ринок вибирають великі інвестори в будівництво?

536

Існує безліч сфер, в яких можливий великий заробіток через інвестиції. Однак одним з кращих відповідних ринків на сьогоднішній день вважається сектор нерухомості. Великі інвестори воліють вкладати в два основних прибуткових активу – це цінні папери і нерухомість. І якщо інвестування в цінні папери, що пов’язано з великим ризиком і вимагає особливих навичок, то вкласти в будівництво може кожен, отримавши хороший дохід.

Зміст

  • Чому саме нерухомість?
  • Інвестиції в будівництво
  • Інвестиції в якості покупки об’єктів
  • Які об’єкти на ринку найвигідніші?

Чому саме нерухомість?

Інвестори і в стабільні часи, і криза вибирають в Росії інвестиції в нерухомість і будівництво. Інвестори керуються простими правилами – вкладення в будівництво завжди приносить стабільний дохід, а інвестиції в нерухомість є одними з найбільш наЕкшн них і безпечних на ринку. Справа в тому, що вкладення коштів у такі активи, як валюта, золото, цінні папери, акції передбачає високі ризики. Всі ці активи залежать від тенденцій на ринку і в один прекрасний момент можуть знецінитися. Звичайно, якщо ви досвідчений інвестор, то можна вкладати в акції і заробляти на зростанні їх вартості. Проте нерухомість все-таки набагато більш безпечний актив, який гарантує ваші вклади. Саме тому навіть великі інвестори, які тримають гроші в безлічі активів, все одно вибирають вкладення в будівництво і нерухомість.

Друге, що робить інвестиції в будівництво та нерухомість такими привабливими, це простота їх зЕкшн снення в Росії. Для того щоб успішно вкладати в акції та цінні папери, слід добре розбиратися в тенденціях ринку, стежити за змінами, а найголовніше – мати величезний досвід роботи в даній сфері. У цьому плані нерухомість і вкладення у будівництво в Росії надають набагато простіше і зрозуміліше. Все, що потрібно зробити, навіть у разі великих інвестицій, це вибрати об’єкт і вкласти свої гроші. Саме тому великими інвесторами стають досить швидко.

Види заробітку на нерухомості
Як заробити на нерухомості?

Інвестиції в будівництво

Перший вид інвестування, популярний в Росії, це вкладення грошей у будівельний об’єкт. Таке інвестування відрізняється від вкладення коштів у нерухомість. Будівництво об’єкта у випадку інвестування є більш ризикованим активом, однак разом з тим і більш прибутковим. Інвестувати в будівництво в Росії можна на будь-якому його етапі, на відміну від інвестування в нерухомість. Вкласти гроші в будівельний проект можна як на стадії його активного втілення, так і на стадії його планування. Все, що потрібно зробити для зЕкшн снення інвестицій у будівництво – укласти спеціальний інвестиційний договір з власниками проекту. Відповідно до такого договору, ви поділяєте з власником ризики і прибуток.

Якщо будівництво виявиться успішним і всі квадратні метри будуть продані по вигідно ціні, то ви отримаєте свою частку прибутку. Чим більше ви інвестуєте в Росії в будівництво, тим більше ваша частка прибутку. Втім, не потрібно забувати і про поділ усіх ризиків з власниками проекту. Якщо по ходу реалізації об’єкта виникнуть якісь проблеми і введення проекту відкладеться або квадратні метри подешевшають або не будуть продані, то всі відповідні збитки ви розділите разом з іншими інвесторами проекту.

Інвестування у будівництво в Росії на сьогоднішній день є більш прибутковим і більш привабливим для великих інвесторів, однак вимагає великого досвіду. Інвестор повинен добре вивчити проект перед вкладенням грошей і бути повністю впевнений в тому, що проект виявиться прибутковим. В цілому, завдання великого інвестора полягає в Росії в першу чергу не в самому вкладенні грошей, як багато хто звик думати, а у правильному виборі об’єкта інвестування. Перерахувати гроші на рахунок компанії можна швидко і просто, а от на вибір правильного проекту йдуть місяці і іноді роки.

Інвестуванням правильно в малоповерхове будівництво. Микола Мрачковський

Безкоштовний бізнес-план для наших читачів
Як придбати багатоквартирний Будинок на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Інвестиції в якості покупки об’єктів

Набагато менш ризиковано сьогодні в Росії вкладати гроші не як інвестор, а як покупець. В цьому випадку не потрібно укладати договір інвестування і ризики в цілому на себе бере власник проекту, а вам надаються лише гарантії. Вкладати таким чином можна в найрізноманітніші категорії нерухомості і такий вид інвестування в Росії також сьогодні приваблює чимало великих інвесторів.

Наприклад, ви можете купити квартиру в споруджуваному будинку. У цьому випадку ви виступаєте не як інвестор, а як покупець, хоча в цілому ви, в принципі, теж інвестуєте гроші в наЕкшн ний і вигідний актив. У цьому випадку ви не укладаєте договір інвестування, а договір пайової участі в будівництві. Ризики бере на себе забудовник, тому щоб не було на ринку, а для вас умови договору не змінюються. Ви купуєте квартиру і навіть якщо об’єкт подорожчає і на момент введення будинку в експлуатацію буде коштувати набагато дорожче, вам не доведеться нічого доплачувати. Всі збитки на себе бере забудовник. Втім, цей спосіб деякі великі інвестори свідомо не вибирають для інвестування, так як він не здатний приносити Екшн сно великі гроші. Вкладення в будівництво будинку в рамках договору пайової зручно в тих випадках, якщо ви збираєтеся вкласти в покупку однієї-двох квартир, але не для масштабних інвестицій.

Рекомендуємо новий кейс від Юрія Медушенко — Як з невеликою стартової суми побудувати з нуля орендний бізнес

Які об’єкти на ринку найвигідніші?

Безсумнівно, одним з найбільш цікавих питань виявляється те, куди саме вкладають гроші великі інвестори. Загалом, найбільші інвестиції на сьогоднішній день спрямовуються у такі категорії об’єктів як торговельна та житлова нерухомість, офісні об’єкти та складські приміщення. В цілому, кожна категорія приваблива по-своєму, однак найбільш прибутковою на сьогодні залишається торгова нерухомість. На торговельні об’єкти з вигідним місцем розташування зберігається найвищий попит і вартість оренди торгових майданчиків надзвичайно висока, саме тому такі об’єкти приносять більший прибуток.

Офісна нерухомість – також вигідний об’єкт для інвестицій. Правда, ця категорія має свої особливості, для офісних приміщень надзвичайно важливо місце розташування об’єкта і якщо воно виявиться вигідним для бізнесу, то офісний центр має високий попит серед орендарів. Складські приміщення в першу чергу цікавлять торговельні підприємства, тому також приносять власникам хороший дохід. Склади орендують великі компанії, наприклад роздрібні мережі або інтернет-магазини. Особливість цієї нерухомості в тому, що цей сектор зараз розвивається на ринку дуже активно.

Що ж стосується житла, то варто повторитися – житлова нерухомість є однією з найприбутковіших і в той же час наЕкшн них для інвестування. Це ринок, який найбільш зрозумілий пересічному інвестору, тому вкладення в житловий сектор вибирають тоді, коли хочуть менше ризиків і стабільний дохід.

Як бачите, великі інвестори активно вкладають гроші в ряд категорій нерухомості. У будівництво можна інвестувати ще до початку його втілення в рамках договору інвестування, так і після старту проекту в рамках пайової договору. При цьому на ринку для інвестування великі гравці найчастіше вибирають торговельну нерухомість, тому що ця категорія об’єктів користується сьогодні найвищим попитом і приносити найбільшу прибуток.

(2голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Вивчіть як можна заробити на нерухомості;
  • Які об’єкти вигідно купувати;
  • Скачайте наш бізнес-план, який можете використовувати як приклад