Дачний бізнес — як заробити на своїй ділянці

679

Дачна ділянка – це не тільки горезвісні шість соток з нескінченними грядками, але і прекрасний джерело доходу. Крім класичного вирощування овочів на продаж, витягти дохід з дачної ділянки можна безліччю способів – достатньо лише проявити трохи винахідливості.

Зміст

 • Бізнес на дачній ділянці – як заробити на дачі
  • Екотуризм
  • Ділянка для тренування собак
  • Вирощування розсади на продаж
  • Заміський будинок в оренду
  • Розведення квітів на продаж

Бізнес на дачній ділянці – як заробити на дачі

Екотуризм

Ідея екологічного туризму завойовує позиції у всьому світі. Жителі мегаполісів прагнуть провести відпустку далеко від міського шуму. Екотуризм передбачає природну простоту і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Одним з найбільш популярних напрямків екотуризму по праву вважається сільський туризм. Власникові дачної ділянки не складе труднощів організувати проживання туристів у дерев’яному будиночку і надати можливість насолоджуватися стравами місцевої кухні з екологічно чистих продуктів.

Ділянка для тренування собак

Такий вид заробітку піЕкшн де тим, чий дачна ділянка знаходиться недалеко від міста. Обладнати тренувальний майданчик нескладно: все необхідне можна замовити у професіоналів або зібрати самостійно. Важливо пам’ятати, що якість збірки повинно відповідати вимогам власників собак, які готові викладати за тренування своїх вихованців чималі гроші.

Після того, як ділянка готовий, можна подавати оголошення в газети або розміщувати їх на спеціалізованих сайтах і форумах в інтернеті.

Після того, як відгукнеться на пропозицію достатню кількість власників собак, тренерів, кінологів, орендодавцю залишиться лише стягувати орендну плату і підтримувати на ділянці чистоту, а тренувальне обладнання в робочому стані.

Вирощування розсади на продаж

Цей спосіб заробітку на дачі є сезонним, але при творчому підході та в певній частці працьовитості може принести непоганий дохід.

Для того, щоб заробити на дачній ділянці, вирощуючи овочеву або квіткову розсаду, необхідно обзавестися теплицею з опаленням та освітленням, а також визначитися з асортиментом продукції. Серед ваших клієнтів можуть виявитися сусіди, яким колись самостійно вирощувати розсаду, і жителі довколишніх міст.

Заміський будинок в оренду

Камін, мангал, російська лазня – звучить заманливо, чи не правда? Багато жителів міст воліють провести святкові дні у заміському будинку або просто вирватися на пару-трійку днів з міської суєти.

Ціни на оренду заміського будинку залежать від зручностей, що надаються постояльцям. Регулярно подавайте оголошення в ЗМІ і не забудьте подбати про страховку. Цей вид заробітку хороший тим, що незабаром Ви обзаведетеся постійними клієнтами.

Розведення квітів на продаж

Заробити на дачній ділянці можна і з допомогою квітництва (див. Як заробити на квітах. Свій бізнес на квітах).

Якщо Ви вирішили вирощувати квіти на продаж, слід насамперед подумати про необхідному обладнанні: інструментах, парниках, добривах і так далі.

Для посадки рекомендується вибирати не більше трьох культур з різним періодом цвітіння. Слід вибирати сорти, які добре ростуть у вашій області.

Існує безліч дачних ідей бізнесу, власникові ділянки залишається лише вибрати те, що припаде до душі, адже немає нічого краще, ніж улюблена справа, яка приносить дохід.