5 способів заробити на групі Вконтакті — Палю тему про заробіток в ВК!

765

Багато користувачів інтернету задаються питанням: як можна заробити Вконтакте на групі? Реальний заробіток є ласим шматком, який виходить від ведення особистого групи в соціальній мережі «Вконтакте».

Як правило, власники добре розкручених груп заробляють дуже навіть непогані гроші. Заробіток в ВК на групі починається від декількох сотень рублів в день і може доходити до декількох тисяч, буває і більше. Нижче розглянемо найпопулярніші способи заробітку в вк.

Зміст

 • 1. Як заробити на групі Вконтакте. З чого почати
 • 2. Способи заробітку в ВК
  • Як заробити на рекламі Вконтакте
  • Як заробити в контакті, створивши інтернет – магазин
  • Як заробити Вконтакте на партнерських програмах
  • Заробіток в вк на скачування з файлообмінників
  • Як заробити на продажі групи в контакті
  • Створення групи в ВК
 • 3. Як розкрутити групу в ВК і заробити гроші
 • 4. Наводимо в групу клієнтів і покупців
 • 5. Група розкручена – як заробити гроші?
  • Розглянемо три найбільш популярні способи заробітку в вк

1. Як заробити на групі Вконтакте. З чого почати

В загальних рисах розглянемо види та суть заробітку в вконтакте, нижче описано більш докладно.

Для того щоб досягти значного заробітку на групі Вконтакте, необхідно спочатку його створити. Потім потрібно працювати над розкруткою групи і збільшувати загальна кількість передплатників. Тематика вашої групи також має важливе значення. Краще всього, коли вона близька до комерційної, але й розважальна тематика також дозволяє добре заробляти.

Рекомендуємо прочитати — «Перископ що це»

Припустимо, що ви вже створили групу в контакті і трохи її розкрутили, тобто щоденна відвідуваність вашої групи значно збільшилася.

Існує чимало способів для монетизації своєї групи в соц. мережі Вконтакте. Давайте нижче в загальних рисах розглянемо найпоширеніші способи заробітку на групи в ВК.


Все про заробіток в ВК читайте нижче

2. Способи заробітку в ВК

Як заробити на рекламі Вконтакте

Для того щоб заробляти в контакті на рекламі, вам потрібно знаходити рекламодавців самостійно, або ж у самій групі вказати ваші координати для зв’язку, щоб будь-який бажаючий міг розмістити свою рекламу за обумовлену ціну у вашій групі.

Реклама буває різного характеру, починаючи від запису в групі про рекламований товар або послугу до розміщення посилання на сайт або ж групу рекламодавця. Вартість реклами ви вказуєте самостійно. Ви можете вказати як 100 рублів (тоді заявок буде дуже багато), так і 1000 рублів (заявок буде менше).

Наприклад, якщо ваша група за таким запитом «бізнес» в соц. мережі Вконтакте займає перше місце, то в цьому випадку, ви можете брати від 50 доларів і більше в місяць тільки за те, що де-небудь в групі буде розміщено посилання на рекламодавця.

Такі сайти, як sociate.ru, forumok.com, vktarget.ru та інші можуть допомогти вам знайти рекламодавця для своєї групи ВК.

На даних сайтах можна заробити гроші, роблячи лайки повідомлень і розміщуючи їх на своїй сторінці, вступаючи в чужі групи і додаючи які-небудь додатка.

Як заробити в контакті, створивши інтернет – магазин

Ви можете легко створити з своєї групи повноцінний інтернет магазин, де можна торгувати всім чим завгодно, а також пропонувати якісь послуги за гроші. (Читайте також, як заробити більше в інтернет-магазині в сезони спаду продажів в цій статті). Наприклад, продавати чоловічі і жіночі аксесуари, одяг, наприклад, футболки, техніку та ін Але тут, як і в будь-якому іншому інтернет-магазині, потрібно буде заздалегідь подумати над поставкою і оплатою товарів.

В контакті, в залежності від популярності вашого інтернет магазину та обраного вами товару, ви будете заробляти від 500 і більше рублів в день.

Також необхідно ретельно продумати схеми ведення бізнесу, так як інтернет магазин це і є повноцінний бізнес. Тут також важливо продумати схеми поставки товару, доставка, вигідні ціни (не надто дорогі і не зовсім дешеві), обробка замовлення, підрахунок невикупу і т. д.

Рекомендуємо вибирати товар з високою маржою, тобто з великою різницею між ціною купівлі та ціною продажу. Тоді буде вигідно займати продажами і заробляти вконтакте у вас буде виходити завжди.

Наведемо приклад на скріншоті груп, інтернет-магазинів, які заробляють в вк:

Заробіток в вконтакте через групу в якості інтернет магазину

Як заробити Вконтакте на партнерських програмах

Для початку вам необхідно зареєструватися в одній з партнерських програм, рекламуючи отриману посилання від партнерки, ви зможете отримувати відсотки від продажу якого-небудь товару або послуги. (детальніше про заробіток на партнерках тут)

Ті, хто вже заробляє на партнерських програмах в інтернеті, кажуть, що до непоганим можна віднести партнерки Форекс (докладніше про заробіток на форексі в цій статті), а також партнерські програми різних інтернет – магазинів і т. д.

Наприклад, в інтернет магазині ОЗОН з кожного продажу товару вам нараховують від 10% до 20%. Припустимо, ви змогли продати товар на одну тисячу рублів, і за ставкою 20%, ви отримаєте 200 рублів з продажу.

Заробіток в вк на скачування з файлообмінників

Можна закачати файли на файлообмінники і потім запропонувати передплатникам вашої групи завантажити їх. Більшість файлообмінників платять за кількість скачувань. Зустрічаються і безкоштовні файлообмінники, де вам нічого не виплатять за скачування. Приміром, файлообмінник на народ.ру

Радимо почитати: Як заробити на файлообмінниках

Заробити багато буде досить складно, це приблизно від 5-10 $ за тисячу завантажень. Але і тут багато що залежить від таких факторів, як розмір розміщеного файлу, унікальність IP-адреси користувача, який завантажив файл та ін.

Читайте ще 5 статей по темі:

 • Як заробити — отримати голоси в вк…
 • Як створити групу в вк — розкрутка…
 • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте
 • 5 способів заробітку на Фейсбук — Палю тему!
 • Заробіток на лайку у соціальних мережах: плюси і мінуси

Як заробити на продажі групи в контакті

Створюючи і продаючи розкручені групи, можна непогано заробляти в вк. Наприклад, популярні групи з реальними передплатниками у кількості 100.000 чоловік починаються від 80.000 – 100.000 рублів і більше.

Отже, розберемося що потрібно для заробітку:

 • Зареєструватися в соціальній мережі Вконтакте (завести свій аккаунт)
 • Створити «паблік», групу (не плутайте з вашою сторінкою користувача)
 • Розкрутити свою групу, тобто зробити так, щоб на неї підписалося багато користувачів соціальної мережі (передплатники)
 • Заробляти на розміщенні реклами у вашої групи чи сторінки (група, паблік — сторінка в даному випадку одне і те ж). Також можна заробляти на розміщенні партнерських посилань різних сервісів і т. д.
 • Розглянемо більш детально кожен пункт, починаючи з пункту

  Створення групи в ВК  Завести аккаунт (зареєструватися в соціальній мережі Вконтакте) може будь-хто. Також будь-хто може створити групу або сторінку-паблік. Але для цього потрібно визначитися на яку тему ви будете її створювати. Вибирати тему потрібно виходячи з інтересу більшості користувачів, які в майбутньому зможуть на неї підписатися і вона буде цікава читачам.

  Після того, як ви визначитеся з темою, потрібно гарно оформити свою групу. Для цього придумайте привабливий текст, який зможе заманити користувачів підписати на вашу сторінку.

  На даний момент популярні групу з висловлюваннями відомих людей, де підібрана красива картинка. В такі групи часто вступають багато передплатників. Так як таких груп і сторінок вже велика кількість, вам необхідно чимось відрізнятися і надавати своїм передплатникам що-небудь цікаве, інакше ваша група буде черговою групою з висловами знаменитостей.

  Приклад групи-сторінки вконтакте на яку підписано більше мільйона передплатників

  На сторінку «Філософія і пр.» підписалося понад 2 млн. користувачів соціальної мережі

  3. Як розкрутити групу в ВК і заробити гроші

  Створити групу дуже просто, а от зробити так, щоб на неї підписалися велика кількість людей досить складно. Для цього необхідно опублікувати на стіні вашої сторінки кілька десятків записів, щоб людина, який зайшов до вас на сторінку побачив що публікується і захотів підписатися на неї.

  Але якщо на сторінку підписані тільки Ви, то навряд чи хто підпишеться на новини вашої групи. Так що ж робити в такому випадку?

  Наведемо кілька популярних способів залучення передплатників:

  • Залучіть в вашу групу якомога більше ваших друзів;
  • Також можна накрутити передплатників на сторінку через різні сервіси, наприклад, olike.ru. Це сервіс, через який можна безкоштовно накрутити лайки (сердечка), передплатників і т. д. Сервіс працює, перевірено на практиці.

  Сервіс olike.ru — розкрутка груп для заробітку вконтакте

  Після того, як вам вдасться досягти передплатників від 1 тис і більше, можна рухатися далі;

  • Запустити рекламу своєї сторінки або групи інших сторінках — групах (заплативши гроші за рекламу творцям);
  • Скористатися різними сервісами, де можна заробити або купити поінти, лайки і т. д. і витратити їх на збільшення передплатників в групу або репости ваших записів;
  • Спам на різних стінках інших тематичних груп (не рекомендується);

  Приклад реклами в групі:

  Реклами групи з метою подальшого заробітку

  • Також можна використовувати платне програмне забезпечення від Viking-Studio, яка має безліч можливостей по розкрутці. (Сайт viking-studio.com);
  • Викласти на youtube відеоролик під вашу тематику і знизу під роликів вказати посилання на вашу групу. Таким чином ви залучаєте людей підписатися на ваш паблік.

  Це, мабуть, усі найвідоміші способи розкрутки груп. Також можна спробувати в назві вашої сторінки вжити багато ключових слів, щоб при пошуку в пошуковому вікні вконтакте вашу групу можна було легко знайти. Але служба тех. підтримки стежить за переоптимизацией в назвах груп.

  4. Наводимо в групу клієнтів і покупців

  Навіть добре розкручена група під ВКонтакте не гарантує, що учасники спільноти будуть активними і дозволять легко заробляти гроші. Багато в соціальних мережах приєднуються до груп без серйозних намірів і не готові в майбутньому зЕкшн снювати покупки або оплачувати послуги.

  Для того щоб група в майбутньому змогла стати джерелом солідного прибутку слід подбати про залучення в неї реальних клієнтів і покупців. Всередині соціальної мережі це зробити складно, а от привести клієнтів з Гугла і пошукових систем за допомогою тизерної реклами цілком можна. Обов’язково візьміть на замітку можливості сучасної тизерної реклами. Радимо вам також завантажити наш безкоштовний курс про 7 секрети тизерної реклами, які дозволяють залучати клієнтів в інтернеті від 30 копійок.

  Скачайте безкоштовний курс
  7 секретів тизерної реклами
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png

  Перегляньте також відео від експерта Андрія Меркулова про те, як правильно користуватися інструментами реклами в мережі:

  5. Група розкручена – як заробити гроші?

  Тепер постає питання — як заробляти гроші якщо є розкручена група?

  Розглянемо три найбільш популярні способи заробітку в вк

  Спосіб заробітку в вк № 1 — Розміщення реклами на стінці вашої групи

  Ви розміщуєте за гроші чужу рекламу (Наприклад, «купіть годинники елітних брендів всього за 4900 рублів. Детальніше за посиланням»).

  Приклади як заробляють в вк на рекламі популярні групи:

  Як приклад розкручена група заробляє на розміщення реклами

  Одна група заробляє на рекламі іншої групи вк

  За розміщення рекламного посту в групах з передплатниками від 1 — го мільйона адміністратори беруть від 700 рублів і вище (все залежить від тематики, статистики групи)

  Читайте ще 5 статей по темі:

  • Як заробити — отримати голоси в вк…
  • Як створити групу в вк — розкрутка…
  • 5 кращих способів заробітку ВКонтакте
  • 5 способів заробітку на Фейсбук — Палю тему!
  • Заробіток на лайку у соціальних мережах: плюси і мінуси

  Спосіб заробити Вконтакте № 2 — сторінку додати в біржу

  Існує багато бірж з продажу і купівлі реклами в групах і сторінках вконтакте. Сюди можна віднести, наприклад, біржу Plibber. Там потрібно зареєструватися і додати свою сторінку, а потім виставити вартість за розміщення реклами та одержувати від замовників заявки на рекламу.

  Заробіток в соціальній мережі Вконтакте через сервіс Plibber.ru

  Таким способом можна заробляти на своїй розкрученої групі через сторонні сервіси.

  Спосіб заробити Вконтакте № 3 — партнерські програми

  Існує безліч різних партнерських програм, в яких вам будуть платити за виконану дію — це може бути і реєстрація в онлайн грі і продаж якого-небудь фізичного товару (наприклад. крему від схуднення). Для цього потрібно зареєструвати в якій-небудь партнерської мережі в якості веб майстра, наприклад, m1-shop.ru — після реєстрації, ви вибираєте оффера (який продукт чи товар ви будете продавати) і отримуєте партнерську реферальне посилання. Ось саме цю і посилання ви розміщуєте у себе в групі. В такому випадку ви будете заробляти в вк при продажу якого-небудь продукту або послуги. Стежити за переходами можна в самій партнерської мережі, там же можна стежити скільки було замовлень і покупок.

  Якщо ви знаєте ще способи, як заробити в контакті на своїй групі, то поділіться в коментарях. Відмінного вам заробітку в вк.

  (24голос(ів), середній: 3,75 із 5)
  Завантаження…

  Зареєструйтеся спочатку ВК, якщо Вас ще там немає
 • Продумайте концепцію майбутнього бізнесу в ВК
 • Складіть конкретний бізнес-план по заробітку в соцмережі
 • Скачайте наш безкоштовний курс про 7 секрети тизерної реклами, який дозволить ефективно приводити в ВК готових клієнтів і покупців
 • Скористайтесь іншими нашими безкоштовними курсами і книгами про заробіток в мережі