Як заробити на машину. Способи заробити на автомобіль

1543

У багатьох людей, наявність хорошого автомобіля іноземного виробництва є одним з основних ознак заможності. Машина, а в особливості іномарка, як правило, вимагає постійних витрат, наприклад покупка бензину або ремонт. І все ж, людина, що має середній дохід може собі дозволити мати хороший автомобіль. Можливо саме овердрафт зможе вас виручити в складний момент)

Зміст

  • 1. Як заробити на машину: способи
  • 2. Як заробити гроші на машину, не взявши при цьому автокредит

1. Як заробити на машину: способи

Для початку варто визначитися, для чого вам потрібен автомобіль. Якщо у вас велика сім’я, і вам часто доводиться кудись їздити (на дачу, або до родичів), тоді варто придивитися до позашляховиків.

Звичайно, коштують вони дорого, від 1 млн. крб., але для вас це буде вигідно і зручно, якщо дана ціна вас в даний момент не влаштовує, то можна взяти машину в кредит, або придбати гарний, старий позашляховик, ціна на такий набагато дешевше.

А ось, якщо вам машина потрібна для поїздок по місту, то краще придивитися до невеликих автомобілів, вони коштують дешевше, можна купити хороший автомобіль за 300 тис. руб.

Загалом, на початковому етапі потрібно визначитися з тим, яка ж машина вам потрібна, тоді ви вже точно будете знати яка кількість грошей необхідна для її покупки і яким способом покупки краще скористатися.

Навіть якщо виходити з розрахунку, що вам потрібен невеликий автомобіль, для його покупки вам необхідно буде від 300 тис. руб., а для більшості людей ця сума є значною. І для її придбання, краще взяти автокредит, це є більш вигідним варіантом, ніж збирати гроші на авто протягом 3-х років, так як інфляція «з’їсть» частину ваших грошей. (Тому рекомендуємо прочитати статтю — як правильно збирати і економити гроші)

Для того щоб, виплата кредиту не надто позначилася негативно на вашому повсякденному житті (тобто щоб не вийшло так, що ви виплачуєте 80% заробітної плати), варто прагнути до її підвищення, або ж доведеться істотно скоротити ваші витрати, тут вже кожен вирішує сам.

Зараз, отримати автокредит досить просто. Варто тільки прийти в автосалон і вибрати потрібний вам автомобіль, а співробітники кредитного відділу, підберуть вам банк, кредитна ставка якого буде для вас найбільш вигідна, розрахують суму щомісячних платежів та суму першого кредитного внеску.

Після того, як ви надасте всі необхідні документи (паспорт та довідку про доходи), для оформлення кредиту, вам потрібно буде почекати рішення банку. Якщо рішення позитивне, то вже після першого внеску, ви можете їхати додому на своєму новенькому автомобілі.

Рекомендуємо прочитати — Як заробляти, сидячи вдома

2. Як заробити гроші на машину, не взявши при цьому автокредит

Якщо ж ви не шанувальник кредитів та бажаєте заробити грошей на машину, то варто прислухатися до наступних порад:

  • Визначтеся з метою і ставте перед собою конкретну задачу, не просто «Я хочу купити машину», а «Я хочу придбати Ford Focus», так як конкретна мета є великим мотиватором, ніж абстрактна. (Читайте також — Як залучити гроші і удачу в цій статті)
  • Завидите щоденник витрат, у який записуйте всі свої витрати, тоді ви зможете побачити, чим ви могли б заощадити, наприклад, на сигарети, і до суми наколенных коштів плюс, і здоров’ю краще.
  • Займіться своїм бізнесом або більше старанніше працювати на основній роботі, для того щоб домогтися підвищення.
  • Рекомендуємо також прочитати — Як накопичити і економити гроші