Як заробити гроші на Mail.Ru

544

Заробляти гроші легко і з мінімальними витратами зусиль, напевно, хоче кожен. А в інтернеті вже давно існує безліч способів легкого заробітку, єдине, що від вас потрібно – це бажання і наполегливість. Але яким би легким не здавався заробіток з допомогою інтернету, не кожен варіант піЕкшн де для простого користувача.

Для того щоб почати свою діяльність, вам необхідний персональний комп’ютер та доступ до інтернету.

Спосіб заробітку на Mail.ru, про який ми вам розповімо, досить простий. Відповідаючи на різні питання, які вам нараховуються очки, які можна перевести в долари, ну а після в рублі. Чим більше відповідей і чим краще вони, тим більше ви зможете заробити грошей.

Але перш, вам необхідно буде зареєструватися на платіжній системі Гроші Mail.ru а можливо це тільки після створення особистого блогу. Не лякайтеся, створити блог досить просто, для цього можна використовувати безкоштовні платформи.

Для того щоб ваш дохід збільшувався, можна почати писати невеликі пости для реклами, розміщувати рефссылки і партнерські посилання. Банери можна буде розміщувати, тільки набравши певну кількість відвідувачів і RSS-читачів, від них залежить рівень вашого доходу.

Радимо почитати:

  • Заробіток на контекстній рекламі
  • Як заробити гроші в соціальних мережах на рекламі
  • Як заробити Яндекс Гроші. Способи заробітку
  • Можна вести не один блог, а кілька, це також сприятливо позначиться на заробіток. Отримувати прибуток від блогу ви зможете тоді, коли показник тематичного індексу цитування (ТІЦ) або PR буде більше нуля. А для цього необхідно розміщувати пости (більше 2000 символів), які будуть актуальні і цікаві для читачів.