Можна вкладати материнський капітал в будівництво або в іпотеку

550

Незважаючи на те, що іпотека сьогодні вважається одним з найбільш гнучких і доступних для населення способів придбання власного житла, часом молода сім’я не має можливості вкласти достатню кількість коштів в іпотеку. Що ж стосується будівництва власного житла, то воно вимагає ще більших інвестицій. На щастя, в Росії сьогодні існує особлива форма підтримки молодих сімей з дітьми – материнський капітал. Використовують материнський капітал на будівництво будинку. Також може зЕкшн снюватися погашення іпотеки материнським капіталом.

Зміст

  • Що таке материнський капітал?
  • Материнський капітал в будівництво
  • Материнський капітал на іпотеку

Що таке материнський капітал?

Материнський капітал – це не гроші, а передусім право на державну підтримку поліпшення житлових умов сім’ї з дітьми. На таку форму підтримки можуть розраховувати всі сім’ї з двома і більше дітьми. Може використовуватися материнський капітал на будівництво будинку або на іпотеку. Програма діє до 2018 року і напевно буде продовжена, тому скористатися материнським капіталом може будь-яка сім’я, в якій є маленькі діти.

Використовувати материнський капітал можна використовувати тільки в тому випадку, якщо дитині, народження якого дало право на материнський капітал, вже виповнилося три роки. Вам необхідно звернутися в органи місцевої влади зі спеціальною заявою і з пенсійного фонду, в разі задоволення вашого прохання, будуть перераховуватися гроші, необхідні для поліпшення житлових умов.

Материнський капітал можна направити на будівництво будинку, причому навіть якщо ви збираєтеся реалізовувати його власними силами. Однак материнський капітал не можна направляти на купівлю земельної ділянки, так як сама по собі земля не поліпшує житлові умови ваших дітей.

Материнський капітал від і до, як його отримати
Материнський капітал в 2016-2017 році

Материнський капітал в будівництво

Перший спосіб, завдяки якому можна поліпшити житлові умови, це напрям материнського капіталу на будівництво будинку. Для того щоб вкласти материнський капітал в будівництво будинку, необхідно перш за все купити або орендувати земельну ділянку. Тільки після цього можна подавати заяву з проханням направити материнський капітал в будівництво будинку. Також, перш ніж звертатися за допомогою держави, слід визначитися, хто буде займатися будівельними роботами. Якщо будівництво ви збираєтеся доручити підрядної організації, то з нею потрібно укласти спеціальний договір, в рамках якого кошти за рахунок материнського капіталу будуть надходити на рахунок організації і погасять частину вартості виконаних робіт. Якщо ж ви збираєтеся будувати будинок власними силами, то гроші будуть переведені на ваш рахунок.

Є ще два способи, які дозволяють витрачати материнський капітал на будівництво будинку. Так, ви можете компенсувати частину витрат на вже збудований будинок, наприклад, якщо почали будівництво незадовго до народження дитини або виповнення їй трьох років. В цьому випадку держава може компенсувати частину коштів, які ви вже витратили. Ще один варіант – це погашення кредиту, який ви оформили для будівництва будинку. Мова не йде про іпотеку, а мається на увазі споживчий кредит, який ви взяли, щоб оплатити будівельні роботи або вартість будівельних матеріалів. В цьому випадку держава може частково погасити кредит за рахунок материнського капіталу.

Материнський капітал можна інвестувати в малоповерхове будівництво і отримувати з цього стабільний щомісячний дохід. Для жінок, які тимчасово не працюють, це буде гарною підмогою.

Скачайте безкоштовний бізнес-план
Як придбати багатоквартирний БУДИНОК на гроші банку і отримувати від нього стабільний грошовий потік від 100 000 до 300 000 в місяць
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

Материнський капітал на іпотеку

Вкласти материнський капітал сьогодні можна і в іпотеку – це досить популярний і зручне рішення. У цьому випадку держава не виділяє гроші безпосередньо вам, а спрямовує їх на часткове погашення кредиту. Допомогти оформити іпотеку капітал зможе, однак повністю покрити всі витрати по кредиту на житло, на жаль, не вийде. Що ж стосується банків, в яких можна оформити іпотеку із залученням материнського капіталу, то багато фінансових установ дозволяють погашати кредит таким чином. Лише деякі банки в умовах кредиту прописують неможливість використання материнського капіталу. Також слід врахувати, що якщо ви вже використовували навіть невелику частину материнського капіталу до цього, то спрямувати кошти додатково на іпотеку вже не вийде.

Направити маткапитал на іпотеку можна тільки за умови, що частина квартири буде оформлена на дитину, на якого покладається материнський капітал. Це може бути невелика, формальна частка, тому зовсім не обов’язково повністю оформляти придбане в кредит житло на дитину.

Материнський капітал можна направити не тільки на придбання квартири або купівлю будинку, але і на перший внесок по житлу. Втім, в цьому випадку слід дуже уважно читати умови кредиту, так як банк може дозволити оплатити невелику частину першого внеску за допомогою маткапитала, при цьому підвищити кредитну ставку.

В цілому, материнський капітал – прекрасна можливість отримати підтримку молодої сім’ї при поліпшенні житлових умов. Маткапитал не можна направити на покупку земельної ділянки, однак за рахунок нього можна зЕкшн снити будівництво будинку або оформити іпотеку. Для того щоб скористатися материнським капіталом, необхідно щоб у сім’ї народилося дві дитини або більше – маткапитал буде доступний для використання тоді, коли дитині виповниться три роки. Важливе умови використання маткапитала полягає в тому, що частина будується або оформленого в кредит житла повинна належати дитині.

(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Прочитайте які документи необхідні для отримання мат.капіталу, яка сума надається на сьогоднішній момент;
  • Подивіться, як можна використовувати материнський капітал для фактичний відкриття свого бізнесу (відео статті);
  • Вивчіть бізнес-план, який можна використовувати як зразок надалі