Як заробити в інтернеті без вкладень і обману з виведенням грошей — прості і робочі способи + сайти для заробітку

649

Інколи, в силу різних обставин перед людиною виникає проблема роботи. Ситуація звичайно складається таким чином, що єдиним доступним джерелом заробітку залишається інтернет. На думку знаючих людей в інтернеті є можливість заробити не тільки висококваліфікованому фахівцеві, але і новачкові.

Перед людиною з обмеженими фінансовими можливостями виникає одне питання – як заробити в інтернеті без вкладень і обману? У даній статті будуть розглянуті найбільш доступні способи заробітку і корисні поради, особливо для тих, хто на самому початку шляху.

Зміст

 • 1. Заробіток в інтернеті без вкладень та обману — ТОП-3 найпопулярніших способів
  • Спосіб №1. Заробіток на написанні статей на біржах копірайтингу
  • Спосіб №2. Заробіток в соціальних мережах
  • Спосіб №3. Заробіток в інтернеті на партнерських програмах і рефералах
 • 2. Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень і обману з виведенням грошей
 • 3. Фріланс заробіток – дохідна віддалена робота на дому
  • Список фріланс сайтів — ТОП-6 кращих
 • 4. Заробіток на дошках безкоштовних оголошень
 • 5. Висновок

1. Заробіток в інтернеті без вкладень та обману — ТОП-3 найпопулярніших способів

Спосіб №1. Заробіток на написанні статей на біржах копірайтингу

Заробити в інтернеті без вкладень можливо багатьма способами, і одним з них є виконання роботи на біржі статей.

Робота копірайтера дає можливість людині проявити здібності до написання статей на різні теми. На перших порах можна набирати досвід, займаючись рерайтом чужих робіт, або ж займатися завданнями щодо розміщення різних постів на сайтах, пошуком даних і підготовкою документів.

З набуттям досвіду в даній сфері, з’явиться і цілком гідний дохід.

Розглянемо кілька основних питань даного заробітку

Що потрібно, щоб почати заробляти на написанні текстів?

Щоб почати заробляти цим способом потрібно вміння грамотно писати текст. Звичайно, бажано, без помилок і з послідовністю — логічним ланцюжком. У наш час існує безліч інтернет-сервісів, які онлайн протягом декількох секунд перевірять ваш текст на помилки і якщо помилки зустрінуться, то їх можна буде виправити.

Кому потрібні і для кого пишуться статті — тексти?

Копірайт або рерайт (написаний вами текст) необхідний, як правило, вебмайстрам і для людей, яким необхідний контент (цікавий і правильний текст) для наповнення свого сайту, блогу, групи в соц.мережах і т. д. найважливішим параметром для замовників текстів служить унікальність. Унікальність тексту потрібно для пошукових Гугл, Яндекс та ін

Скільки можна заробити набором тексту на клавіатурі?

Звичайна середня стаття-огляд коштує від 2 до 8 $ за 1000 символів. Найпопулярніший розмір тексту серед замовників це 1000 — 3000 символів. Якщо у вас є спеціальність в якій-небудь сфері чи ви є фахівцем вузької тематики, наприклад, будівельник і знаєте всі етапи будівництва будинку або яких-небудь будівель, то ви можете писати під замовлення саме статті з вашого багажу знань і досвіду. Вузька тематика у специфічній сфері вимагає певних знань, які є не у кожного бажаючого заробити написанням текстів в інтернеті. І саме за такі професійні тексти платять набагато більші порівняно з іншими текстами загальних тематик, але будуть затребувані дані тексти — це вже інше питання.

Біржі контенту, де можна заробити гроші, продаючи свої тексти

Найпопулярніші біржі текстів на даний момент:

 • TextSale – textsale.ru
 • Advego – advego.ru
 • Etxt – etxt.ru
 • ТурбоТекст
 • Neotext
 • Contentmonster
 • TextBroker
 • та ін.
 • Щоб вивести зароблені гроші, вам потрібно зареєструвати популярний електронний гаманець (Webmoney, Яндекс.Гроші та інші платіжні системи) і замовити виплату ваших зароблених грошей собі на свій гаманець.

  Спосіб №2. Заробіток в соціальних мережах

  Воістину необмежені можливості, які бажають заробити в інтернеті без вкладень і обману, які надають соціальні мережі.

  Радимо почитати:

  Як заробити в соціальних мережах – Заробіток в соц мережах

  Як заробити Вконтакте – Заробіток в ВК

  Способи заробітку в однокласниках

  Спеціально для новачків розроблені та постійно проводяться в реальному часі різні тренінги по навчанню заробітку. Прикладом може служити мережа Social-UP.

  Заробляти гроші в соціальних мережах на кліках і лайку один найпростіших способів заробітку грошей в мережі без вкладень. Тут немає обмежень, ви можете заробляти пристойні гроші і при цьому спілкуватися в соціальних мережах зі своїми рідними, друзями і знайомими.

  На даний момент у багатьох є доступ до Інтернету, є акаунти в популярних соціальних мережах, таких як ВКонтакте, Twitter, Facebook, Однокласники, livejournal (ЖЖ) і т. д. Багато там просто спілкуються, читають новини, ведуть дискусії на різні теми, але є великий відсоток користувачів, які користуються цими мережами, отримують і отримують від цього вигоду. Тут також потрібно мати електронний гаманець для виведення грошей.

  Визначимося з сайтами, з допомогою яких ви зможете заробляти у соцмережах без вкладення:

  VKTarget — перевірений сервіс, є можливість роботи з соціальними мережами, такими, як ВКонтакте, Twitter, Facebook, youtube. На цьому проекті вже зареєстровано і вже заробляє більше 2 млн. користувачів. В цьому сервісі заробити дуже легко, там дуже прості і легкі завдання, які полягають у вступі в групу, простановке лайків, репостов і т. д., правда оплата за такі завдання дуже низька — від 50 коп. — 1 рубля. Чим просунутий у вас обліковий запис (більше друзів, передплатників і т. д.), тим більше завдань ви можете виконати.

  Olike— такий же корисний сервіс для тих, хто бажає розкрутити свою групу або збільшити друзів, і для тих, хто бажає заробити в Інтернеті не вкладаючи грошей.

  Sarafanka або САРАФАНКА — перевірений і наЕкшн ний сервіс, щоб заробити в соцмережі. Ціни за завдання для виконавців досить пристойні.

  CASHBOX — хороший проект для заробітку в Інтернеті в соціальних мережах. Є великий вибір завдань, роботи в проекті завжди багато, гідна оплата! Висновки грошей на гаманець — моментальні!

  Існує безліч аналогічних сервісів, які пропонують оплату за виконання яких-небудь завдань, ми розглянули лише кілька з них.

  Спосіб №3. Заробіток в інтернеті на партнерських програмах і рефералах

  Ще одним з напрямків заробітку в інтернеті є робота в партнерських програмах.

  Радимо почитати: Як заробити на партнерських програмах

  Цей спосіб воістину надає можливість заробити в інтернеті без вкладень і обману навіть новачкові і полягає в розповсюдженні продукції (у т. ч. інформаційного продукту виробленого іншою людиною) і отримання певного відсотка від її реалізації.

  Хто такий реферал?

  Реферал — це людина, користувач Інтернету, який перейшов по реферального посиланню, яку ви залишили на якому-небудь ресурсі і вчинив певні дії (купівля товару, замовлення послуги, регстрация в якомусь сервісі) називається реферал. Від англійської мови referral — посилальний.

  Заробіток на партнерках є абсолютно пасивним. Багато грошей, швидше за все, заробити відразу не вийти, але такий заробіток має величезну перевагу. Ви можете поїхати закордон, взяти відпустку, а дохід від партнерських програм від цього ніяк не зменшиться.

  Важливо! Але залучати людей, які перейшли по вашому посиланню, в достатній кількості не так просто. Для цього потрібно мати свій блог, групи в соц.мережах, розкручений сайт або будь-який інший ресурс у якого є висока відвідуваність і можливість переходу його відвідувачів по вашому посиланню.

  Також реферальні посилання можна розміщувати на різних сайтах-форумах, у різних тематичних групах в соцмережах (наприклад, реферальне посилання компанії, яка продає речі або одяг, розміщувати в пабликах, які мають спрямованість «Мода і стиль» і т. д.).

  Розміщувати реферальні посилання доведеться там, де знаходиться ваша цільова аудиторія і завдяки їй у вас буде велика кількість переходів по посиланнях, а значить і більше доходу вам наЕкшн де з партнерських програм на ваш рахунок.

  Дивіться наше відео про можливість заробити без обману і вкладень в інтернеті:

  2. Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень і обману з виведенням грошей

  На просторах інтернету є багато сайтів, де можна швидко заробити гроші.

  Правда, є ще і сайти, які не платять за роботу, мета власників таких сайтів — обманювати людей і на цьому наживатися.

  Перш ніж почати працювати на тому чи іншому сайті, необхідно переконатися в його чесної політики. Для цього можна використовувати webmoney advisor, прочитавши відгуки на ньому, ви практично на 90-95% зрозумієте, що з себе представляє незнайомий сайт, однак, не завжди, на адвизоре люди залишають відгуки, часта ситуація, коли про сайт на advisor залишається невизначеність.

  В такому випадку використовуйте чудовий сайт — trustorg.com! На головній сторінці цього сайту, ви можете ввести назву сайту в поле пошуку, натиснути на вкладку «перевірка сайту» і отримати необхідну інформацію! Основний параметр — % ризику. Як правило, у наЕкшн них сайтів % ризику дорівнює — 1.

  Люди, які не перевіряють сайти для заробітку в інтернеті на наЕкшн ність, дуже часто вкладають гроші у фінансові піраміди, які не платять хайпи і інші сервіси-лохотрони, де вже неможливо повернути свої вкладені гроші. (Що таке хайп проекти читайте тут)

  В Інтернеті одними з самих наЕкшн них сайтів для заробітку є:

 • advego.ru — заробіток на копірайтингу (статті, коментарі і пости на форумах, соц. мережі тощо) — згадувалося вище по тексту.
 • seosprint.net — заробіток на кліках, тестах, завданнях;
 • wmmail.ru — заробіток на кліках і завданнях;
 • probux.com зарубіжний сайт, де можна заробити на опитуваннях і кліках;
 • neobux.com зарубіжний сайт, де можна заробити на кліках;
 • clixsense.com зарубіжний сайт, де можна заробити на кліках і опитуваннях.
 • Всі вищеперелічені сайти, дають можливість заробити в інтернеті без вкладень і обману! Всі ці 6 сайтів перевірені на trustorg.com. Їх відсоток ризику мінімальний і складає всього 1%!

  3. Фріланс заробіток – дохідна віддалена робота на дому

  Але не дивлячись на все вище написане, з усіх способів, які тут були описані, самий прибутковий вид заробітку без обману є «Фріланс».

  Щоб заробити фрілансом не потрібно вкладати будь-яких грошей. На сайтах фріланса завжди знайдеться робота на дому, навіть якщо Ви новачок в області заробітку без вкладень. На сайтах фріланса ви зможете знайти будь-яку роботу, яка піЕкшн де саме вам.

  Якщо ви вирішили почати заробляти саме з цього виду, то не забувайте про конкуренції, бажаючих заробляти гроші не виходячи з дому шляхом фріланса досить багато.

  Бути фрілансером — це вільний графік роботи і виконання будь-якої роботи, яка вам до душі. Будете ви програмістом, дизайн-верстальників або просто вчителем будь-якого предмета, знайти роботу фрілансу дуже легко і просто.

  Саме на сайтах фріланса збираються як замовники, так і виконавці завдань, тому в першу чергу, розглянемо фріланс сайти, де слід зареєструватись і спробувати почати заробляти без обману в Інтернеті.

  Фріланс — це заробіток без капіталовкладень і обману. Ви отримуєте дохід завдяки вашим знанням і досвіду. Тут ви можете працювати не виходячи з дому лежачи на своєму улюбленому дивані

  Список фріланс сайтів — ТОП-6 кращих

 • FL.ru (раніше називався Free-Lance.ru) — це біржа для фрілансерів різних спеціальностей і спеціалізацій.
 • Weblancer.net — велика біржа віддаленої роботи Інтернеті. Щоб отримувати більше замовлень — рекомендуємо докладно заповнити свою анкету (портфоліо тощо)
 • Freelance.ru — можливо, найбільша біржа фріланса в інтернеті серед російськомовних людей. Спочатку проект створювався в якості форуму для заробітку без обману.
 • Freelansim.ru — біржа фріланса для IT — фахівців, рекомендуємо тут реєструватися переважно програмістам. Багато проектів від креативних замовників, з якими цікаво працювати.
 • Work-zilla.com фріланс сайт микроуслуг. На цьому проекті ви можете знайти виконавця майже для будь-якого завдання чи роботи. Тут представлені різнопрофільні завдання, виконавши які, ви заробите гроші без вкладу своїх грошей.
 • Freelancehunt.com — сайт біржі праці
 • Суть роботи фрілансера полягає в наступному: Ви вибираєте яку роботу ви будете виконувати, замовник дає вам певне завдання, ви вибираєте його і виконуєте за заданий проміжок часу, наповнюючи своє портфоліо успішно виконаними проектами.

  4. Заробіток на дошках безкоштовних оголошень

  Одним з найбільш простих і перспективних способів заробітку в мережі без вкладень є купівля-продаж товарів на безкоштовних дошках оголошень. Іноді все, що потрібно для ефективного заробітку, це купити товар за однією ціною і продати його за більш високою. Досить знайти дешевий ринок для закупівель і навчитися красиво оформляти оголошення для ефективної реалізації товарів. Ідей заробітку на таких великих майданчиках, як Авіто — безліч. Радимо вам завантажити готовий безкоштовний чек-лист з основними ідеями про заробіток на Авіто.

  Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
  18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
  <img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

  Подивіться відео фахівця Андрія Меркулова про схеми заробітку без вкладень на Авіто:

  5. Висновок

  Заробляти в інтернеті без вкладень і обману можливо, але за умови грамотно підібраного виду заробітку. В інтернеті існує безліч обману і різних схем, де ви можете втратити свої вкладені гроші.

  Будьте уважні! Перед тим, як почати заробляти гроші в інтернеті, нібито, «без вкладень» з вас можуть вимагати внести початкову суму, сплативши яку, вам обіцяють, заробляти ще великі суми грошей. Не ведіться на «халяву», «Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці»

  Дивіться також відео: 25 кращих способів заробити гроші в інтернеті. Реальні способи заробітку


  (7голос(ів), середній: 2,71 з 5)
  Завантаження…

  Подумайте про те, який спосіб заробітку в інтернеті може вам піЕкшн ти
 • Увійдіть у популярних соціальних мережах і спробуйте заробляти на сайтах
 • Заробіть гроші прямо зараз на купівлі-продажу товарів на Авіто, скориставшись 18 ідеями з нашого безкоштовного чек-листа