Як заробити в декретній відпустці. Способи заробітку в декреті

652

Ви цілком щаслива мама в декретній відпустці. Перші найскладніші місяці з звиканням і утрясанием графіка позаду, і у вас утворилося вільний час, який ви б хотіли присвятити заробітку або ж придбання або накопичення досвіду.

Варіантів віддаленої роботи, щоб заробити гроші, сьогодні предостатньо. Вам варто тільки прислухатися до своїх можливостей і бажань та більш детально ознайомитися з переліком занять, які принесуть вам задоволення і гроші. Отже, на що варто звернути увагу в пошуку заробітку, перебуваючи в декретній відпустці?

Зміст

  • Ідеї, як заробити в декреті
  • Як заробити гроші в декретній відпустці без інтернету

Ідеї, як заробити в декреті

Припустимо, ви непогано фотографуєте. Беріть в руки фотоапарат і дерзайте. Якісні знімки можете поміщати в спеціальні фотобанки. Сподобалися фото куплять, і можливо не один раз. При цьому оплата вам буде нараховуватися з кожного продажу. Тут не варто пояснювати, що чим якісніше знімок, тим більше у нього шансів продатися і отримати реальні гроші.

Є спосіб заробітку для тих, хто вміло користується складом. Написання статей на тему, в якій ви непогано розбираєтеся, теж обіцяє вам дохід.

Якщо ви впевнені у своїх здібностях публіциста, відправляючи ваші творіння в банки статей, ви можете розраховувати на те, що вони зацікавлять роботодавця. Навіть якщо не впевнені, але горите бажанням — варто спробувати.

За подібною схемою можна розвинути свої здібності і заробити гроші на вмінні написання віршів або музики. Якщо ви вважаєте себе хорошим фахівцем в знайомій вам сфері діяльності, можна заробляти на онлайн консультаціях. Ваші знання психолога, юриста, бухгалтера можуть цілком стати в нагоді на просторах інтернету. Читайте також статтю — «Робота на дому для мам в декреті»

Можливо, ви готові писати курсові, реферати. Цей теж непогана стаття доходів, що не вимагає вашої присутності, а тому цілком прийнятна як робота в декретній відпустці. Наявність інтернету обов’язково для роботи на форумах, де ви не відразу, але можете піднятися по кар’єрних сходах. Напрацювавши статус і репутацію, ви можете спробувати себе в ролі модератора улюбленого сайту. За якісну роботу модератором роботодавці готові платити гроші. (Читайте також, як заробити на своєму сайті або блозі тут).

Як заробити гроші в декретній відпустці без інтернету

Ну, і нарешті, якщо у вас немає під рукою інтернету, це ще не привід відмовитися від заробітку в декретній відпустці. Ось кілька рекомендацій:

  • У вас виходить чудово шити чи в’язати? Робіть це на продаж (знайомим матусям, наприклад).
  • Готові копітко займатися манікюром – поставте це на потік.
  • То ж написання дипломних, курсових, рефератів (хіба що пошук клієнтів доведеться зЕкшн снювати через знайомих).
  • Можлива робота на телефоні (в якості диспетчера або рекламного агента).
  • І це не повний список всіх переваг вашого вимушеної відпустки по догляду за малюком. Якщо є бажання заробляти гроші в декретній відпустці, то спосіб його реалізації неодмінно знайдеться. І ви з успіхом будете справлятися з турботою про своєму чаді і не втратите стимулу до самовдосконалення. А гроші, зароблені в декреті, стануть мамі непоганою підмогою.