Як безпечно кинути палити і зробити це назавжди

757

 

Куріння, як і постійне недосипання, неправильне харчування і вживання алкоголю є причиною виникнення проблем зі здоров’ям. Про це всі знають, але хіба може один кухоль пива в хорошій компанії пошкодити? Звичайно ж ні.

Але, а тепер поглянемо на проблему з іншого боку зокрема, курці страждають хворобами легень, що очікувано, і ендокринної системи, не чекав? Береш вейп з метою убезпечити себе? Тебе чекає нестача кисню і сумнівні речовини в сумішах. У тебе відразу не з’явиться задишка, але варто продовжити і з часом ти зрозумієш, що тонус м’язів ніяк не узгоджується з їх формою, погіршується реакція й координація рухів. Але це відразу настільки незначні зміни, що його не помітиш поки не пропустиш щось важливе.

Можливо буде закритий шлях на наступний майданчик кар’єрних сходів, може наступний курс інституту стане перешкодою, а шлях до своєї справи так і залишиться мрією. Хочеш змінити себе і кидаєш курити сигарети, береш з собою вейп вирушаючи на пробіжку, йдеш в тренажерку. Якщо тобі вистачило волі кинути сигарету, подумай, наскільки змінилося твоє життя з вейпом?

А тепер уяви себе без нього, світ не розцвів новими фарбами? Вулиця залишиться сірої і розбитою, а твоя робота дістала? За те тепер ти бачиш це, якщо ти вже читаєш цей пост — перший крок зроблено, подумай як працювати на себе. Подивися як це роблять інші і почни.

Зміст

 • З чого ти почав (а)
 • Що робить з тобою один вдих «пара» або затягування
 • Як правильно робити «самозамес», який допоможе стати здоровим
 • Культура вейперов в сучасному суспільстві
 • Кинь курити вже зараз, вейп не альтернатива

З чого ти почав (а)

Затягнувшись сигаретою в початковій школі за гаражами, поки не бачать батьки і вчителі, багато хто продовжують курити все життя, не підозрюючи, наскільки це гальмує їх. І ось ти вже сидиш в офісі, нервово куриш після догани на планерці, вважаючи, що сигарета тебе рятує від нервового зриву. Але при цьому навіть не підозрюєш, що саме куріння тобі заважає працювати у всю силу і отримувати більше.

Реклама лише підігріває інтерес до паління, пропонуючи тобі альтернативу і розповідаючи як правильно курити. Боротися з курінням ніколи не пізно, але марно, поки ти не зрозумів, що без нього ти змінишся і нарешті-то заробиш свою першу 100 тисячну купюру. Вияви ініціативу.

Згадай, коли ти останній раз приходив на роботу з запасом часу, а після приходу не обговорював останні новини з колегами за цигаркою? Одна сигарета забирає близько 5 хвилин часу, але ціла пачка — вже більше години. Твого години.

Мало хто з курців думає наскільки іншою була б його життя, якби він не курив. Адже навіть банальне спілкування з людиною, у якого пахне сигаретами з рота, призводить до бажання як можна швидше перервати розмову. Для багатьох компаній куріння є одним з головних табу при прийомі на роботу. Тобі не скажуть нічого, і просто “передзвонять потім”, не буде навіть відмови.

А поширений міф про те, що коли молодий(а) курить, то здається більш презентабельним і крутим, взагалі не має під собою ніякої підстави.

Кому ти будеш потрібен з постійним кашлем і задишкою при пробіжці 10 метрів? Знання як правильно прикурювати сигарету далеко не є обов’язковим в житті, але все ж, незважаючи на очевидні речі, кинути палити не так просто. Ми розглянемо, що відбувається з організмом курця і спробуємо розвіяти дурні стереотипи про «крутість» цього заняття.

Що робить з тобою один вдих «пара» або затягування

Нікотинова залежність представляє серйозну небезпеку для здоров’я. Достатньо знати, що до складу сигарет входять більше тисячі хімічних сполук, у тому числі такі отрути, як:

 • ціанід;
 • миш’як;
 • чадний газ;
 • і безліч інших компонентів, про які тобі не обов’язково знати.

Здивований? Ніхто не буде переконувати тебе, щоб ти кинув курити, це твій вибір.

Крім цього, в тютюновому димі присутні і радіоактивні речовини: полоній, свинець і вісмут. Просто уяви, за один рік через легені курця проходить до 80 кілограм тютюнового диму, частина якого осідає на них. Від цього в будь-який момент може запросто піти обертом голова, з’явитися проблеми з диханням і координацією рухів. У перспективі нікотинова залежність переростає в більш серйозні захворювання, що мають плачевні наслідки: різні види раку, інсульт та інші.

З таким же ефектом ти можеш зняти фільтр з вихлопної труби свого авто і почати дихати цим. Тільки чи буде у тебе дорогий автомобіль, на вихлопній трубі якого стоїть фільтр, якщо ти не кинеш сигарету з фільтром? Тепер ти розумієш, де насправді повинен стояти фільтр і у тебе вийде досягти цього.

Як правильно робити «самозамес», який допоможе стати здоровим

Заміси свій коктейль сам з того, що купиш в дешевій забігайлівці на ринку або в інет магазині, одержуючому з тебе 100% прибуток. Чому ти не створив свій власний самозамес бізнесу, не поспішай відповідати. Просто подумай, ти на сайті бізнес ідей, вони буквально оточують тебе і це тільки безкоштовні пропозиції.

А тепер. Випускаючи дим або пара, ти піддаєш шкідливому впливу здоров’я оточуючих і тобі все одно, але коли ти відмовишся від цього, саме ти будеш вдихати дим інших.

Статистика невблаганно свідчить про сотні тисяч жертв пасивного куріння щорічно. Це послужило поштовхом державі прийняти законопроект, який забороняє паління у громадських місцях. Але що це значить для тебе, нічого! І потім ти точно також, як і зараз, будеш вдихати цей дим. Поки не зрозумієш, що можеш більше, куріння — ознака слабкості, привид успіху.

Пам’ятаєш хлопчика з Індії, який курив по 40 сигарет на день? Ця новина облетіла всі соціальні мережі та засоби масової інформації. Так ось, з того моменту минуло 8 років, а ти й не помітив(а) цього.

Багато хто прийшли на допомогу і йому довелося пройти безліч жертв, змінюючи одну залежність на іншу, але він стати здоровою людиною. Нікотинова залежність спершу була замінена пристрастю до їжі, тому дієтологам довелося неабияк постаратися, щоб вилікувати його від ожиріння. Зараз Арді Різал більше не курить і стежить за своїм здоров’ям, а тому виглядає значно краще. Але варто було втрачати 8 років життя із-за пристрасті до куріння? У нього було це час, а у тебе є 8 років на те, щоб стати успішним?

Багато хто скаже: «але я курю вейп, а пар набагато безпечніше диму, тому мені це не загрожує». Але це зовсім не так. Інтернет магазини будуть примудрятися і придумувати будь-які способи впарити тобі електронні сигарети, в тому числі розповідаючи про те, що пар значно безпечніше диму. Модна цитата, яку можна прочитати в соціальних мережах: «Пар на 95% безпечніше диму, парю де хочу».

Але для його впливу на здоров’я курця і оточуючих достатньо знати з чого робиться рідина для куріння. А це гримучий коктейль з 5 компонентів:

 • Харчової пропіленгліколь. Його додають, щоб вейперы відчували фортеця.
 • Харчової гліцерин. Без нього рідина не буде парити.
 • Вода. Для пом’якшення смаку.
 • Ароматизоторы. 100% хімія, надає вейпу той чи інший смак і запах.
 • Нікотин. Або зовсім без нього, навіщо переводити на тебе єдиний натуральний компонент, який дорожче синтезувати ніж отримати?

І, незважаючи на те, що нікотин не є обов’язковим компонентом, у багатьох вейпах він присутній у вигляді аналога, який тільки називається нікотином, а значить і курець зазнає наслідків його вживання. Крім цього, ароматизатори, присутні в рідині для вейпа, шкідливі для алергіків.

Все ще вважаєш, що палити це — модно?..

Культура вейперов в сучасному суспільстві

Вейперы — це нова субкультура, породжена курінням електронних сигарет. Вони абсолютно впевнені в тому, що пари, які вони вдихають разом знікотином“, набагато безпечніше диму від тютюну звичайних сигарет. Але ти вже знаєш, що таке нікотин в дешевих коктейлях, дорогі коштують більше твого вайпа. Не дивуйся, за натуральне задоволення доводиться платити. Але ти можеш отримати його сам, якщо вийдеш з туману.

Більше того, вони вважають, що їх пристрасть може врятувати життя іншим мільйонам людей, які курять звичайний тютюн. Вони думають, що вони приклад, але чого? І багато вейперы готові витрачати десятки і навіть сотні доларів заради придбання сучасних електронних сигарет і інших аксесуарів. Існує навіть особлива техніка, як правильно раскуривать вейпы. Але як ти вже дізнався(а) і пересвідчився(лась) з попереднього чтива — вейпинг далеко не таке просте отримання задоволення.

Якщо запитати будь-якого вейпера на вулиці, чому він курить електронні сигарети, то він скаже, що це круто, оскільки він сам вибирає аксесуар, колір і аромат. Іншими словами, вейперы можуть “настроювати” своє куріння.

На останньому з’їзді учасників цієї субкультури в США виявилося, що звичайні електронні сигарети йдуть в минуле і тепер кожен вейпер намагається знайти унікальну курильну трубку. Природно, відразу ж, як гриби, з’явилися магазини, які пропонують вейперам великий вибір курильних трубок, сумішей та інших аксесуарів. Заробляючи таким чином на “любителів парити” величезні статки. Але це не робиш ти, ти віддаєш їм свої гроші, які міг би вкласти в справу. Твоє тіло буде відчувати кисневий голод, але тобі все одно. Чи ні? Вже розумієш…

Популяризація вейпинга призводить до того, що електронні сигарети починають курити не тільки ті люди, які курили звичайний тютюн. Це був би цілком логічний і корисний для суспільства крок. Але, на жаль, за статистикою виходить зовсім не так. Ті, хто курить звичайний тютюн, рідко переходять на вейп, а от більшість людей, які ніколи не курили, пробують «парити» і втягуються у нову субкультуру, закриваючи собі шлях до особистим досягненням.

Кинь курити вже зараз, вейп не альтернатива

Ти куриш вже кілька років і думаєш, що кинути вже нереально? Тим більше, що тобі здається, ніби куріння заспокоює, дозволяє розслабитися в стресових ситуаціях, зняти психічну напругу? Дурниця, адже кинути палити можна лише за два дні, причому фізіологічна тяга до нікотину на другий день практично зникає. Важко буде лише до кінця тижня.

Набагато більшу роль у цьому відіграє психологічний фактор, з яким необхідно боротися.Запам’ятай головне: куріння — це завжди шкоди здоров’ю курця і оточуючих. І не важливо, що це звичайна сигарета, вейп або кальян. Багато хто також вважають, що якщо тривалий час куриш, то шкоди здоров’ю завдано і кидати немає сенсу.

Знову невірно, адже згідно з даними вчених, організм включає систему самоочищення вже через 30 хвилин після викуреної сигарети. А всього через 8 годин після цього повертаються в норму артеріальний тиск і рівень кисню в крові. А якщо зазирнути ще далі, то виявиться, що через рік ризик захворювання раку легенів та гортані зменшився практично в десять разів. Звучить вражаюче, чи не так? Так що тобі заважає почати здорове життя і перестати витрачати гроші на те, що тебе вбиває? Позбавляє сил, позбавляє часу.

Перехід з звичайних сигарет на електронні також не є гарною ідеєю. Як ми вже говорили вище, вейпинг — заняття далеко не найлегше. Додатково до всього, якщо ти станеш фанатом цієї субкультури, то неминуче допоможеш того, хто не палить, а продає тобі це.

Якісні аксесуари, рідина для куріння і сама трубка — все це коштує великих грошей, які набагато краще витратити на щось більш корисне і цікаве (зроби першу інвестицію, ти зможеш піти в тренажерку або на фітнес). Головне — не вымотаешь себе.

Як тільки ти кинеш палити, то відчуєш приплив енергії, шкіра стане більш чистою і світлою. Реакція й координація стане краще і швидше, а при пробіжках ти забудеш про задишку. У тебе з’явиться енергія почати свою справу або працювати на себе. Все, що для цього потрібно — особиста мотивація і трохи терпіння. Є багато способів, які допоможуть тобі кинути палити раз і назавжди. Це змінить твоє життя на краще.

Ніколи не пізно зайнятися собою, кинь палити прямо зараз і результат не змусить себе чекати!

 

Виразні і чарують своєю глибиною очі – це секрет успіху багатьох красивих жінок. Але навіть якщо ви не можете похвалитися ідеальною від природи формою очей, не варто засмучуватися. Все, що Вам потрібно – це хороша підводка для очей і трохи вправності. Підводка – це незамінний продукт, що дозволяє виділити очі і підкреслити їх гідності, а також, при необхідності, кардинально змінити їх форму. Правильно наносити підводку нескладно, головне – підібрати найбільш підходящу форму стрілок і намалювати їх гранично акуратно і симетрично.
Також хочемо вам порекомендувати ейвон в україні
Купуйте підводку тільки перевіреної фірми-виробника. Це захистить Вас не тільки невиправданих витрат, але і від небезпечних, нерідко викликають алергію, компонентів, які містяться в недорогих підводках невідомих виробників. Всі підводки компанії Avon безпечні для здоров’я, тому радимо зупинити вибір саме на них.
Якщо ви тільки вчитеся малювати стрілки, кращим вибором стане підводка-фломастер «СуперДлина» із серії Avon Color. А от c класичної рідкою підводкою з пензликом краще почекати, тому що для її використання потрібно як слід набити руку.
Як і будь-який косметичний засіб, підведення важливо правильно зберігати. Після кожного використання не забувайте щільно загвинчувати кришку тюбика. Якщо підводка стала густою, або засохла, не розбавляйте його водою або іншими рідкими засобами, це її не врятує і може бути небезпечно для ваших очей.
Підводка-фломастер «СуперДлина» поєднує в собі кращі якості рідкої підводки і зручного наконечника, з яким легко звертатися, як новачкові, так і професіонала. Рідка підводка є ідеальним варіантом для витонченого класичного макіяжу – тонких і акуратних стрілок. А ще вона найдовше тримається, відрізняється насиченим кольором і вважається ідеальною партією для накладних вій: рідка підводка відмінно маскує місця склейки.
Завжди наносити підводку як можна ближче до основи вій, уникаючи просвіту. Прийнято вважати, що класична вугільно-чорна або інша темна підводка добре виділяє очі, але це підходить не всім. Якщо у вас порцелянова шкіра і очі світлого або холодного відтінку, надто темна підводка може погіршити погляд і зробити колір очей блідіше. Спробуйте поекспериментувати з кольоровими підводками. Наприклад, чорна підводка відмінно підкреслює зелені очі, а синя – сірі.