Як заробити гроші в короткий термін — способи швидкого заробітку

814

Іноді виникають такі ситуації, коли в короткий термін потрібно заробити певну суму грошей, і якщо немає можливості отримати цю суму на постійній роботі, то варто задуматися про те, як з вигодою для себе реалізувати свої творчі та господарські здібності.

Деякі навіть не підозрюють, що завдяки своїм навичкам і талантам можуть добре заробляти, наприклад, займаючись фотографуванням, репетиторством, створенням сайтів, написанням текстів і багато іншого.

Зміст

 • Як і де можна заробити грошей в короткий термін
  • Репетиторство
  • Фотограф
  • Бебиситтинг
  • Для любителів тварин
  • Таємний покупець
  • Дошки оголошень — Авіто

Як і де можна заробити грошей в короткий термін

Репетиторство

Якщо у вас є та здатність, навички, вміння, яке можна вигідно продати, то чому б цим не скористатися і не збільшити свій дохід. Наприклад, ви добре знаєте англійську, тоді можна вигідно продати свої послуги, ставши репетитором (Див. Як заробити на знанні англійської (іноземної) мови детальніше за посиланням), тим більше, що зараз багато хто хоче вивчити цю мову.

Через знайомих, або з допомогою інтернету можна знайти собі учнів. Середня вартість одного заняття з репетитором — 500 рублів. Тобто, якщо ви будете викладати близько 6 разів в тиждень, то без проблем можна підвищити свій дохід приблизно на 10 000 рублів на місяць.

Фотограф

Зараз, послуги фотографів стали більш затребуваними. Ті, хто вміють добре фотографувати людей, можуть легко заробити гроші на своєму вмінні, причому можна влаштовувати не тільки святкові фотосесії, але і, так сказати, повсякденні, або тематичні.

Середній заробіток фотографа, дорівнює приблизно 3 000 рублів за одну тематичну фотосесію, а на весільній зйомці можна заробити і близько 10 000 рублів за один день. Пропонувати свої послуги можна через друзів, але краще створити свій сайт або сторінку в соціальних мережах, так клієнти відразу можуть побачити ваш рівень майстерності.

Радимо почитати: Як створити сайт самому безкоштовно — покрокова інструкція для чайників

Бебиситтинг

Бебиситтинг, відмінно піЕкшн де для тих людей, які люблять дітей і які знають, як про них піклується. Можливо, у ваших сусідів або знайомих є діти, які потребують приходить няні. Від вас вимагається лише побути з дитиною, поки батьки на роботі, потрібно буде його погодувати і сходити з нею на прогулянку. За один день ви зможете отримати близько 800 рублів.

Для любителів тварин

Подібний спосіб застосовний і для любителів тварин. Їдучи у відрядження чи у відпустку, деяким людям буває не з ким залишити свого домашнього вихованця. А за те, щоб прилаштувати свого улюбленця в хороші руки, на пару днів, люди готові платити близько 500 рублів в день.

Таємний покупець

Ще один вид заробітку – «таємний покупець», відмінно підходить для людей, у яких добре розвинене громадянське самосвідомість. Фірма або громадська організація, таким способом оцінюють роботу свого персоналу. За те щоб піти в певний магазин, або інший заклад вам заплатять близько 500 рублів, а вам всього лише потрібно скласти загальне уявлення про роботу персоналу, або якості послуг.

Дошки оголошень — Авіто

Сьогодні в інтернеті стає все більш популярним такий вид заробітку, як купівля-продаж товарів на безкоштовних дошках оголошень. Робота на такій великій дошці як Авіто здатна приносити Екшн сно великі гроші, особливо якщо вам вдалося знайти постачальника продукції за низькими цінами і навчитися продавати товари за максимально високою ціною.

Способів заробітку на Авіто сьогодні існує безліч, основні пов’язані з купівлею-продажем товарів, однак на сайті можна заробляти завдяки наданню різних послуг і реалізації товарів з «оффлайна». Ви можете скористатися нашим безкоштовним чек-листом з 18 ідеями заробітку на Авіто і заробити свої перші гроші на дошці оголошень.

Скачайте безкоштовний чекліст з ідеями
18 ідей як заробити на Avito прямо зараз
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Подивіться відео від нашого спеціаліста Андрія Меркулова про успішне заробіток на Авіто:


(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Подумайте, які платні послуги ви можете запропонувати
 • Спробуйте заробити завдяки репититорству або в якості няні
 • Скачайте чек-лист з 18 безкоштовними ідеями заробітку на Авіто, які допоможуть отримувати гроші завдяки активній роботі в інтернеті
 • Скористайтесь іншими нашими безкоштовними курсами і книгами по заробітку