5 кращих способів заробітку ВКонтакте

611

Соціальна мережа ВКонтакте є прекрасним сайтом для спілкування, знайомств, пошуку інформації та контенту. Однак не варто забувати, що скрізь, де є багато людей, завжди можна знайти клієнтів і гроші. Заробіток у соцмережі ВК стає все більш масовим явищем, тому пропонуємо вам ознайомитися з самими простими та розповсюдженими способами, які пропонують заробіток на найбільшому сайті Росії.

Зміст

  • Заробіток на паблике ВКонтакте
  • Заробіток грошей на тематичній групі
  • Отримати гроші за таргетовану рекламу
  • Заробіток з допомогою чужих пабликов
  • Останній спосіб – заробіток на заходах

Заробіток на паблике ВКонтакте

Одним з найбільш простих способів, що дозволяють налагодити постійний заробіток у соцмережі вконтакте, це створення пабліка. Сенс ідеї в тому, що ви створюєте співтовариство з унікальним і цікавим контентом, неважливо на яку тему, і далі можете легко заробляти завдяки рекламі та партнерських програмах.

З чого почати? Перш за все, щоб налагодити заробіток на сайті ВКонтакте, необхідно мати профіль в ВК і створити паблік. Тематика може бути абсолютно різна, проте найпопулярніші паблики на сьогоднішній день працюють у сфері гумору та розваг. Здається, все гранично просто – створюєте співтовариство і публікуєте в ньому смішні картинки, цитати, відео. Аудиторія повинна рости, як на дріжджах, однак насправді все набагато складніше. Під ВКонтакте вже працюють тисячі груп на будь-які теми в світі, тому, щоб привернути увагу аудиторії, потрібно бути щось краще.

Щоб зробити паблік цікавим і оригінальним, слід шукати для нього ексклюзивний, унікальний контент. Якщо ви будете просто копіювати пости з інших спільнот, то вашою аудиторією зможуть стати хіба що випадкові користувачі, які не перебувають у великих відомих спільнотах і пропускають вже давно заяложені жарти.

Для того щоб налагодити заробіток у ВКонтакте через співтовариство, слід щоб у ньому складалося як мінімум кілька десятків тисяч користувачів. Ви можете розміщувати платні пости, рекламу, і навіть брати участь у партнерських програмах, отримуючи відсоток від продажу рекламованих товарів і послуг.

5 смачних способів заробити у ВК на групах і пабликах

Заробіток грошей на тематичній групі

Другий простий спосіб, який дозволяє налагодити постійний заробіток великих грошей в соц.мережі ВКонтакте, це створення тематичної групи. Такі групи відрізняються від пабликов своєю вузькою спрямованістю. Наприклад, співтовариство може бути присвячене дорогим собакам, німецьким автомобілям, брендовому одязі. Сенс створення такої групи полягає в тому, що вона збирає невелику, але більш активну аудиторію. На такому майданчику набагато простіше продати тематичні товари.

Наприклад, щоб налагодити заробіток у соцмережі ВК в групі про собак, досить зібрати аудиторію в кілька тисяч чоловік і іноді розміщувати рекламу партнерів з пропозицією купити нашийники, засіб від бліх для собак, намордники, дорогий корм і так далі. Аудиторія завдяки постійній роботі вашого спільноти починає довіряти вам і якщо ви говорите, що запропонований корм найкращий, то багато хто готові будуть покластися на вас і подумають: «А чому б і не замовити цей корм тут?».

Заробіток на тематичній групі непростий тим, що, як і в першому випадку, потрібно зібрати велику аудиторію людей. Звичайно, невеликі гроші можна отримувати в ВК і з обмеженою аудиторією, однак для цього слід зібрати все одно як мінімум 10-15 тис. осіб. Так що наберіться терпіння, чим більше ваша спільнота у ВКонтакте, тим активніше вона приносить гроші.

Рекомендуємо подивитись:
Як почати заробляти в інтернеті з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Отримати гроші за таргетовану рекламу

На сайті ВКонтакте можна активно заробляти і за допомогою розміщення рекламних оголошень від партнерів самого сайту. Все що потрібно – це налаштувати рекламну кампанію і визначити вартість одного переходу по рекламі в ВК.

Зручність даного способу полягає в тому, що ви отримуєте гроші за приблизно однаковою ставкою і замовлення реклами будуть постійними. Плюс в тому, що всі оголошення можна налаштувати під свій паблік, вибравши підлогу аудиторії, її вік, інтереси і так далі. Тобто у вашій групі для любителів жіночих нарядів не буде з’являтися реклама ножів і протеїну для набору маси. Так як аудиторія жіноча, то їй буде рекламуватися косметика, одяг, подарунки і т. д.

Заробіток в Інтернеті

Заробіток з допомогою чужих пабликов

Отримувати гроші в ВК можна і без наявності власного великого співтовариства. Можна використовувати вже готові паблики і налагодити з ними співпрацю. Ви можете розміщувати у спільнотах рекламу своїх товарів і послуг, пропонуючи групі відсоток від продажів, а можна просто публікувати посилання на свій сайт і заробляти навіть на переходах.

Приміром, у вас є інтернет-магазин одягу. Все що потрібно щоб отримувати гроші з ВК – домовитися з групами про розміщення реклами і віддавати невелику частину прибутку власнику майданчики.

Або можна отримають гроші завдяки поєднанню заробітку на трафік і заробітку в ВК. Так, у вас є сайт з новинами шоу-бізнесу, ви домовляєтеся з групами, присвяченими зірок, про публікації посилань на новини. Це дасть величезний трафік, якщо реклама розміщується грамотно. Наприклад, ви співпрацюєте з фан-групою Сергія Лазарєва, в якій перебуває 50 тис. чоловік, і розміщуєте там новини про співака з посиланням на свій сайт. Відвідувачі навіть не здогадаються, що це реклама і з радістю дізнаються щось нове про свій поп-кумира, а ви отримуєте за це реальні гроші.

Останній спосіб – заробіток на заходах

Цей спосіб заробітку зовсім не схожий на всі попередні, він передбачає створення груп або пабликов, а зустрічей. Це може бути концерт, вебінар, семінар, тренінг, конференція і багато іншого. Залишається лише запрошувати на захід людей, враховуючи географічну прив’язку. Можна це робити вручну, проте швидше буде скористатися сучасним програмним забезпеченням, яке розсилає запрошення та повідомлення.

5 найсмачніших тим заробітку ВКонтакте — Простий Бізнес Онлайн from Лайфхак — Вебінари

Здавалося б, скільки можна людей запросити на захід через вк і скільки з них погодиться прийти? Однак у цьому випадку достатньо, щоб на ваш тренінг прийшло навіть 20-30 осіб. Всі вони заплатять за вхід і потенційно можуть прийти наступного разу, привівши своїх друзів. А кожен новий чоловік – це гроші. Добре, продумане, великий захід може зібрати сотні людей. Головне запропонувати людям щось нове, незвичайне, актуальне. Це може бути тренінг на тему «Як заробити в мережі», «Як подорожувати за копійки», «Як пережити кризу» і так далі.

Безсумнівно, велика частина аудиторії ВК полягає в таких групах як «Гумор», «Подслушано Вульгарне» і тому подібне. Однак на таких пабликах крупно заробити можна тільки в тому випадку, якщо аудиторія становить сотні тисяч людей. Тому легше всього заробити на певних тематичних групах, найбільш «хлібні» тематики на сьогоднішній день для продажу товарів – це дитячі товари та одяг. Саме ці дві категорії товарів продаються ВКонтакте найкраще. Ну а якщо ви хочете заробити швидко і без особливих вкладень коштів, то в цьому випадку найпростішим виявиться заробіток на семінарах і тренінгах.