Як заробити гроші на YouTube. Способи заробітку в Ютубі

696

Нещодавно з’явилася мережа Інтернету глибоко вплинула на життя людства в цілому. З’явилися соціальні мережі, освітні сайти і розважальні програми. З виникненням всього цього контенту, у людини, природно, виникає питання : «Де і як заробити гроші в інтернеті?» Деякі люди думають, що це дуже легко, варто лише знайти відповідний сайт і додати бажання, інші вважають заробіток в мережі практично нереальним.

В даній статті спробуємо розібратися, як заробити гроші на YouTube, і розглянемо популярні способи заробітку в ютубі!

Ютуб — це сервіс, який дає можливість переглядати, коментувати і оцінювати чужі відео, а також додавати свої. На даний момент, у власності сайту мільйони відео, ютуб є третім за популярністю сайтом світу, що вже говорити про кількість відвідувачів і передплатників. Рекомендуємо прочитати про іншу відео соцмережа Перископ у статті — «Перископ що таке?» — ви впізнаєте для чого потрібно це додаток, як встановити, заробити і т. д.

Щоб почати заробляти таким способом, необхідно знати, як правильно додати відео на відеохостинг Youtube.

 • Рекомендуємо прочитати — Як завантажити відео в Ютуб

Зміст

 • 1. Як заробити гроші на YouTube. З чого почати
  • Партнерство з YouTube
 • 2. Основні способи заробити в Ютубі гроші
  • Як відбувається виплата за відеоролик на YouTube

1. Як заробити гроші на YouTube. З чого почати

YouTube — це не тільки прекрасний спосіб розважитися, а також знайти корисну інформацію, але і грунт для заробітку. На перший погляд може здатися, що простіше простого знімати відео, викладати їх в інтернет і отримувати за це гроші. Але, звичайно, не все так легко, як здається.

Партнерство з YouTube

В ютубі можна заробити гроші, ставши його партнером.

Що означає стати партнером Youtube

До відео партнерів сервісу додається коротка реклама спочатку ролика, яка власне і є прибутком. Чим більше відео з рекламою подивляться люди, тим більше грошей отримає відеоблогер.

Варто відзначити, що заробіток на Youtube виходить цілком собі непоганий, тільки потрібно враховувати деякі умови:

 • Щоб стати партнером Ютуба, ви повинні мати власний канал з оригінальною назвою.
 • На вашому каналі повинні виходити регулярні нові відеоролики, кількість переглядів яких повинно бути не менше 1000, а також необхідно мати 1000 передплатників на ваш канал. Насправді, це мінімальні вимоги, на практиці потрібно близько 5000 переглядів і передплатників.
 • Ваші відео повинні бути змістовними, яскравими, цікавими, залучати цільову аудиторію і не набридати.
 • Прикладом успішного відеоблогера можна назвати Кейт Клэпп — королеву російської YouTube. Вона почала знімати свої відеоблоги в 15 років,а зараз, у 20, якість відео не поступається професіоналам, а різноманітність роликів вражає. Катя розповідає про косметиці, парфумерії, новинки кіно і музики, літератури, знімає сегменти «Питання-відповідь» і «Веселі п’ятниці», у яких розповідає глядачам про своє життя.

  2. Основні способи заробити в Ютубі гроші

  Заробити на YouTube можна кількома способами:

  Перший спосіб заробітку, — це «розкрутка» вашого власного відео.

  Якщо ви займаєтеся створенням відеороликів, то від вас вимагається тільки викласти це відео на вашому каналі YouTube і спробувати «розкрутити» ваше відео за допомогою реклами, спаму або поширення посилання прямим способом. Але цей спосіб має місце тільки при мільйонні перегляди і тисячі передплатників.

  Другий спосіб заробити на YouTube більш швидкий, — від вас потрібно виставити популярний фільм, мультфільм, кліп, трейлер і ін

  Головна вимога — унікальність даного відео на YouTube. Перевірити унікальність легко і просто, для цього в пошуковій систему YouTube вбийте назва вашого відеоролика і подивіться, чи є такий на сайті. Якщо ваше відео унікальне, завантажуйте його на свій канал і чекайте переглядів і передплатників. Хотілося б додати, що «гучні» назви і позитивні коментарі ваших друзів привертають увагу людей, які і будуть вашими передплатниками.

  Але майте на увазі, що ваш Ютуб-канал можуть заблокувати, якщо власники авторських прав поскаржаться на відео, розміщене на вашому каналі!

  Як відбувається виплата за відеоролик на YouTube

  Коли у вас набралася достатня кількість переглядів і передплатників, то прийшла пора «монетизувати» трафік з YouTube. Різні сервіси, які співпрацюють з YouTube, займаються перекладом трафіку в гроші на ваш веб-гаманець. Коли можна буде зняти гроші на рахунок, адміністрація сама повідомить вам про це.

  Значна частина трафіку йде на сервіси YouTube, тому не думайте, що вони займаються благоЕкшн ністю. Але тим не менш 30% трафіку йде в потрібному напрямку і завдяки цьому, є можливість заробити гроші в Ютубі.

  Справа в тому, що при перегляді вашого відео, люди, просмотревшие його, відповідно, втрачають трафік, який переводиться в гроші на ваш веб-гаманець. Адміністрація YouTube після «розкручування» вашого відео сама зв’яжеться з вами і пояснить сам процес виведення коштів. Це нескладно, а головне не вимагає ніяких витрат, все що від вас потрібно, це трохи часу і, звичайно ж, терпіння!

  Дивіться відео про заробіток в інтернеті для підлітків

  Як бачите, заробити гроші на YouTube і добитися успіху в Ютубі можна, якщо докласти деяких зусиль і мати велике бажання!