Як заробляти на продажі книг в інтернеті

961

Є люди, які не мислять себе без читання книг, як в інтернеті, так і в друкованому варіанті. І, як би не спрощували наше життя інтернет і різноманітні інноваційні технології, привабливість старих добрих книг в глянсовому палітурці залишиться незмінною. А тому пропонуємо розглянути такий варіант заробітку в інтернеті, як продаж книг.

Мова піде не про новинки вітчизняної та зарубіжної літератури, не про перевиданнях. Мова про тих книгах, які непотрібними порошаться на чиїхось полицях, які часто несуть на смітник за браком часу і бажання здати їх в дитячий будинок, або, що ще гірше, на макулатуру. А адже напевно десь є людина, яка потребує саме в цій, приготовленої на викид книженції.

Зміст

 • 1. Як заробити на книзі, продаючи її через інтернет
 • 2. Висновок

1. Як заробити на книзі, продаючи її через інтернет

Шанувальникам книг подібна ідея повинна сподобатися.

Вам необхідно мінімум Екшн і витрат:

 • створюєте простий веб-сайт з магазином;
 • робите гідне опис вашої бібліотеки на продаж книг, вірніше кожної книги окремо;
 • відкриваєте електронний рахунок, або скористайтеся банківськими.
 • Ідея проста як у своїй задумом, так і у виконанні. Тим більше наповнити свій магазин товаром не складе ніякої праці.

  Варто тільки дати оголошення в місцеву газету про купівлю книг під макулатуру і ваші руки потече книжковий потік за невелику винагороду.

  Можливий варіант допомоги прибирання квартири у родичів або знайомих, у яких, в зв’язку з ремонтом, старі книги просто не вписуються в новий інтер’єр.

  Той, хто відвідує книгарні, знає, що ціни на новинки в них чималі. І не кожен зважитися на дорогу покупку. А вже тим більше, якщо книга потрібна виключно заради інформації. Можливо в уживаної книзі вона така ж, як і в новій, тільки ціна на неї на порядок нижче.

  Книга як джерело отримання доходу

  Якщо ж вам вдасться роздобути рідкісний який-небудь примірник, або через інтернет, або від кого-то ще, ціна на такий товар буде відповідною. Також не забуваємо про існування книг, які шукаються роками. Раптом вона випадково перекочувала до вас? Старі підручники можуть комусь стати підмогою.

  Окрім продажу книг також спробуйте звернути увагу на інтернет-аукціони, зараз цей напрямок стає популярним.

  2. Висновок

  Підводячи підсумок, можна сміливо сказати, що така ідея має місце бути. Адже з мінімальними витратами ви в результаті залишаєтеся зі стабільним доходом і не маєте проблем із:

  • пошуком приміщення,
  • підбором персоналу,
  • реєстрацією необхідної дозвільної документації.

  І сам факт того, що ви даєте друге життя книзі, повинен гріти душу шанувальника читання в класичному втіленні.