Куди вигідно вкласти гроші, щоб вони працювали

611

Куди вкласти гроші, щоб вони працювали – нагальне питання, яке цікавить багатьох. Навіть у радянський час, коли ситуація в країні була стабільною, люди намагалися визначити свої заощадження, щоб потім отримати їх назад в преумноженном вигляді – для цього використовувалися ощадні книжки. Потім нас накрила хвиля банків – тільки потім ми розібралися в тому, що більшість з них було створено з метою швидко заробити і зникнути. У цій ситуації розібратися, куди краще вкласти гроші і без втрат, непросто. У нашій статті ми розглянемо варіанти, коли Екшн сно можна отримати прибуток.

Зміст

 • Інвестування – головні принципи
 • Звернутися в банки
 • Фондовий ринок, ПІФ
 • Форекс
 • Операції з нерухомістю
 • Свою справу
 • Що не варто робити

Інвестування – головні принципи

Перед тим, як вирішити, куди вкласти гроші, кожному бажаючому заробити на цій процедурі рекомендується познайомитися з азами майстерності заощадження. Отримати прибуток по максимуму з мінімальними витратами – ось наше основне завдання, і чим менше при цьому буде ризиків, тим краще. Вигідне вкладення нерозривно пов’язано з такою умовою: прибуток завжди буде залежати пропорційно від ризиків, на які йде інвестор.

Куди вкласти гроші? Перше наше вкладення повинно бути зроблено в наші власні знання, які пов’язані з прибутком і всім, що для нас вигідно. Для цього можна трохи зайнятися вивченням інструментів, як грамотно використовувати вільні кошти і при цьому не збанкрутувати і не піти в мінус. Отже, основні принципи, які повинен усвідомити для себе кожен, хто шукає, куди вкласти гроші.

Можна пустити заощадження на створення так званої «фінансової подушки». Строго не рекомендується займатися прибутком і прагнути заробити, поки спочатку не створена фінансова база. «Подушка» в нашому випадку – це вільні кошти, які ми можемо використовувати протягом півроку, не змінюючи своє звичайне життя. Ця умова повинна бути обов’язково присутніми перед прийняттям рішення, куди вкласти гроші. Створення «подушки» – це заощадження, які можна отримати шляхом відкладання грошей, які вдалося заробити або отримати шляхом продажу великого майна. Прибутком, що підходить для цього, можна вважати пасивний дохід. Джерелом може бути, наприклад, здача в оренду дачі або квартири.

Як здати квартиру — Секрети керуючого

Перед пошуком, куди вкласти гроші, можна диверсифікувати вкладення. Що це означає? Нашу прибуток, яку ми зарезервували для того, щоб її вигідно використовувати, ми, для того, щоб далі на ній заробити, повинні розділити на різні інвестиційні інструменти. Таким чином можна уникнути великих ризиків і зробити наше вкладення безпечним. Наприклад, ми вирішили, що для нас вигідно – це фондовий ринок і нам там можна заробити. Розумним буде подумати над прибутком в різних секторах цієї галузі, розбити її на частини і вирішити, які галузі нам ближче – це можуть бути банки, нафта, виробництво, сільське господарство, продовольство та ін Так при втратах в одному секторі, наше вкладення, одночасно з цим, зможе заробити в інших.

Контроль ризиків – цим можна зайнятися ще перед тим, як зЕкшн снити вигідне вкладення. Без ризику заробити не вийде – над цим треба подумати, а ще над тим, який реальний розмір наших ризиків. Палаючі очі і долари замість зіниць, але нічого більше – ось що можна отримати замість того, щоб розумно заробити, витративши наше вкладення лише частково, наприклад, сто доларів замість тисячі. У тому разі, якщо гроші у нас в кредиті, то розпоряджатися ними потрібно з ще більшою обережністю, оскільки легко можна піти у великий борг. Дуже важливо не поспішати.

Залучення співінвесторів. Будь-яке вкладення вигідно, якщо воно зроблено спільно, особливо, якщо співінвестор – один або більше – вже мають досвід у подібних операціях. У них можна буде повчитися премудростям інвестиційного бізнесу і не наробити дурних помилок, які часто роблять новачки. Тут, наприклад, добре буде використовувати памм-рахунок. Його сенс полягає в тому, що ми передаємо повноваження з управління нашою сумою-внеском професіоналу.

Звернутися в банки

Познайомившись з основними принципами вкладення і прийнявши їх на обов’язкове озброєння, можна приступати до самого інвестування. У загальній складності їх п’ять – основних інвестиційних каналів.

Спосіб заощадження, про яке сьогодні знають навіть детсадовцы – це банк. Він підходить тим, хто любить ризикувати по мінімуму, однак, варто враховувати, що і прибуток тут теж буде невеликий. Деякі фахівці з фінансів вважають, що такий дохід можна порівняти з інфляційним рівнем. Банківські вклади робляться на тривалий строк, але до відчутного заробітку це зазвичай не призводить. Все, що отримує інвестор – це невеликі відсотки кожен місяць або рік.

Ситуація, коли кожен другий банк виявлявся «пустушкою», закривався і зникав разом з усіма вкладеними коштами, сьогодні вже позаду. Держава почала контролювати це питання – в роботі залишаються наЕкшн ні банки, які застрахували свої кошти у хороших партнерів. Кінцева мета політики уряду – залишити невелику кількість банківських організацій, які будуть обслуговувати населення і зЕкшн снювати основні фінансові завдання. Незмінним лідером на сьогодні є сбербанк Росії.

З плюсів такого виду інвестицій можна виділити:

 • малий ризик;
 • невелика сума першого вкладення;
 • все просто і зрозуміло – для того, щоб зробити внесок, нічому не потрібно вчитися.

До мінусів відносяться:

 • вклади за низькими відсотками;
 • дострокове зняття грошей призводить до втрати доходу.

Фондовий ринок, ПІФ

Наступним етапом за рівнем доходу після банку є фондовий ринок. Тут крім грошей беруть участь цінні папери, найбільш знайомі кожному з яких – акції. Таким інвестиціям також спеціально вчитися теж не треба. Для того щоб почати, потрібно просто звернутися до брокера або в банк, де продаються акції цікавій компанії.

На цьому етапі головне – вибрати наЕкшн ного брокера, який допоможе вибрати компанію, у якої вигідно купувати цінні папери. Інвестувати гроші тут краще всього на тривалий термін, не кваплячись швидко продати придбані документи. Фахівці рекомендують вибрати керуючого, який грамотно проведе процедуру покупки і допоможе не помилитися у виборі джерела доходу.

Пайовий інвестиційний фонд – організація, де портфель з інвестицій формується самостійно, він може складатися з банківських депозитів, облігацій, акцій і т. п. Кожен бажаючий може придбати свою частку або пай, в такому портфелі. Розмір доходу, або відсотків, буде залежати від того, який пай придбаний – великий чи маленький. Єдиний нюанс – якщо в банку в кінці місяця або року в будь-якому випадку внесок збільшується, тут він може зменшиться, оскільки доходи компанії, яка продала цінних паперів пайового фонду, можуть бути негативними.

З плюсів таких вкладень можна виділити:

 • можливість почати з невеликої суми;
 • у більшості випадків дохід все-таки вище, ніж у банку;
 • є що вибрати з інструментів – різноманітність цінних паперів;
 • інвестиційний портфель можна складати самим.

Мінуси Піфу:

 • процес інвестування дещо складніше, ніж у банку;
 • є ризик піти у збиток, хоч і невеликий;
 • у тому випадку, якщо вкладник сам керує своїми паперами, для цього можуть знадобитися спеціальні знання.

Форекс

У тому випадку, якщо ви успішно освоїли перші два способи вкладення, можна поступово переходити до більш складного – валютному ринку. Кожен його учасник купує певну кількість цінних паперів, а потім змінює їх на інші. Різниця – є дохід. Головний принцип – зробити покупку за мінімальною, а продаж – за максимальною ціною, тобто в найбільш вдалий для цього момент, коли ціни будуть знаходитися на належному рівні.

Форекс – це великий ризик, т. к. за хвилину тут можна багато заробити або втратити. Звичайно, все буде залежати від суми, на яку купуються або продаються цінні папери. Починати краще всього з мінімальних значень, т. к. роботі на валютному ринку треба добре вчитися, тут важливі і вправність, і інтуїція, і досвід. У тому випадку, якщо спеціально навчатися немає часу, то можна поступити простіше – передати свої повноваження брокеру – професійного торговця. До вибору брокера потрібно поставитися з усією пильністю – він повинен бути реальною компанією, що має хорошу репутацію, офіс, юридична адреса та всі необхідні реєстраційні документи.

Плюси валютного ринку:

 • починати «гру» можна зі ста доларів;
 • заробіток може бути швидким і великим;
 • велика різноманітність паперів, які можна купити і продати.

Мінуси:

 • необхідно якісне навчання роботі;
 • ризики

Операції з нерухомістю

Цей спосіб заробітку можна назвати класикою, т. к. в ціні нерухомість завжди зростає, а не втрачає. Маючи хороший стартовий капітал, сьогодні можна придбати різні варіанти – як комерційну, так і житлову нерухомість. Перший варіант приносить більший дохід, однак, тут необхідні спеціальні знання, які допоможуть зробити покупку грамотно.

Варіанти вкладення грошей. Інвестуємо в комерційну нерухомість

Увівши свій e-mail, Ви отримаєте наЕкшн ний дохід на недвижке
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Деякі думають, що до нерухомості належать лише земля або будівлі, але це не так. Закон зараховує сюди ще кораблі, водні об’єкти, літаки і навіть космічні апарати. Нерухомість купується найчастіше для подальшої здачі її в оренду.

Звідси – плюси такої покупки:

 • пасивний дохід від оренди;
 • заробіток від різниці між купівлею і продажем нерухомості;
 • відмінний захист від інфляції – вартість нерухомих об’єктів тільки зростає;
 • можливість використовувати об’єкт в особистих цілях: в квартирі можна жити, в нежитловому приміщенні – відкрити офіс або магазин.

Мінуси:

 • для покупки потрібен великий вільний капітал;
 • важко швидко продати чи обміняти;
 • є ризик механічних пошкоджень (наприклад, квартиронаймачі можуть зламати техніку або зіпсувати меблі)

Свою справу

Власний бізнес – це цікаво для тих, у кого є для цього здібності, засоби і досвід. Ніш тут існує безліч. Складно порадити щось певне, бо у кожного свої здібності і уподобання. Хто відкриває свій магазин, комусь цікаво організовувати свята, а для кого-то не проблема створити власну страхову компанію (ріелтерську, кадрову, банківську та ін.). Своя перукарня, кафе, швейна майстерня, школа хореографії, приватний дитячий садок, сервіс оргтехніки – це невеликий перелік можливих варіантів бізнесу.

Переваги, якими володіє свою справу:

 • самостійне управління фінансами в будь-який момент можна змінити стратегію в якому завгодно напрямку;
 • цікаві проекти залучають хороших співінвесторів;
 • у тому випадку, якщо вже є «розкручений» бізнес, можна легко отримати кредит для розвитку далі;
 • можна займатися тією областю, яка цікава.

Недоліки:

 • ризик втрати грошей, навіть якщо є хороші знання і багатий досвід;
 • складно швидко продати, відкрити, закрити, поміняти напрям;
 • потрібно вчитися – і на початку справи, і на всьому її протязі;
 • необхідність залучення фахівців в разі розширення (бухгалтерів, економістів, юристів та ін.).

Що не варто робити

На завершення варто поговорити про те, що не варто робити, щоб не полетіти у «фінансову трубу» або просто – не збанкрутувати. Зовсім недавно відгриміли гучні справи з фінансових пірамід типу «МММ» і тому подібного. Сьогодні ми добре розуміємо, що ця система завжди програшна і вкладати гроші туди не варто. Навіть якщо на початковому етапі нас буде чекати невеликий дохід, закінчиться таке підприємство великим крахом. Фахівці, які давно займаються отриманням прибутку від вкладень, рекомендують обходити стороною не тільки фінансові піраміди; небезпечним в плані великих втрат є також гральний бізнес, незаконні і сумнівні проекти.

Зараз добре заробити в Інтернеті можна купивши працюючий курс, за допомогою якого можна створити собі пасивний дохід. Редакція сайту перебрала багато курсів і вибрала кілька курсів від провідних фахівців, які знають свою справу.

Скачайте на свій e-mail курси
Курси, які стабільно приносять пасивний дохід
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

(1голос(ів), середній: 5,00 з 5)
Завантаження…

Подивіться відео, як здавати квартиру і вигідно інвестувати в комерційну нерухомість;
 • Хочете отримувати дохід з нерухомості? Просто скачайте курс на свій e-mail, і стаєте незалежними;
 • Випишіть собі кожен спосіб його плюси і недоліки, щоб підібрати для себе найбільш наЕкшн ний;
 • Вивчіть курси, які ми надали і почніть зараз же отримувати дохід