Як заробити на Авіто — поради та види заробітку

692

Заробляємо гроші разом з Авіто! Avito є найкращим майданчиком для продажу. Авіто не потребує реклами, відповідно, це економить витрати.

Дошка безкоштовних оголошень Avito — це ідеальне місце для того, щоб продати якісь товари (предмети побуту) або послуги і заробити на цьому.

Суть роботи Авіто дуже проста: люди розміщують оголошення про продаж будь-якого мотлоху, який їм не потрібний. Це може бути одяг, побутові товари, книга, техніка і навіть нерухомість. Продавати можна що завгодно і як завгодно, а ціну за товар виставляєте ви самі. Більш докладно як продати квартиру (нерухомість) читайте в цій статті.

Avito — це найбільша в рунеті дошка безкоштовних оголошень

Зміст

 • 1. Як заробляти на Авіто — з чого почати?
 • 2. Способи заробити на сайті Авіто
  • Спосіб №1 — Продавати власні речі
  • Спосіб №2 – Продавати чужі речі
  • Спосіб №3 – Продавати товари оптом
  • Спосіб №4 – Знайти оригінальне оголошення
  • Спосіб №5 – Організувати інтернет-магазин
  • Як знайти самі актуальні товари і заробити на цьому
 • 3. Поради щодо продажу товарів на Avito
 • 4. Організація бізнесу з Авіто: свій інтернет-магазин
  • Як відкрити магазин Avito
  • Робота з магазином на сайті Авіто.ру
  • Як ще можна заробити в інтернеті, без вкладень, на дошках оголошень
 • 5. Як заробляти від 30 000 до 150 000 рублів на Авіто без вкладень з кожної угоди
 • 6. Часті питання
  • 1. На чому заробляє сайт Авіто?
  • 2. Скільки заробляє сайт Avito
  • 3. Що вигідно продавати на Авіто
  • 4. Що найчастіше шукають і що краще продається на Авіто
 • 7. Висновок

1. Як заробляти на Авіто — з чого почати?

Для початку потрібно пройти нескладний процес реєстрації на сайті Avito. Реєстрація на Авіто вимагає прив’язки до поштової скриньки і телефоном. Поштова скринька необхідний діючий, так як саме на нього будуть приходити пропозиції за Вашим оголошенням, а так само через нього необхідно перший раз пройти авторизацію при реєстрації. За правилами Авіто заборонено одній людині мати більше одного облікового запису.

Потім спробуйте пошукати в шафках або хижі речі, яких ви не потребуєте, адже вони можуть стати в нагоді іншим людям. Якщо ви знайшли пару таких речей, то стали ще ближче до можливості заробити.

Далі потрібно зробити кілька якісних фотографій таких речей. В оголошенні, крім фотографій, потрібно написати і невеликий опис про товар.

Пам’ятайте, чим більше інформації про нього, тим вище ймовірність, що його куплять. Для створення гарного оголошення потрібно витратити 10-20 хвилин. Воно буде активно на сайті 30 днів. Але потім його можна ще раз виставити, якщо товар не купили. (Читайте також — Як можна заробити на продажі товарів з Ebay).

Рекомендуємо подивитись:
18 ідей, що можна продати на Авіто прямо зараз, щоб заробити гроші

2. Способи заробити на сайті Авіто

Спосіб №1 — Продавати власні речі

Так і робить більшість людей, адже в кожного з нас є дома купа мотлоху. Для нас це може бути непотріб, а для інших людей — цінна знахідка. Наприклад, старі фотоапарати, монети, журнали і так далі. Вони вам зовсім не потрібні, а колекціонери будуть раді такій покупці. Так ви не тільки позбудетеся від непотрібних речей, але і ще заробите.

Спосіб №2 – Продавати чужі речі

Можна дешево скуповувати цікаві речі інших людей, а потім продавати їх на Авіто. Або ж просто розміщувати оголошення про продаж таких речей, а потім, якщо знайдеться покупець, продавати річ, а забирати собі якийсь відсоток.

Спосіб №3 – Продавати товари оптом

На китайських сайтах можна знайти товар, який при оптовій закупівлі можна брати майже задарма. А у нас його можна потім продати набагато дорожче. Головне — знайти хорошого покупця і організувати доставку.

Спосіб №4 – Знайти оригінальне оголошення

Якщо ви знайшли оригінальне оголошення на Авіто, то за нього ви можете отримати 500 рублів. Про те, яке оголошення вважати оригінальним, краще почитати на офіційному сайті.

Спосіб №5 – Організувати інтернет-магазин

Це найкращий заробіток на Авіто. Можна купувати дешеві товари у Китаї, а потім продавати їх на цьому сервісі. Різниця у вартості і буде вашим доходом. Але для цього потрібно попрацювати, адже на Авіто дуже багато товарів, тому покупець з усього їх кількості має виділити тільки ваш.

Як знайти самі актуальні товари і заробити на цьому

Рекомендуємо подивитись:
Пройдіть наш просунутий курс — Стабільний дохід на дошках оголошень швидко, без досвіду і без стартового капіталу]
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

3. Поради щодо продажу товарів на Avito

Головне питання при розміщенні оголошення про продаж старого товару — його ціна. Тут не можна призначити занадто високу ціну, адже ніхто такий товар не купить, але і продешевити не хочеться. Якщо на сайті є схожі товари, то потрібно провести порівняльний аналіз їх ціни.

У випадку якщо вас цікавлять тільки гроші, то ціну можна призначити вище середньої, а якщо вам потрібно швидше позбудеться від нього, то можна поставити найнижчу. Вибір тільки за вами. (Читайте також — Заробіток в інтернеті без вкладень — відгуки)

Не забудьте правильно скласти заголовок оголошення, вибрати ринкову ціну товару, скласти цікаве оголошення, завантажити декілька якісних фотографій (3-5 штук)

Перше, що кидається в очі при перегляді великої кількості оголошення — його назва. Оригінальна назва приверне потенційних покупців, що може дуже допомогти. Текст оголошення має бути максимально інформативним, але не нудним. Прочитавши його за пару хвилин, покупець повинен точно знати, що він бере. Нікому не потрібен «кіт у мішку».

Фотографії повинні бути якісними і відображати лот з усіх боків. Без фотографій ніхто його не купить.

Ось так просто можна заробити гроші з Авіто на продаж домашнього мотлоху. Але що робити, якщо людина хоче почати прибутковий бізнес на Авіто?

Інтернет магазин Авіто є вельми дієвим інструментом продажів товарів або послуг. Адже саме цей сайт є вкрай відвідуваним. Саме там люди в першу чергу шукають товари та послуги, яких потребують.

4. Організація бізнесу з Авіто: свій інтернет-магазин

Біля магазину Авіто є ряд переваг. Найважливіше перевага – це персональна підтримка. Працівники Авіто відповідять на всі питання і підтримають з технічними моментами. Також Авіто надає аналіз ефективності магазину, що теж важливо для ведення власного бізнесу.

Користувачам магазину Avito надає мобільну версію для вашого магазину, що, безсумнівно, важливо в нашому світі, де люди досить часто шукають необхідні їм позиції саме з телефону або планшета. Саме зручна мобільна версія сайту допомагає дуже сильно підвищити продажі.

Більш того, багато користувачів, у яких є смартфон або планшет, встановили собі мобільний додаток Авіто, що дозволяє зЕкшн снювати там покупки. Додаток є досить зручним для користувачів.

Магазин Avito

Як відкрити магазин Avito

Для того, щоб відкрити інтернет-магазин на Авіто, необхідно після проходження реєстрації залишити заявку, далі з вами зв’яжуться співробітники сайту і проконсультують вас по роботі магазину і допоможуть укласти договір.

Пам’ятайте, що магазин на Авіто є платною послугою, він коштує від 33 тисяч рублів на рік, а це близько 3 тисяч рублів на місяць.

Після реєстрації магазину на Авіто ви зможете відразу ж додавати туди інформацію про свої послуги.

Робота з магазином на сайті Авіто.ру

При роботі з магазином слід враховувати ще такий фактор. Клієнт зазвичай дзвонить по 5 першим контактів, які були знайдені за характеристиками пошуку. Отже, для того щоб був великий потік клієнтів, є необхідність тримати своє оголошення про послуги в самому початку.

Для цього є спеціальний платний сервіс – просування оголошень. За допомогою цього сервісу можна постійно підтримувати свої оголошення першими, а також робити їх більш помітними серед інших.

Отже, по грошей на обслуговування в кошторис слід закласти не 3000 в місяць обов’язкових платежів для підтримки магазину, а дещо більше.

Конкуренція на Авіто досить велика, але зміст інтернет магазину на Авіто окупається як раз тому, що саме туди йде великий потік клієнтів — адже сайт дуже відвідуваний.

Так само Авіто надає послугу «Преміум магазин». Що це означає? Це означає, що у вашого магазину буде персональний дизайн, це дозволить виділити саме ваш магазин, зробити його більш впізнаваним.

При наявності статусу Преміум магазин буде виводитися в пошуку Авіто. Саме це дозволить перейти у ваш Магазин з будь-якого оголошення, яке було знайдено користувачем, що допоможе знайти ще більше покупців, адже вони зможуть побачити всі пропозиції компанії. А це дуже важливий момент.

Авіто є відмінним ресурсом для розкручування власного бізнесу (читайте також – який бізнес відкрити з нуля й без вкладень тут) і сильного підвищення продажів практично будь-яких товарів і послуг, продаж яких не суперечить законам Російської Федерації.

Як ще можна заробити в інтернеті, без вкладень, на дошках оголошень

Рекомендуємо подивитись:
Як абсолютно будь-яка людина може заробити гроші в інтернеті, зробивши всього 3 простих кроки
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

5. Як заробляти від 30 000 до 150 000 рублів на Авіто без вкладень з кожної угоди

Наприклад Ви допоможете комусь продати квартиру, то ваш прибуток в середньому складе 50 000 рублів в регіоні та 100 — 300 тисяч рублів (від 2% від вартості квартири) у Москві:

У якості товару в цьому випадку найчастіше виступають — квартири, будинки, комерційна нерухомість, земля і дачні ділянки

Багато хто думає, що новачкові досить складно знайти перших клієнтів і домовитися про вигідною комісії на продаж квартири,автомобіля,землі або дачної ділянки. Але і на ээтот випадок є перевірені методи і рішення

Подивіться відео Антона Муригіна, з якого ви дізнаєтеся як можна заробляти на операціях з нерухомістю:

Якщо вас, так само приваблює тема нерухомості і ви хочете навчитися заробляти на ній, практично не вкладаючи своїх грошей, знайти своїх перших клієнтів, пройдіть цей відеокурс:

Пройдіть безкоштовний курс прямо зараз
Як заробляти на квартирах, будинках і дачах від 30 до 150 000 рублів на місяць і знайти своїх клієнтів
<img src=”content-1/images/arrow_right.png” title=”” alt=”

6. Часті питання

Розглянемо найчастіші питання по дошці оголошень Avito.ru:

1. На чому заробляє сайт Авіто?

Доходи Авіто отримує від продажу реклами (за даними Avito.ru Крістофера Нормана), доходи від реклами досягають 20% усієї виручки, платежі від користувачів складають приблизно 60%. Додатково 20% доходу від усієї виручки приносить послуга «Avito.ru Магазин» — це сервіс для юр.осіб, які бажають використовувати дошку оголошень як додатковий канал продажу. Вартість цієї послуги буде змінюватися в залежності від попиту послуги. Приблизна кількість, яке користується цією послугою, за даними самої компанії, перевищує 4 тис. клієнтів.

2. Скільки заробляє сайт Avito

У 2011 році компанія Авіто заробляла на місяць близько 2 млн.$. Але після покупки великих дощок оголошень (конкурентів) і з веденням додаткових платних послуг як для фіз. осіб (виділення оголошень, підняття в пошуку тощо), так і для юр.осіб (реклама своїх товарів і послуг Авіто, створення інтернет магазинів) ми припускаємо що доходи компанії виросли мінімум на 60 %. Тобто сайт Авіто приблизно заробляє близько 3.2 млн. $ в місяць.

Сам Авіто оцінюється приблизно в 2.2 млрд. $, причому на рівень рентабельності компанія вийшла зовсім нещодавно у 2013-2014 роках.

3. Що вигідно продавати на Авіто

Розглянемо деяку категорію товарів, які найвигідніше продавати:

 • Різні навігатори, відеореєстратори, радар-детектори і т. д.
 • Речі: одяг та взуття
 • Засоби для догляду за автомобілем, різні авто-аксесуари
 • Незвичайні оригінальні подарунки, в тому числі і саморобні (hand made)
 • Чоловічі і жіночі аксесуари (Наприклад, модні наручні годинники, краватки тощо)
 • Домашні предмети інтер’єру (Наприклад, постільна білизна, рушники, занавіски тощо)
 • Телефони і планшети
 • Дрібні електронні гаджети
 • Світлові прилади (Світильники, лампи тощо)
 • Чохли телефонів (Тренд на дану категорію пройшов, але, як і раніше, попит на такі товари є)
 • 4. Що найчастіше шукають і що краще продається на Авіто

  На малюнку позначені предмети, які шукають на дошці оголошення, праворуч — список найбільш ходових (проданих) товарів і послуг

  Статистика на зимовий період. В літній період є невелика різниця. Список товарів, що добре продається і що частіше шукають

  7. Висновок

  Безсумнівно, для підвищення продажів і збільшення свого заробітку варто користуватися послугами Авіто. Безкоштовна дошка оголошень Avito дає прекрасну можливість заробляти і дозволяє продавати товари або послуги швидко і зручно. А з допомогою магазину на Авіто можна знайти досить велику кількість постійних клієнтів та замовників.