Як заробити в інтернеті продаючи товари інших людей

713

В даний час багато створюють інтернет-бізнес, щоб згодом отримувати від нього додаткове джерело доходу або ж зробити його основним. В інтернет-маркетингу досить багато переваг перед іншими видами бізнесу.

Давайте розглянемо їх більш детально:

1. У вас є можливість зв’язатися з абсолютно будь-якою людиною на землі за допомогою всесвітньої павутини і почати продавати свої товари в інтернеті. Маючи більш широкий ринок збуту, можна заробити багато грошей. Також для створення бізнесу в мережі Інтернет вам потрібно буде вкласти набагато менше грошей, ніж в оффлайн (реальний) бізнес.

2. Багатьох людей приваблює ще й те, що немає потреби виробляти свою продукцію (будь-які товари або послуги), щоб почати свій бізнес в інтернеті. У сучасному інтернет-маркетингу можна заробляти гроші, продаючи товари інших людей. Для того щоб почати працювати з даної маркетингової схемою, досить укласти партнерську угоду з інтернет-магазином і відразу можна почати заробляти гроші на продажу товарів вибраного вами інтернет магазину.

3. Один з найпопулярніших і швидко зростаючих способів продажу товарів через інтернет є афілійований (партнерський) маркетинг — це взаємовигідні відносини між інтернет-магазином (продавцем), має товари для реалізації, і його аффилиатами — тими людьми, які будуть рекламувати товари продавця на своїх інтернет-сайтах. Як правило, у схемі роботи аффилированного маркетингу продавець надає своїм аффилиатам текстові оголошення або рекламні банери, посилання на сайт продавця. Аффилиаты у свою чергу розміщують ці оголошення на власних сайтах і якщо відвідувачі цих сайтів перейдуть по рекламному посиланню і куплять товар, то партнери (аффилиаты) отримують винагороду в вигляді обумовлених відсотків від продажу товарів.

Більшість партнерських програм аффилированного маркетингу дозволяють заробити своїм партнерам одним з трьох способів:

  • оплата за клік (PPC),
  • оплата за продаж товару (PPS),
  • оплата за вчинене діяння (PPL), наприклад, заповнив анкету, зареєструвався і пр.

Зараз більшість партнерських програм – дворівневі. Це коли партнери можуть заробляти гроші, рекомендуючи яку-небудь партнерську програму іншим людям. У таких партнерках, партнери заробляти не тільки на продажу товарів продавця, але і з продажів вже тих партнерів, яких він зміг залучити в рамках партнерської програми (тих які зареєструвалися за його рекомендації)

4. Є ще один хороший спосіб заробити, використовуючи афілійований маркетинг, це участь в партнерській програмі, яка заснована на залишковий дохід. Залишкові партнерські програми – це партнерські програми, в яких партнерам платять до тих пір, поки наведені ними покупці будуть отоварюватися на сайті продавця. Зазвичай у такій партнерській програмі партнери отримують невеликий відсоток з продажу, але дохід може стати постійним навіть якщо залучити лише одного клієнта. В інших партнерках, як правило, заробіток формується тільки з першого продажу або купівлі одного залученого покупця максимум протягом місяця.

Підводячи підсумки, можна сказати, що серед величезної кількості способів заробити гроші в інтернеті, афілійований маркетинг – безсумнівно, кращий і самий легкий варіант заробітку на продажу товарів інших людей в інтернеті. Якщо говорити про суму грошей, яку можна заробити на аффилированном маркетингу, то тут все буде залежати тільки від вас.