Куди інвестувати гроші — 10 вигідних інструментів

487

Кожна людина може почати заробляти гроші. Впорається з таким завданням нескладно. Важче спробувати зберегти зароблений капітал. Люди, які шукають способи не тільки вберегти частину накопичених коштів, але і збільшити її, обов’язково будуть задаватися питанням про те, куди вигідно інвестувати свій бюджет. На щастя, в 2016 році є кілька десятків варіантів хорошого вкладення накопичених коштів. З такого різноманіття можна легко відшукати для себе відповідний спосіб.

Зміст

 • Спосіб 1. Інвестиції у власні знання і таланти
 • Спосіб 2. Інвестиції в банк
 • Спосіб 3. Інвестиції в пайові фонди
 • Спосіб 4. Інвестиції в нерухомість
 • Спосіб 5. Інвестиції в дорогоцінні метали
 • Спосіб 6. Інвестиції у фондовий ринок
 • Спосіб 7. Інвестиції в справжній бізнес
 • Спосіб 8. Інвестиції в якість життя
 • Спосіб 9. Інвестиції в іноземну валюту
 • Спосіб 10. Інвестиції в ПАММ рахунки

Спосіб 1. Інвестиції у власні знання і таланти

Більшість людей навіть не здогадуються, якими цінними знаннями і вміннями володіють. А адже вони є успішною інвестицією, яка обов’язково добре окупиться в майбутньому. Необхідно подумати про те, що людині дається найкраще і вже на цьому спробувати побудувати бізнес в 2016 році. Подібне вкладення буде ефективним лише в тому разі, якщо наявні знання застосовуються на практиці. Тільки тоді вони Екшн сно виявляться затребуваними. Інакше немає ніякого сенсу навіть намагатися заробити на своїх талантах.

Як заробляють саме на інформації? Робиться це дуже просто. Обізнані у вузьких областях люди організовують спеціальні тренінги і курси, за відвідування яких інші готові платити чималі гроші.

Рада редакції:

Є майстер-класи, курси, не світових спікерів, але вони теж знають свою справу, так як працюють у цій сфері дуже давно. Самі випробували всі помилки, і тепер готові ділитися своїм досвідом, щоб інші люди відчули себе незалежними від офісу. Вони проводять їх платно, але ціни там, порівняно зі світовими, дуже смішні, так само і безкоштовно. І щоб розуміти, чи варто Вам розвиватися в даній сфері чи ні, потрібно починати саме з таких професіоналів.

Відвідайте найближчий майстер-клас Олега Селифанова:
Як знаходити і купувати золоті об’єкти за методом Шерлока Холмса
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб 2. Інвестиції в банк

Цей спосіб вважається одним з найбільш популярних. Мільйони людей мають депозитні рахунки. Дане інвестування гарантує отримання прибутку через певний термін. Ризик залишитися ні з чим в цьому випадку мінімальний. У багатьох країнах цінують завзяття населення відкривати депозити в банках і в подяку за довіру додатково страхують всі вклади.

Робити вклади в банк, можна на протязі декількох років. Тут практично немає ніяких обмежень. Подібний варіант вкладення грошових коштів особливо корисний починаючим інвесторам, які зовсім недавно прийшли у фінансовий бізнес. Також до його переваг відносять:

 • Забезпечення хорошого рівня життя людині, яка втратила на деякий період часу роботу. Депозит допоможе йому протриматися на плаву найближчі кілька місяців.
 • Отримання гарантованого доходу, обумовленого в момент укладання угоди з банком.
 • Відсутність ризику втрати всіх накопичених грошових коштів.

Варто спробувати вкласти в депозит невелику частину бюджету, щоб на практиці перевірити дану систему. І якщо ж клієнту банку сподобається отримання такого виду прибутку, він точно погодиться оформити договір на більш серйозну суму.

Спосіб 3. Інвестиції в пайові фонди

Вкласти гроші в 2016 році можна в пайові фонди. Правильно оформити таку операцію допоможуть спеціальні компанії, які займаються конкретно цими справами. Дане інвестування популярним завдяки своїй доступності для молодих людей, яким виповнилося 18 років. Необов’язково розташовувати великими сумами, щоб займатися подібним бізнесом. Розцінки на паї досить низькі, а отже, такі витрати по кишені для багатьох людей.

Отримати прибуток з вкладення коштів у пай нескладно. Необхідно його придбати, а після чекати збільшення вартості на дану ділянку. Дохід йде від зворотного продажу паю. На жаль, немає гарантії на те, що дане вкладення принесе потрібний ефект, на який розраховує інвестор. Є серйозний ризик витратити гроші і нічого не отримати взамін. Чому ж тоді люди користуються цим способом? Все тому, що тут велику роль відіграє те, що продажі проходять за всіма законами. Якщо підприємство, з яким людина уклав угоду, збанкрутувало, то він у будь-який момент може оформитися в іншу організацію, захопивши з собою бюджет, витрачений на первісне вкладення.

Спосіб 4. Інвестиції в нерухомість

Цікаве інвестування, яким населення активно користується. Цей спосіб рекомендують людям, які задаються питанням про те, куди в 2016 році вкласти свої гроші. На ньому просто заробити. Ціни на нерухомість не перестають рости. А значить, окупити свої витрати допоможе вигідну пропозицію про продаж житла, яке зазвичай розміщують інвестори, бажаючи отримати довгоочікуваний дохід від раннього вкладення.

У 2016 році сильно почали падати ціни на нерухомість у багатьох містах Росії, що негативно відбивається на вклади інвесторів. Щоб уникнути непотрібних ризиків, фахівці рекомендують інвестувати гроші в житло за кордоном. За кордоном ситуація, пов’язана з продажем нерухомості, протягом останніх років залишається стабільною. Прочитайте про те, як можна заробити на інвестуванні.

Краще використовувати даний спосіб вкладення коштів людям, які мають немаленьким капіталом і можуть дозволити собі подібні витрати. Адже отримання першого доходу доведеться чекати кілька років.

Хоча, є і такі варіанти, при чому їх чимало, що можна купувати нерухомість і без стартового капіталу, і гроші повернуться дуже швидко, рахунок йде не на роки, а в місяцях.

Дивіться безкоштовний відеокурс
Як почати заробляти на нерухомості без початкового капіталу від 30 000 до 150 000 в місяць
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб 5. Інвестиції в дорогоцінні метали

Не найкращий, але й не найгірший спосіб вигідно інвестувати зароблені гроші. У 2016 році займатися продажем золота – це один з найбільш ефективних варіантів підвищити своє матеріальне становище. Найдивовижніше, що дохід від вкладення в дорогоцінні метали зростає в моменти нестабільної економічної ситуації. А значить, вони можуть стати хорошою гарантією уникнути серйозних матеріальних втрат під час кризи. На високу вартість золота впливає той факт, що кількість цього металу обмежена. Вигідно інвестувати гроші у нього ще й по тому, що золото в найближчому майбутньому точно не знеціниться.

Спосіб 6. Інвестиції у фондовий ринок

Куди варто інвестувати свої гроші в 2016 році? Звичайно ж, у фондовий ринок. Завдяки цьому способу багато людей довгі роки продовжують збільшувати власний бюджет. Для даної справи обов’язково потрібно посередник, через якого проходять головні операції. Інвестору на вибір дається два шляхи розвитку бізнесу:

 • Брокеринг.
 • Інтернет-трейдинг.

У першому випадку має сенс починати справу тим, хто готовий вкласти в нього суму, не менше 10 000 доларів. Брокер підкаже, куди краще витратити виділений бюджет. Він самостійно прораховує всілякі ризики, з якими іноді стикається клієнт. Брокер допоможе зрозуміти, куди саме буде витрачена велика частина коштів, і через деякий час варто чекати дохід від вкладення. За надані послуги спеціаліст візьме певний відсоток від загальної суми.

Інтернет-трейдинг передбачає звернення за допомогою до інвестиційної компанії. Єдина відмінність цього способу від попереднього, так це відсутність необхідності відшкодовувати фахівця гроші за надані послуги.

Людина буде самостійно розбиратися з фондовим ринком, стежити за останніми змінами та іншими операціями, які зазвичай входять в обов’язки брокера.

Спосіб 7. Інвестиції в справжній бізнес

Ризикований варіант бізнесу, куди можна вкласти капітал. Але він здатний принести більший прибуток, якщо піЕкшн ти до цієї справи з розумом. Інвестування в справжній бізнес рекомендується починати з декількох сотень тисяч рублів. Куди буде витрачена така сума, людина вирішує сам. У даного способу є ряд недоліків. Вагоміші з них:

 • Для початкового вкладення буде потрібно велика грошова сума. Вона дає старт новому бізнесу.
 • Ймовірність того, що справа прогорить, а інвестор понесе одні лише збитки.

Скористатися вкладенням в бізнес простіше буде тим людям, які не бояться ризикувати, так як можливі збитки не чинять сильного впливу на їх життя. А щоб не ризикувати, і не боятися, що все піде не так, потрібно спочатку зрозуміти, як правильно заробляти, з чого починати. Шукати це офлайн, буде дуже не просто, піде занадто багато часу, а шукати свою нішу онлайн, стало дуже просто. Можна почитати відгуки, які зайняті ніші і які будуть розвиватися. І тому починати заробляти в Інтернеті виходить з нуля. Зараз багато курсів, які пропонує роботу в інтернеті з нуля, і наша редакція Вам рекомендує вивчити курс Андрія Меркулова.

Отримайте цей безкоштовний курс на свій email
Як заробити в інтернеті з нуля?
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Спосіб 8. Інвестиції в якість життя

Вкладення коштів у якість життя в 2016 році стало затребуваним серед підприємців. В даному випадку інвестор буде чітко бачити, куди пішов його капітал. Така справа відмінно піЕкшн де для тих, хто не бачить сенсу безцільно відкладати бюджет. Ці люди мають намір його витрачати на своє здоров’я, будинки, дорогі речі та інше. Багато звикли вкладати зароблене стан відпочинок. І це правильне рішення. Кожній людині необхідно повне розслаблення, щоб потім з новими силами приступити до роботи.

Корисним буде вигідне вкладення грошових коштів в майбутнє сім’ї. Відкладаючи частину бюджету, людина забезпечити благополучне життя своїм дітям і онукам.

Щоб успішно інвестувати у своє життя, необхідно знайти потрібний заробіток, який буде цікавий Вам, і принесе гарну зарплату. Андрій Меркулов, відео розповість про такі способи, які піЕкшн дуть саме вам.

Способи заробітку в інтернеті — як знайти той, який піЕкшн де особисто вам

Спосіб 9. Інвестиції в іноземну валюту

У 2016 році люди вкладаються в іноземну валюту в надії виграти на постійній зміні її курсу. Краще віддавати перевагу долару. На відміну від інших популярних валют, він не перестає втрачати встановлені раніше позиції. З кожним роком долар лише зростає. Падіння курсу не спостерігалося тривалий час. Якщо людина побачить ризики для себе, у будь-який момент може поміняти його на іншу валюту, яка викличе у нього більшу довіру.

Спосіб 10. Інвестиції в ПАММ рахунки

Деякі чули про це вигідну пропозицію, куди можна віддати частину грошових коштів. А ось ті, хто вже встиг з ним детально познайомитися, продовжують отримувати непоганий прибуток з кожної успішно проведеної операції. Більшу частину роботи за інвестора буде виконувати трейдер. Ця людина володіє корисними знаннями про те, коли і в яку справу вкладати капітал. Потрібно лише довірити йому конкретну суму, за рахунок якої і зростатиме дохід. Відсоток прибутку, отриманий з неї, нерідко досягає 100%, що обов’язково порадує і початківців, і для досвідчених інвесторів. Однією з таких компаній є Альпарі.

Важливо для такої ризикованої роботи обрати керівника, у якого є великий досвід у проведенні угод з ПАММ рахунками. Слід перед укладенням договору ознайомитися з графіком успішності конкретної трейдера і його кредитним плечем. І вже на основі отриманих даних робити висновок, чи варто довіряти саме цій людині настільки чималу грошову суму.

Щоб правильно визначитися з вибором бізнесу, куди інвестувати бюджету, необхідно уважно вивчити наявні в 2016 році інструменти вкладення, які Екшн сно працюють. Ознайомившись з нюансами різних способів, можна сміливо вкладати в один з них, позбувшись від ризику одного разу прокинутися повним банкрутом.

(Поки що немає оцінок)
Завантаження…

Обов’язково відвідати майстер-клас Олега Селифанова;
 • Завантажити безкоштовний відеокурс — Як почати заробляти на нерухомості;
 • Пройти курс — Як заробити з нуля в Інтернеті;
 • Підписатися на нашу групу ВК