7 способів вкласти гроші в нерухомість. Який найбільш вигідний?

498

Згідно з дослідженнями, інвестиції в нерухоме майно серед наших співвітчизників ось вже багато років вважається найбільш наЕкшн ним способом заробітку і збереження свого капіталу. Експерти не заперечують – це Екшн сно так, але в той же час підкреслюють, що ступінь наЕкшн ності залежить від об’єкта інвестування. У цілому можна назвати сім основних способів вкласти гроші в нерухомість. Пропонуємо ознайомитися з особливостями кожного з них, щоб ви могли оцінити свої «хочу» і «можу».

Зміст

 • Перший спосіб – покупка землі
 • Другий спосіб – покупка квартири
 • Третій спосіб – покупка кімнати
 • Четвертий спосіб — вкласти гроші в пайовий інвестиційний фонд
 • П’ятий спосіб – вкладення грошей у купівлю житлового сертифіката
 • Шостий спосіб – вступ у власність нерухомістю на правах пайовика
 • Сьомий спосіб – вкластися в покупку нерухомості або земельної ділянки за кордоном

Перший спосіб – покупка землі

Цей варіант має ряд переваг. По-перше, земельна учасник коштує набагато менше, ніж готові споруди. По-друге, на відміну від будинків, земля не має такої негативної риси, як моральне старіння, а значить, не потрібно витрачатися на ремонтні роботи і підтримку об’єкта інвестицій в нормальному стані. По-третє, останнім часом процвітає така галузь, як будівництво котеджів в приміських зонах, тому землю легко можна буде збути для будівництва особняків, таунхаусів і інших видів нерухомості.

Антон Мурыгин розповість як купувати хорошу землю за ціною нижче ринку


Подивіться безкоштовний відеокурс
Як почати заробляти на нерухомості без початкового капіталу
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Другий спосіб – покупка квартири

Купити готову квартиру з метою здачі її в оренду вважається одним з найбільш поширених способів інвестицій в нерухомість серед простих громадян, а не інвесторів-підприємців. Правда, прибутковість від такого способу не висока, всього близько 5% в рік, хоч він і вважається дуже наЕкшн ним.

Третій спосіб – покупка кімнати

Якщо сума капіталовкладень невелика, можна інвестувати їх в покупку не цілої квартири, а лише кімнати. Звичайно ж, такий спосіб інвестицій найбільш вигідний у великих містах, де вартість оренди досить висока і приїжджі часто орендують окремі кімнати. Фахівці відзначають, що при здачі кімнати прибутковість навіть вище, ніж при аналогічному розпорядженням квартирою – близько 10-20% в рік.

Квартиру не потрібно купувати за 2 мільйона і вище, потрібно просто прийти на торги по банкрутству і купити її там за 200 тисяч рублів. Погодьтеся, за 200 тисяч квартири зараз не знайдеш. Олег Селіфанов у відео розповідає про це спосіб:

А також, відвідайте майстер-клас

Відвідайте найближчий майстер-клас Олега Селифанова:
Як знаходити і купувати золоті об’єкти за методом Шерлока Холмса
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Четвертий спосіб — вкласти гроші в пайовий інвестиційний фонд

Закриті Піфи нерухомості дають можливість інвестувати навіть невелику грошову суму, від якої буде залежати розмір одержуваних дивідендів. Іншими словами, інвестор стає власником певної кількості «паїв», і володіє цінними паперами, що засвідчують його власність частини фонду – багатоквартирного будинку, промислової або комерційної нерухомості та ін. При цьому доходи від володіння фондом розподіляється між пайовиками в процентному співвідношенні в залежності від кількості паїв. Фахівці відзначають прозорість схем управління пайовиком своїми грошима, а також неймовірно високу прибутковість цього способу інвестування. Але потрібно мати на увазі, що для виведення своїх коштів з Піфів знадобиться кілька років.

Аналогічним чином можна вкласти гроші і зарубіжні пайові інвестиційні фонди. Існують організації, які розподіляють всі гроші на нерухомість в різних країнах, що надає додаткові гарантії збереження коштів у разі економічної чи політичної кризи в одній з країн.

Аналітики з інвестування відзначають вигоду такого способу вкладення грошей. І хоча прибутковість у нього нижче, ніж інвестиції у вітчизняні Піфи, зате гарантії отримання дивідендів набагато вище.

П’ятий спосіб – вкладення грошей у купівлю житлового сертифіката

Ще один варіант оформлення своїх інвестицій в нерухомість. При цьому вкладник купує певну кількість квадратних метрів в будинку, що будується. Після завершення процесу будівництва можна обміняти сертифікат на готову квартиру із зазначеною в ньому житлоплощею, або ж продати сертифікат вже за збільшеною ціною. Вигоду забезпечує різниця в вартості нерухомості на етапі будівництва і вже після здачі будинку в експлуатацію.

Шостий спосіб – вступ у власність нерухомістю на правах пайовика

Покупка квартири зЕкшн снюється на стадії будівництва багатоповерхового будинку. Інвестор вкладає гроші в зводять об’єкт, а потім отримує готову квартиру, яку можна продати. Вигода очевидна, адже різниця між інвестованими у будівництво грошима і ціною готового житлового об’єкта дуже значна. Єдина заковика – ризики, пов’язані з замороженим будівництвом, шахрайством девелоперів і пр. Багато чули про те, як пайовики залишалися обдуреними, тому при такому способі інвестування краще порадитися з експертами.

Експертом у цьому питанні виступить Микола Мрачковський, він розповідає, як в кризу інвестувати в новобудови


Пройдіть курс Миколи Мрочковского
Стабільний дохід нерухомості з нуля
<img src=”https://gdeikakzarabotat.ru/wp-content/themes/city-news/am_extended/infoshortcodes/arrow_right.png” title=”” alt=”

Сьомий спосіб – вкластися в покупку нерухомості або земельної ділянки за кордоном

Єдиний мінус цього способу інвестування – досить високий інвестиційний поріг. Незважаючи на те, що квартири в Європі часто можна купити набагато вигідніше, ніж у деяких містах Росії, уряд багатьох країн пускає на ринок нерухомості тільки великих гравців. Також перешкодою може стати тривала процедура оформлення документації і необхідність платити податки на нерухомість. В іншому ж це високоприбутковий і стабільний метод інвестування.

(1голос(ів), середній: 1,00 із 5)
Завантаження…

Що можна зробити прямо зараз:

 • Обов’язково подивіться відеокурс від Антона Муригіна;
 • Уважно вивчіть всі відео в статті, щоб розуміти кожен із способів;
 • Відвідайте майстер-клас Олега Селифанова, який розповідає, як купувати на торгах з банкрутства;
 • Випишіть для себе кілька способів і Екшн те за ним;
 • Вивчіть курс Миколи Мрочковского — Як зробити дохід на нерухомості з нуля;
 • Вступайте в нашу групу ВК